Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami
YouTube
Newsy

Nadchodzi trzeci odcinek "TzG". Uczestnicy w seksownych pozach podczas prób [WIDEO]

Zobaczcie gorącą zapowiedź


Najgorętszym show tej jesieni z pewnością jest Taniec z Gwiazdami, który gromadzi przed telewizorami rekordową widownię. Co tydzień Polsat nie daje szans konkurencji i wciąż pozostaje liderem na rynku. Przypomnijmy: TzG, TTBZ, The Voice czy Mam talent? Który program oglądano najchętniej w weekend?

W trzecim odcinku show czeka nas prawdziwa dawka dobrej energii. Motywem przewodnim będzie "wieczór latino", a więc wszystkie pary zaprezentują seksowne tańca latynoamerykańskie. Z sambą zmierzy się m.in. Ania Wyszkoni oraz Rafał Maślak, a Jan Mela zatańczy rumbę. Patrząc na zwiastun odcinka, możemy być pewni - na parkiecie będzie się działo. Jak poradzą sobie z tym wyzwaniem gwiazdy?

Przekonamy się już w piątek o 20.

Zobacz: Sienkiewicz poddaje się dziwnemu zabiegowi: Brzmi to okropnie, ale...

Drugi odcinek Tańca z Gwiazdami: 

Beata Tyszkiewicz zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"?
East News
TV-Show
Beata Tyszkiewicz zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest komentarz
Beata Tyszkiewicz zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest komentarz

To już pewne, Michał Malitowski nie pojawi się w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Wczoraj w sieci pojawiło się oświadczenie jurora, który tłumaczył  nieobecność w pierwszym odcinku show i przyznał, że ze względu na swój stan zdrowia musi zrezygnować z udziału w tanecznym programie Polsatu.  Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem - czytamy w oświadczeniu Michała Malitowskiego. Teraz wszyscy fani z pewnością zastanawiają się, kto zastąpi Michała Malitowskiego w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". A może do show wróci Beata Tyszkiewicz? Jest komentarz aktorki! Beata Tyszkiewicz wróci do "Tańca z Gwiazdami"? Beata Tyszkiewicz przez wiele lat oceniała uczestników "Tańca z Gwiazdami". Niestety, w styczniu 2018 roku ze względu na problemy ze zdrowiem, aktorka zrezygnowała z udziału w show. Czy teraz, po roku, wróci do programu? Beata Tyszkiewicz w rozmowie z portalem plejada.pl rozwiała wszelkie wątpliwości. Wiem, że Michał ma kontuzję i nie ma go w jury programu, ale ja nie zastąpiłabym go. Nie widzę powrotu do "Tańca z gwiazdami". Przynajmniej na razie - przyznała w rozmowie z plejadą.pl. Kto więc zastąpi Michała Malitowskiego. Już dziś wieczorem, w piątek 8 marca Polsat wyemituje drugi odcinek dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Kto wie, być może już dziś poznamy nowego jurora show Polsatu!  Zobacz także:  Beata Tyszkiewicz krytykuje Iwonę Pavlović i staje w obronie Justyny Żyły! Mocne słowa Beata Tyszkiewicz nie zastąpi Michała Malitowskiego w "TzG". Michał Malitowski ze względu na kontuzję zrezygnował z udziału w show.    

Izabela Janachowska i Rafał Brzozowski na treningu do Tańca z gwiazdami 2014
Facebook
TV-Show
Janachowska i Brzozowski pokazali jak trenują przed "Tańcem z gwiazdami"
Mają szansę wygrać?

Do pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami" coraz mniej czasu. Pary intensywnie trenują przed debiutanckim odcinkiem show, który na antenie Polsatu zobaczymy 7 marca. W poniedziałek poznaliśmy oficjalną listę uczestników show oraz nazwiska ich partnerów. Zobacz: Spot "Tańca z gwiazdami". Zobacz kto z kim zatańczy Na swoim profilu na Facebooku Rafał Brzozowski - jeden z uczestników, zamieścił zdjęcie z sali treningowej. Obok niego widzimy piękną Izabelę Janachowską , która będzie partnerką wokalisty podczas jego zmagań w programie. Według typowań para ma spore szanse na zwycięstwo - za Rafałem stoi mnóstwo fanek jego talentu, Iza natomiast jest uzdolnioną tancerką, która przyciąga uwagę mężczyzn . Prywatnie jest partnerką milionera, Krzysztofa Jabłońskiego. Kibicujecie im? Oficjalny spot i lista uczestników "Tańca z gwiazdami":

Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?
East News
Newsy
Michał Malitowski znika z "Tańca z Gwiazdami"?! Niepokojący komentarz menadżerki jurora!
Michał Malitowski znika z "Tańca z Gwiazdami"?! Niepokojący komentarz menadżerki jurora!

Pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Niestety, w premierowym odcinku show Polsatu zabrakło Michała Malitowskiego. Paulina Sykut już na początku programu przyznała, że juror doznał kontuzji. Wtedy wydawało się jednak, że jest to jednorazowa nieobecność Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami". Niestety, teraz okazuje się, że kontuzja tancerza jest na tyle poważna, że nie wiadomo, czy w ogóle pojawi się w dziewiątej edycji tanecznego show!  Kto zastąpi Michała Malitowskiego? Michał Malitowski do tej pory nie skomentował swojej nieobecności w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami", ale teraz zrobiła to jego menadżerka. Agata Laskowska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że wciąż nie wiadomo kiedy i czy w ogóle zobaczymy go w dziewiątej edycji show Polsatu! Michał jest kontuzjowany. Mamy nadzieję, że pojawi się jeszcze w roli jurora w tej edycji jednak niczego nie możemy obiecać. Zdrowie jest najważniejsze- w rozmowie z dziennikiem zdradziła Agata Laskowska.  Według nieoficjalnych doniesień "Faktu" stacja Polsat rozpoczęła już poszukiwania nowego jurora, który zastąpi kontuzjowanego Michała. Kto zasiądzie w jury podczas nieobecności Malitowskiego? Niestety, wciąż nie wiadomo, kto będzie teraz oceniał uczestników dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Miejmy jednak nadzieję, że Michał Malitowski szybko wróci do show Polsatu! Życzymy dużo zdrowia! Wciąż nie wiadomo, kiedy Michała Malitowski wróci do "Tańca z Gwiazdami". Juror doznał kontuzji i nie pojawił się w pierwszym odcinku 9. edycji show. Zobacz także:   To wyglądało naprawdę groźnie! Juror Tańca z gwiazdami miał wypadek na tanecznym parkiecie! Mamy WIDEO

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner