Kim jest Monika Borzym - uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ma szansę wygrać?
Instagram

Gwiazda "TTBZ" Monika Borzym pierwszy raz o rozwodzie z synem Roberta Janowskiego. Takich słów się nie spodziewacie!

Kim jest Monika Borzym - uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ma szansę wygrać?
Instagram

Największa gwiazda show Polsatu „Twoja Twarz brzmi znajomo” - Monika Borzym była kiedyś żoną syna popularnego piosenkarza Roberta Janowskiego. Co ciekawe para jest już kilka lat po rozwodzie. Jak do tego doszło i co Monika mówi o swoim mężu Makarym Janowskim?

Kim jest gwiazda TTBZ Monika Borzym?

Kiedy Monika Borzym miała 18 lat już wyfrunęła z rodzinnego gniazda. Wynajęła z koleżanką kawalerkę i zaczęła „dorosłe życie”. Łapała każdą fuchę: grała do kotleta, udzielała korepetycji z angielskiego, pracowała w biurze. I kiedy zaczęła już wątpić, że jazzowa kariera w ogóle jest możliwa, zadzwonił do niej nieoczekiwanie Michał Urbaniak. Zaprosił ją do udziału w inauguracyjnym koncercie festiwalu Jazz Jamboree w warszawskiej Sali Kongresowej. Była najmłodszym artystą, jedyną kobietą. Ale pokazała, na co ją stać. Dyrektor wytwórni Sony zaproponował jej po tym występie kontrakt na trzy płyty! Wszystko zaczęło się układać. I to nie tylko w muzyce. Monika Borzym zakochała się w Makarym Janowskim, synu Roberta Janowskiego. Po pięciu miesiącach znajomości wzięli ślub i przeprowadzili się do Los Angeles. Ona studiowała ukochany jazz, on reżyserię.

„To była wielka miłość. Oboje pochodziliśmy z rozbitych rodzin. Chyba chcieliśmy udowodnić światu, że damy radę – zastanawia się Monika.

Lecz nie udało się. Po pięciu latach małżeństwo się rozpadło. Co poszło nie tak? Być może pokonało ich życie na odległość – kiedy Borzym nagrywała płytę w Nowym Jorku, jej mąż reżyserował serial w Warszawie. Więcej o uczestniczce TTBZ przeczytacie w nowym numerze "Flesza". 

ZOBACZ: Poznajcie Monikę Borzym. Czy wygra 7 edycję TTBZ?

Monika Borzym jako Krzysztof Krawczyk w TTBZ

Monika Borzym w białej koszuli

Monika Borzym jako Adele

Monika Borzym jako Adele w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
M. Zawada

Monika Borzym na scenie 

AKPA

Więcej na temat Monika Borzym
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22