Od jakiegoś czasu Karolina Korwin Piotrowska zapowiada swoją już trzecią książkę, która poświęcona będzie filmom, a jej tytuł brzmi "Krótka książka o miłości". Dziennikarka zapewniała fanów, że będą ją mogli kupić jesienią . Tylko nam zdradziła, że premiera jednak nieco się opóźni.

Powód jest zaskakujący. Okazuje się, że pierwsza wersja, która powstała nie spodobała się ani Karolinie, ani jej przyjaciołom. W końcu Korwin Piotrowska usunęła to, co do tej pory udało jej się napisać i w lipcu zaczęła pracę od nowa. Co więcej, nie miała nawet żadnych notatek z tego, co stworzyła wcześniej:

Ja zrobiłam fantastyczny numer pod hasłem: "Kasujemy wszystkie pliki, nie robiąc przy tym kopii zapasowej". Musiałam usiąść i napisać wszystko od początku i to był lipiec. Ale idzie jak z kopyta, bardzo szybko. 

Na szczęście premiera nie opóźni się aż tak bardzo, a fani książek dziennikarki będą mogli ją kupić w okresie świątecznym. Co jeszcze zdradziła nam Karolina Korwin Piotrowska na temat "Krótkiej książki o miłości"?

Zobacz: Gwiazdy na ramówce TVN Style

 

Zobacz: Gwiazdy na prezentacji ramówki TVN Style. Maja Sablewska przyćmiła wszystkie!

 

Więcej na temat Karolina Korwin Piotrowska