Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
TYLKO U NAS

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w kryminale Patryka Vegi! Dla nowej roli zrezygnuje z pracy w telewizji?

Tego nikt się nie spodziewał! Jak donosi "Party", kariera filmowa Małgorzaty Rozenek-Majdan rozkręca się na dobre! Okazuje się, że gwiazda dostała kolejną propozycję roli – tym razem w nowym kryminale Patryka Vegi. Czy to oznacza, że dla kina zamierza porzucić telewizję?

Małgorzata Rozenek-Majdan aktorski debiut ma już za sobą! Zagrała jedną z głównych ról w filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”, który z powodu pandemii wciąż czeka na premierę kinową. Małgorzata zagrała tam postać Nory – niezależnej fotografki, która straciła wiarę w miłość. Ostatnio zaś, Rozenek-Majdan kręciła zdjęcia do  kolejnego projektu - komedii romantycznej. W jakiej roli ją zobaczymy?

Zagram przyjaciółkę głównego bohatera, która pomaga mu rozwiązywać problemy sercowe. To mała, ale zauważalna rola – mówi Rozenek-Majdan.

Okazuje się, że Patrykowi Vedze tak dobrze współpracowało się z Małgorzatą, że  reżyser ma już dla niej następną propozycję! Jaką?

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w kolejnym filmie! I to z Radkiem Majdanem!

Małgorzata Rozenek-Majdan dołącza do stajni gwiazd Patryka Vegi!

Patryk Vega nie ukrywa, że praca z Małgorzatą należała do przyjemności. Okazuje się, że reżyser i gwiazda złapali świetny kontakt już na pierwszym spotkaniu. Co więcej, łączy ich nie tylko perfekcjonizm, ale też podobne poczucie humoru. Reżyser zatrudniając Małgorzatę do filmu „Miłość, seks & pandemia” od razu wiedział, w jakiej roli chce ją obsadzić. Zależało mu, by gwiazda wyszła poza swoją strefę komfortu i pokazała widzom zupełnie inne oblicze. I to się udało, bo dla tej roli Rozenek-Majdan dała się oszpecić.

Małgosia jest wspaniałą, charyzmatyczną kobietą z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Od pierwszego spotkania wiedziałem, że chcę z nią pracować i nie będzie to jeden projekt – mówi w rozmowie z „Party” reżyser.

Co więcej, Vedze udało się namówić ją na zagranie odważnych scen łóżkowych. Jak w nich wypadła? Przekonamy się najszybciej jesienią, o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna w kraju. Mimo to reżyser nie zwalnia tempa. Rozmowy o nowych rolach dla gwiazdy trwają, bo Patryk Vega ma już kolejny pomysł na Małgorzatę. Tym razem widzi ją w roli... pani komisarz, która, w odróżnieniu od gwiazdy, jest chłodną i nieco mroczną postacią.

Marzy się nam stworzenie mrocznego kryminału rodem ze Skandynawii, w którym Małgosia zagra przedstawicielkę organów ścigania – zapowiada Vega.

A co z telewizją? Czy dla aktorstwa Małgorzata Rozenek-Majdan zrezygnuje z pracy w TVN? Jak ustaliło "Party", decyzje o kolejnej edycji „Projektu Lady” i „Rozenek cudnie chudnie” jeszcze nie zapadły, ale stacja zapewnia, że nie zamierza zrezygnować ze współpracy z Małgorzatą. I vice versa!

Nie zrezygnuję z telewizji. Mogę przecież łączyć jedno z drugim i dodatkowo spełniać inne marzenia – mówi gwiazda.

Więcej o Małgorzacie Rozenek-Majdan przeczytasz w nowym "Party".

Małgorzata Rozenek-Majdan na okładce Party

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w nowym kryminale Patryka Vegi.

East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zwiastun filmu Patryka Vegi
screen filmu MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA”
Newsy
Mocne sceny w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" z udziałem Małgorzaty Rozenek! ZWIASTUN

Patryk Vega opublikował w mediach społecznościowych zwiastun najnowszego filmu "Miłość, seks & pandemia". Nie mogło w nim zabraknąć naprawdę mocnych scen, w których zobaczymy m.in. Małgorzatę Rozenek, Annę Muchę i Zofię Zborowską. Zapowiedź już wywołała w sieci falę komentarzy. Z jednej strony Internauci nie mogą się doczekać całego filmu, a z drugiej krytykują i piszą wprost, że to "kolejny tasiemiec". Ten zwiastun trzeba zobaczyć! Mocne sceny w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" Patryk Vega nie zdecydował się na przerwanie prac nad swoimi kolejnymi projektami nawet w dobie pandemii. Teraz reżyser opublikował zwiastun swojego nowego filmu, który nawiązuje właśnie do trudnego - 2020 roku, który zdominował koronawirus. Zobaczymy w nim, jak zdaniem reżysera zmieniły się relacje międzyludzkie i przed jakimi wyborami musiało stanąć wiele osób: To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film. ⁣ Kochani, życzę Wam, aby nadchodzący rok był czasem pozytywnych zmian oraz ukojenia ❤️⁣ - napisał Patryk Vega na Instagramie.  Pod zwiastunem nowego filmu zawrzało. Z jednej strony pojawiają się komplementy pod adresem reżysera, a z drugiej jest cała masa krytycznych głosów, z których wynika, że każdy film Patryka Vegi oparty jest na kontrowersji i mocnych scenach seksu: Bardzo doceniam pana Patryka Vegę bo dostrzega w jakim miejscu historii się znajdujemy. Wielki szacunek. Niestety ale Pana dobre filmy już dawno...

