Katarzyna Bosacka w Dzień Dobry TVN
East News

TVN kończy współpracę z Katarzyną Bosacką! W trybie natychmiastowym! Jest oświadczenie dziennikarki

Katarzyna Bosacka w Dzień Dobry TVN
East News

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Władze TVN zakończyły współpracę z jedną z największych gwiazd stacji! Katarzyna Bosacka przez kilkanaście lat prowadziła wiele programów na antenie TVN Style. Widzowie z pewnością doskonale pamiętają, że dziennikarka tworzyła m.in.: "Wiem, co jem i wiem, co kupuję", "Gwiazdy od kuchni" czy "Co nas truje". Ale we wtorek (4 czerwca) stacja w trybie natychmiastowym zerwała umowę z Katarzyną Bosacką! Dlaczego władze stacji podjęły taką decyzję? 

Katarzyna Bosacka znika z TVN

Przedstawiciele TVN opublikowali w sieci oświadczenie, w którym tłumaczą powody decyzji. Dlaczego umowa z Katarzyną Bosacką została zerwana w trybie natychmiastowym?

(...) Przyczyną uzasadniającą decyzję jest wykorzystanie przez Panią Katarzynę Bosacką swojego wizerunku na rzecz innej firmy, pomimo zakazu wynikającego z umowy - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na stronie tvn.pl.

Portal wirtualnemedia.pl przypomina, że Katarzyna Bosacka w maju br. została ambasadorką ekologicznych marek OnlyBio i OnlyEco.  Decyzję władz TVN w mocnych słowach skomentowała Karolina Korwin - Piotrowska, która pod koniec 2018 roku zakończyła współpracę z TVN. 

Szkoda. Jeden z niewielu nienabotoksowanych alienów, anty sztucznych tworów, jaki się tam ostał. Jeden z niewielu zapalonych, choć pewnie wzbudzających ogromne emocje, zawodowców. Paru reklamodawców, którzy wciskają ludziom jedzeniowy kit, pewnie się ucieszy. W paru firmach strzelają korki szampana. Smutne to. Bardzo;)- napisała na Facebooku.  

Do sprawy odniosła się również sama Katarzyna Bosacka! W sieci pojawiło się oświadczenie byłej już gwiazdy TVN. Jak komentuje decyzję stacji?

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie.
Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.

Dziennikarka zapewniła swoich fanów, że zamierza kontynuować pracę " w innym okienku".

Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny.
Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku!

Zobaczcie całe oświadczenie Katarzyny Bosackiej! Oglądaliście programy prowadzone przez dziennikarkę? 

Oświadczenie Katarzyny Bosackiej.

TVN kończy współpracę z dziennikarką.

TVN kończy współpracę z Katarzyną Bosacką

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08