Party Stories
Małgorzata Tomaszewska-Słomina
Facebook
Newsy

Znamy uczestniczkę “Tańca z gwiazdami”. To córka znanego piłkarza i polityka!

Nowa gwiazda Polsatu.

 

Pamiętacie Anetę Piotrowską z "Tańca z gwiazdami"? Dziś to seksowna brunetka! A jak wyglądają pozostali tancerze?

Małgorzata Tomaszewska-Słomina w “Tańcu z gwiazdami”!

 

 

Stacja Polsat przygotowuje się do kolejnej edycji “Tańca z gwiazdami”. Treningi do programu ruszają już na początku sierpnia, dlatego stacji nie zostało już dużo czasu na skompletowanie składu show. Jak już wcześniej informowaliśmy w nowej edycji na pewno pojawią się: Cleo, Sławek Uniatowski i Ewelina Lisowska. (Zobacz: Cleo komentuje swój udział w "Tańcu z gwiazdami")


Dziś zdobyliśmy informację o kolejnej uczestniczce! Do obsady programu “Taniec z gwiazdami” dołączy córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata Tomaszewska-Słomina!

 

 

Kim jest Małgorzata Tomaszewska-Słomina?

 

 

Małgorzata jest jedną z dwóch córek byłego piłkarza i polityka Jana Tomaszewskiego. W ubiegłym roku zaczęła pracę jako pogodynka Polsatu, wcześniej studiowała socjologię i psychologię oraz pracowała dla kanału sportowego SportKlub w programie "Barcelona vs Real Madryt". Jako nastolatka pracowała też jako modelka. Jak zaczęła się jej przygoda ze światem mody?

 

“Byłam w supermarkecie, jakaś pani mnie zaczepiła i zaprosiła na casting. Także wiedziałam, co robić przed kamerą. Ale od strony dziennikarza, od strony pytającej, nie miałam żadnych doświadczeń”, mówiła w rozmowie z Natemat.pl

 

Myślicie, że córka Jana Tomaszewskiego ma szansę zdobyć Kryształową Kulę? Na pewno ma przewagę nad innymi uczestnikami, bo serca widzów Polsatu zdobyła już jako pogodynka stacji. Już nie możemy doczekać się jej pierwszego tańca!


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata Tomaszewska-Słomina i Robert Kochanek
East News
Newsy
Romans w Tańcu z Gwiazdami? Córka Jana Tomaszewskiego i Robert Kochanek...
To będzie bardzo ciekawa edycja Tańca z Gwiazdami

Już w piątek 11 września w Polsacie pierwszy odcinek czwartej edycji "Tańca z Gwiazdami ". Jeśli jeszcze dobrze nie zapamiętaliście, jakie pary zobaczymy w tej edycji, tutaj mamy małą podpowiedź:  Wszystkie pary z "Tańca z gwiazdami"! Wiemy, kto z kim zatańczy! Jak się dowiedzieliśmy, już rodzą się między gwiazdami i tancerzami przyjaźnie, a nawet może i coś więcej... Jest jedna para, która po treningach szczególnie przypadła sobie do gustu. Która? To córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata Tomaszewska-Słomina , czyli pogodynka Polsatu i Robert Kochanek ! Skąd te wnioski?   Szybko złapali wspólny język, w tańcu jest chemia między nimi, a cały czas, nawet ten wolny, spędzają tylko ze sobą. Widać, że Małgosia i Robert bardzo się polubili - mówi nam osoba ze stacji Polsat. Kim jest córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata Tomaszewska-Słomina? Na konferencji ramówkowej Polsatu również przebywali tylko w swoim towarzystwie i bardzo dobrze się bawili tylko we dwoje. Szykuje się zatem romans? Niezależnie czy to tylko przyjaźń, czy co innego :) Małgorzata Tomaszewska-Słomina i Robert Kochanek tworzą piękną parę. Zobaczcie sami. Będziecie im kibicować w "Tańcu z Gwiazdami"?     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted by Małgorzata Tomaszewska-Słomina on  29 sierpnia 2015

Małgorzata Tomaszewska odchodzi z Polsatu
Newsy
Jedna z gwiazd Polsatu odchodzi z pracy! "Kochani, czas na zmiany!". O kogo chodzi?
Żałujecie?