Małgorzata Rozenek-Majdan w kreacji z nowej kolekcji Macieja Zienia
East News
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan nową gwiazdą Patryka Vegi! Wiemy, w jakim filmie zagra
Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w nowym filmie Patryka Vegi! Jaką rolę?

Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie aktorką? Gwiazda z powodzeniem prowadzi programy w TVN, występuje w reklamach i pisze książki – ostatnio wydała „In vitro. Rozmowy intymne”, w której m.in. opowiada o swojej walce o trzecie dziecko . Ale Małgorzata wciąż ma ochotę próbować nowych rzeczy. I już wkrótce będzie miała okazję, bo - jak donosi „Flesz” - współpracą z gwiazdą jest zainteresowany Patryk Vega ! Reżyser od lat śledzi jej karierę. Uważa, że Małgosia ma talent aktorski i kapitalną osobowość. Dlatego zamierza dać jej rolę w jednej ze swoich kolejnych produkcji. Jaką postać dla niej wymyślił? Małgorzata Rozenek-Majdan zagra u Vegi! Patryk Vega słynie z kontrowersyjnych filmów i tego, że na każdego aktora i aktorkę ma swój własny pomysł. Co wymyślił dla Rozenek-Majdan? Małgosia Rozenek ma cudowną energię, w związku z tym z pewnością będzie to postać ekspresyjna. Myślę jednak, że ona ma szersze spektrum możliwości niż to, co znamy dotychczas z mediów. Dlatego chciałbym jej dać rolę, która pozwoli wykreować kobietę inną niż Małgosia jest prywatnie, bo tylko dzięki temu będziemy mogli pokazać, że ma talent aktorski – powiedział w rozmowie z „Fleszem” Vega. Reżyser dodaje, że ma nadzieję spotkać się z Małgorzatą Rozenek-Majdan na planie filmu, nad którym pracę zaczyna już za kilka miesięcy. Premiera przewidziana jest na walentynki 2021 roku. Co na to Małgorzata? Gwiazda nie ukrywa, że rola w filmie Vegi byłaby spełnieniem jej kolejnego marzenia. O jakiej postaci marzy? Patryk Vega ma duże doświadczenie reżyserskie i najlepiej wie, kogo obsadzić w jakiej roli. Jest prawdziwym profesjonalistą. (...) Domyślam się, że rola u niego wymagałaby ode mnie tego, żebym wyszła ze strefy komfortu i spojrzała na siebie z...

Małgorzata Rozenek-Majdan w srebrnej kurtce na zimę Tiffi
Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan jedną z najlepiej zarabiających gwiazd! Mimo pandemii zainkasowała oszałamiającą kwotę. Jaką?
Małgorzata Rozenek-Majdan zarobiła ponad milion złotych! Wiemy, jakie ma stawki!

Dla wielu gwiazd to był bardzo trudny rok. Pandemia pokrzyżowała im plany i pozbawiła zarobków. Jak czytamy w nowym "Party", do wyjątków należy Małgorzata Rozenek-Majdan , która mijający 2020 może zaliczyć do bardzo udanych. Dlaczego? Zarobki Małgorzaty Rozenek-Majdan W czerwcu spełniło się jej wielkie marzenie. Razem z mężem Radosławem Majdanem   powitali na świecie upragnionego synka Henia. O dłuższym urlopie macierzyńskim nie było jednak mowy. Przed Małgorzatą pojawiły się nowe, ciekawe wyzwania zawodowe. Gwiazda zagrała w dwóch filmach, m.in. w „Miłości w czasach zarazy” Patryka Vegi, gdzie za każdy dzień zdjęciowy podobno inkasowała ponad 10 tys. złotych. Poprowadziła też kolejną edycję „Projektu Lady” i nagrała nowy program „Rozenek cudnie chudnie” (premiera w lutym w TVN), a każda z produkcji powiększyła stan jej konta o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ostatnio razem z mężem i synami wzięli udział w kampanii reklamowej popularnej marki biżuteryjnej, a sama Rozenek-Majdan dodatkowo wystąpiła w reklamie butów, co wzbogaciło ją o kolejne 100 tys. złotych. Ale najwięcej zarobiła na Instagramie: co kilka, czasem co kilkanaście dni pojawiają się tam sponsorowane posty, za które Małgorzata również dostaje sowite honoraria. Jak ustaliło "Party", za jeden taki post gwiazda inkasuje od 20 do nawet 50 tys. złotych! Zarobione pieniądze zamierza jednak zainwestować w nową nieruchomość. Małgorzata i Radosław Majdanowie szukają nowego domu , do którego chcieliby się przeprowadzić w nadchodzących roku.  Więcej o Małgorzacie Rozenek-Majdan przeczytasz w nowym "Party". Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd w show-biznesie.  

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner