AKPA
Newsy

Tylko jedna gwiazda na pogrzebie Villas...

Żegnał ją Michał Wiśniewski z narzeczoną

Wczoraj w kościele św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach zebrali się fani artystki oraz najbliżsi, by uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu Violetty Villas. Wśród obecnych znalazł się m.in. Michał Wiśniewski z narzeczoną, Dominiką Tajner. Para bardzo przeżyła śmierć piosenkarki. Michał nie ukrywał wzruszenia, widać było przez moment w jego oczach łzy. Ceremonia pogrzebowa była bardzo skromna - tak jak życzyła sobie gwiazda. Ostatniej podróży diwy towarzyszyły dźwięki jej najsmutniejszej piosenki "Melancholie".


Ciało Villas spoczęło na warszawskich Powązkach, gdzie spoczywają ciała zasłużonych dla Polski. Violetta została pochowana niedaleko innej wielkiej artystki, Hanki Bielickiej.


chimera

AKPA
Newsy
Dziś pogrzeb Violetty Villas
Gwiazda wszystko dokładnie zaplanowała

W poniedziałek, 5 grudnia, w wieku 73 lat zmarła Violetta Villas . Dzisiaj zostanie pochowana na warszawskich Powązkach, gdzie właśnie kończą się ostatnie przygotowania do uroczystości pogrzebowej. Podczas ceremonii zostanie spełniona ostatnia wola gwiazdy. Zgodnie z prośbą Villas, na pogrzebie nie zaśpiewa żadna kobieta. Ukochaną pieśń artystki "Ave Maria" wykona Grzegorz Wilk, który również zaśpiewa jeden z największych przebojów diwy - "Dla ciebie, mamo" lub "Melancholie". Villas zostanie pochowana w czarnym, skromnym ubraniu. Taką decyzję podjął jej syn, który uznał, że ten kolor najlepiej zakryje rany i cięcia wykonane podczas sekcji zwłok gwiazdy. Jest to sprzeczne z kolejną wolą Violetty, która poprosiła swoją opiekunkę Elżbietę Budzyńską o różową suknię. Przykre. chimera

Newsy
Tak będzie wyglądał pomnik Villas
Ujawniono wyczekiwany projekt. Ładny?

Już wkrótce minie pół roku od śmierci Violetty Villas. Z tej okazji rodzina zmarłej postanowiła wystawić ogromny pomnik, który stanie na miejscu jej grobu w warszawskich Powązkach. Prace rozpoczną się wkrótce i zostaną sfinansowane z pieniędzy zdobytych ze sprzedaży tzw. "diamentów pamięci" zrobionych z pukli włosów Villas. W publikacji "Tajemnice życia i śmierci Villas" pokazano zdjęcie planu pomnika diwy , który wykona słynny rzeźbiarz Czesław Dźwigaj. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Zobaczcie:

AKPA
Newsy
Wiśniewski oddaje hołd Villas
Na... Facebooku

Śmierć Violetty Villas wprowadziła w chwilę zadumy wiele polskich gwiazd. Wśród fanów diwy znajduje się m.in. Michał Wiśniewski , który przez lata pomagał Villas wrócić na szczyty list przebojów, a prywatnie uzyskać środki na dalsze prowadzenie ośrodka dla zwierząt. Gwiazdor marzył o wydaniu pełnej płyty nagranej w duecie z Violettą, która byłaby uzupełnieniem wydanego dekadę temu mini-albumu walentynkowego. Niestety, to marzenie już na zawsze pozostanie niespełnione. - Wyrazy najgłębszego współczucia dla rodziny mojej ukochanej, wspaniałej artystki, z którą zdążyłem zaśpiewać. Świeć Panie Jej Duszy... - napisał Wiśniewski na swojej tablicy na Facebooku. Gratulujemy Michałowi duetu. Akurat tym razem ma się czym chwalić. habibi

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner