Ucho prezesa odc. 4
YouTube

Powstanie drugi sezon "Ucha prezesa"! Wiemy, kiedy emisja premierowego odcinka hitowego serialu!

Ucho prezesa odc. 4
YouTube

Powstanie druga seria "Ucha prezesa"! Już 7 września fani serialu będą mogli zobaczyć premierowy odcinek hitu o politykach. Serial będzie emitowany w czwartki w ShowMax, a już kilka dni później, w poniedziałki, będzie można go oglądać za pośrednictwem youtube.com. Robert Górski, który w serialu wciela się w tytułowego prezesa Jarosława, podczas konferencji prasowej zapowiedział, że w drugim sezonie pojawią się nowi bohaterowie. Co ciekawe, sceny będą nagrywane również poza gabinetem prezesa.

 

Co w drugiej serii "Ucha prezesa"?

W drugim sezonie "Ucha prezesa" zobaczymy 14 odcinków, w których będą poruszane takie wątki jak reforma edukacji, zamieszanie wokół festiwalu w Opolu czy demonstracje związane z reformą sądownictwa. 

Podczas przerwy wakacyjnej żałowaliśmy, że nie mieliśmy okazji skomentować pewnych rzeczy, które działy się dość dynamicznie. Ale przyjrzeliśmy się tym wydarzeniom z boku, wyciągnęliśmy wnioski i wracamy z nowym sezonem - portal Wirtualnemedia.pl cytuje Roberta Górskiego. 

Serial będzie również nagrywany poza gabinetem prezesa. Dlaczego autorzy "Ucha prezesa" zdecydowali się na takie rozwiązanie? I co najważniejsze, czy w premierowych odcinkach serialu prezydent wreszcie będzie mógł spotkać się z prezesem?

Zmieni się pozycja prezydenta, przez niektórych złośliwie nazywanego Adrianem, nie wiedzieć dlaczego. Chcemy pokazać dokonania opozycji, bo ciągle nam tego brakowało. Te postacie nabrały ostatnio nowej dynamiki, przez co są interesujące. Trudno, aby wszyscy chodzili do prezesa na rozmowy - stwierdził Robert Górski.

Cóż, mamy pewien kłopot z prezydentem, który ma teraz inną rangę. Ale z drugiej strony nie musimy kombinować, jak go zmienić, samo się to stało - dodał Mikołaj Cieślak. 

 

Będziecie oglądać drugą serię "Ucha prezesa"? Pierwszy odcinek będzie nosił tytuł "Twarze, maski, mordy". Przypominamy, że serial wzbudził zainteresowanie nawet wśród samych polityków Prawa i Sprawiedliwości, w tym Jarosława Kaczyńskiego. 

 

Zobacz także: Nawet prezes PiS obejrzał ten kabaret. Dlaczego serial „Ucho prezesa” podbił serca Polaków?

 

Powstaną nowe odcinki "Ucha prezesa".

Robert Górski- ile zarabia za produkcję
Screen youtube.com

 

Czy w drugiej serii prezydent wreszcie spotka się z prezesem?

Adrian z Ucha prezesa - prezydent Andrzej Duda

Więcej na temat Robert Górski Ucho prezesa
Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04