Kaja Śródka
ONS

Ubrania z pokazu dla gwiazd Balmain dla H&M pojawiły się na... Allegro! „Stratowali swoją godność” mówi Kaja Śródka

Kaja Śródka
ONS

Ubrania Balmain dla H&M będą dostępne w sprzedaży od 5 listopada. Tymczasem na aukcjach internetowych pojawiły się już teraz. Czy to efekt wczorajszej imprezy, na której zaproszeni goście, czyli gwiazdy, dziennikarze i blogerzy mogli je nabyć wcześniej?

 

Kolekcja Balmain dla H&M robi prawdziwą furorę. Na imprezie prawie wszyscy rzucili się na ubrania. Niektórzy kupowali po kilka sztuk, nie przymierzając ich w ogóle. Po co? Wystarczy zajrzeć na serwisy aukcyjne. W sieci można nabyć kilka produktów, w znacznie wyższej cenie, niż będą w rzeczywistości.

 

Koszula, która w regularnej cenie kosztuje około 300 złotych, tam - aż 700! T-Shirt za 300 zł (w rzeczywistości około 130), zaś pierścionek został wyceniony na 200 zł, kiedy naprawdę kosztuje 60 zł!

 

A jak komentują to gwiazdy? Kaja Śródka na Facebooku byłej naczelnej Cosmpolitan przy dyskusji o tym, że ubrania Balmain dla H&M trafiły na serwisy aukcyjne tak skomentowała wczorajszy event:

Ja wczoraj tam nie dotarłam za co dziękuje powoli losowi i własnemu lenistwu. ale c'mon mówi się o ludziach jak o szarej masie a tam przecież były konkretne osoby... Z relacji mojego przyjaciela wiem ze dosć znane nam wszystkim postaci uprawiały bez "żenady" swoisty handel przy kasie... bo złapały akurat nie ten rozmiar co chciały ale trzeba było kupić byle było. W godz. po tym evencie Maja Bohosiewicz wrzuciła koszulkę z pytaniem czy ktoś się nie wymieni, nie rzucam innych nazwisk bo wyjdzie na to że się czepiam i strasznie żałuję i zazdroszczę tym, co jednak poszli na łowy stratować własną godność..) - pisze (pis. oryginalana)

Karolina Gilon docenia organizatorów imprezy, ale nie rozumie zachowania zaproszonych ludzi:

Nie da się nie skomentować wczorajszej imprezy HM Balmain. Może nie samej imprezy , bo organizacja nie zawiodła... Ludzie ... I ich zachowanie .. Poszłam by przyjrzeć się z bliska kolekcji Oliviera dla H&M. Cenię jego twórczość. Z racji tego , ze nie lubię oceniać kolekcji po zdjęciach na ekranie wolałam przejść się osobiście. Dotknąć ... Zobaczyć z bliska materiały i wykonanie . Niestety - nie było mi dane. W momencie kiedy otworzyły się "wrota" do wyznaczonego miejsca na kolekcje - ludzie oszaleli. Rzucili sie jakby coś rozdawali za darmo ... Mało tego - jakby wręcz dopłacali kasę dla osób ,ktore coś wypolują. Żenada ! Byłam strasznie poirytowana zachowaniem ludzi bijących sie o wieszaki.. Walczących z ekspozycjami i targujących sie przy kasie " dobra oddam Ci za dwie stówy więcej niż na metce ". Serio ?  Nie żałuje ze poszłam ... Mogłam tylko zaobserwować ludzi zachowujących sie w sposób taki na jaki ja sobie w życiu bym nie pozwoliła . Kolekcja ?? CHYBA spoko. Nie wiem .. Powtórzę sie - nie miałam okazji sie przyjrzeć .. A szkoda, bo chciałam mieć coś nowego w mojej szafie. - tłumaczy uczestniczka Top Model

 

Szok? Już teraz możemy ogłosić, że kolekcja Balmain dla H&M to prawdziwy hit!

 

Balmain dla H&M na Allegro

Kolekcja Balmain dla H&M na Allegro

Kupicie coś z kolekcji Balmain dla H&M?

Kolekcja Balmain dla H&M na Allegro

Edyta Górniak już od dawna ma w swojej szafie marynarkę Balmain dla H&M.

Edyta Górniak w czarnej marynarce koszulce, spodniach, okularach i z dyżą torbą

 

Więcej na temat H&M Balmain
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51