ONS

TYLKO U NAS: Co szykuje Paula z Ryszardem Kaliszem?

ONS

Wczoraj odbyły się nagrania do programu Pauli Marciniak "Flashing Lights", której gościem był Ryszard Kalisz. Polityk z humorem podszedł do całej sprawy. Przywitał się z gośćmi informując wszystkich, że "dobrze jest być królem". Celem Pauli było namówienie Ryszarda na zrobienie tatuażu z jej imieniem. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Pauli nie udało się przekonać Ryszarda Kalisza. Dlaczego?


- Nie zdecydowałem się, bo mnie to nigdy nie pasjonowało. Nie przepadam za tatuażami, być może dlatego, że wychowałem się w takich latach kiedy tatuaże nie były modne - zdradził sympatyczny polityk w rozmowie z AfterParty.pl.


A co na ten temat sądzi Paula?


- Zaprosiłam pana Ryszarda do swojego programu, bo to osoba z ogromną charyzmą. Ma do siebie dystans, którym udowadnia że jest mądrym człowiekiem. Właśnie takimi osobami lubię się otaczać. Dlatego jeśli będzie dobrze nam się współpracowało to nagramy też piosenkę hip-hopową - zdradziła AfterParty.pl Marciniak.


Paula zaprzecza jakoby piosenka, która mają razem nagrać, miała być hymnem Ryszarda Kalisza w nadchodzących wyborach.

- Jeśli coś będzie dobre to wypromuje i wybory, i mój program. Nie wiem jeszcze o czym będzie opowiadał teledysk, ale będzie nawiązywał do tekstu i klimatu utworu. Na pewno mogę zdradzić, że piosenka nie będzie hymnem towarzyszącym panu Kaliszowi w wyborach - kontynuuje piosenkarka.


Ryszard Kalisz nie ukrywał sympatii do Pauli, i wzajemnie. Śmiało zapewniał o tym, że Paula jest "ładną dziewczyną". A jak wiadomo polityk lubi piękne kobiety.


Swoją drogą, jest wśród was ktoś kto zgodziłby się na tatuaż z imieniem Pauli?

chimera

Więcej na temat Paula Marciniak Ryszard Kalisz
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55