ONS
Początki bywają trudne i bolesne. Ale jak donosi "Fakt" managerka Edyty Górniak nie pogardziła stawką, którą zaproponował jej TVN za udział w jury "X Factor". Maja Sablewska według tabloidu zarobi najmniej z trójki jurorów. Za jeden odcinek dostanie zaledwie 10 tysięcy złotych.
O 10 tysięcy więcej otrzyma do ręki Czesław Mozil, który również debiutuje jako celebryta w muzycznym widowisku. Najwięcej zaś kasy dostanie Kuba Wojewódzki, bo aż 40 tysięcy złotych za jeden odcinek "X Factor".

Spekulacje o zarobkach gwiazd zawsze wywoływały kontrowersje wśród widzów, ale to właśnie dzięki jurorom, a nie uczestnikom widzowie w każdy weekend zasiadają przed telewizorami. Łatwo się domyśleć, że najlepiej na całym show wypadnie jak zwykle Kuba Wojewódzki. Gwiazdor na wiosnę poprowadzi dodatkowo swój autorki program, a jesienią zasiądzie w kolejnej edycji "Mam Talent". Jak udało nam się ustalić za każdy odcinek "Kuba Wojewódzki Show" dziennikarz dostaje 70 tysięcy złotych. To spora kwota jak na polskie warunki. Nic dziwnego, że Kuba kupuje sportowe bryki i uchodzi za jednego z najbogatszych celebrytów.

tr