Małgorzata Tomaszewska odeszła z Polsatu! Prezenterka pogody na swoim Facebooku pożegnała się ze swoimi widzami. Po 2 latach i 7 miesiącach zrezygnowała z pracy w stacji. Gwiazda nie chciała jednak zdradzać powodów takiej decyzji.   Małgorzata Tomaszewska odchodzi z Polsatu Widzowie bardzo polubili Małgorzatę Tomaszewską w roli pogodynki. Córka Jana Tomaszewskiego, słynnego piłkarza, wystąpiła także w czwartej polsatowskiej edycja "Tańca z Gwiazdami", gdzie zajęła 9. miejsce. Jej partnerem tanecznym był Robert Kochanek. W trakcie programu plotkowano o ich romansie.   Zobacz:  Córka Jana Tomaszewskiego nie kryje się z Kochankiem: "Ma tyle uroku"   Małgorzata Tomaszewska na swoim Facebooku zamieściła informację o rezygnacji z pracy w Polsacie. Podziękowała widzom za wspólny czas:   Kochani, czas na zmiany, to mój ostatni dzień w telewizji Polsat. Bardzo dziękuję, że byliście ze mną przez ten cały czas. Przez 2 lata i 7 miesięcy. Mimo, że czekają mnie nowe wyzwania będę bardzo tęsknić. Dziękuję wszystkim, z którymi miałam okazję pracować. Będę Was zawsze wspominać z ogromnym sentymentem i uśmiechem - pisze Małgorzata Tomaszewska.  Będziecie za nią tęsknić?   Zobacz także: Wpadka Tomaszewskiej na imprezie!   Małgorzata Tomaszewska odeszła z Polsatu.   Małgorzata Tomaszewska pracowała w Polsacie prawie 3 lata.    Małgorzata Tomaszewska lubiła seksowne stylizacje!

Stefano Terrazzino o zmianach w życiu po wygranej w TTBZ
ONS
TV-Show
Stefano Terrazzino wraca do "Tańca z Gwiazdami". W czwartej edycji show zatańczy z...
Zgadniecie z kim?

Miał sobie zrobić dłuższą przerwę od „Tańca z Gwiazdami” i zająć się innymi projektami, ale nie wytrzymał. Stefano Terrazzino po sukcesie w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, zrobił program o idealnej sukni ślubnej. Potem wyjechał na wakacje na Sycylię i... zaproponowano mu powrót do słynnego programu.   Stefano długo się nad tym zastanawiał. Dwa razy pod rząd już wygrał ten program, najpierw pierwszą edycję z Anetą Zając , a potem z Agnieszką Sienkiewicz . Teraz chciał się sprawdzić w innych rzeczach, do których też ma dryg. Jednak miłość do tańca wygrała – mów nami osoba z otoczenia Stefano. A podobno wszystkie przyszłe uczestniczki chciałyby tańczyć właśnie z Terrazzino. Ale, jak się dowiedzieliśmy, losy ważą się między dwiema paniami. Podobno największe szanse mają Ewelina Lisowska i Małgorzata Pieńkowska . Ale póki co nic nie jest przesądzone, bo zgodnie z powiedzeniem: gdzie dwóch się bije tam trzecia... może skorzystać :) . Przypomnijmy, że na razie ujawnionymi nazwiskami czwartej edycji „Tańca z Gwiazdami” są: Cleo, Małgorzata Tomaszewska-Słomina, Ewelina Lisowska, Małgorzata Pieńkowska oraz Sławek Uniatowski. Czytaj także: Znamy uczestniczkę “Tańca z gwiazdami”. To córka znanego piłkarza i polityka! Z kim zatańczy Stefano Terrazzino w Tańcu z Gwiazdami? A wy, z kim widzielibyście Stefano na parkiecie? Z Eweliną Lisowską czy Małgorzatą Pieńkowską? A może z córką Jana Tomaszewskiego?  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner