Eva Mendez
ONS
Newsy

Trochę wódki dla otuchy

Eva Mendez, kręcąc sceny łóżkowe z Joaquinem Phoenixem, musiała wesprzeć się alkoholem, żeby dodać sobie odwagi.
Eva i Joaquin właśnie skończyli pracę nad filmem "We Own The Night". Scena erotyczna z ich udziałem była ostatnią ze wszystkich, jakie wyreżyserował James Gray.

"Pomimo tego, że podchodzę do swojej pracy profesjonalnie i nigdy nie piję, gdy pracuję, tego dnia musiałam wypić drinka. Po wódce z sokiem pomarańczowym było mi łatwiej rozebrać się na planie i zagrać scenę erotyczną".- powiedziała aktorka.

MK
fot: ONS
kozka.jpg
Newsy
Kożuchowska dostała nową pracę w TVP2
Na dłużej?

Po uśmierceniu Hanki Mostowiak widzowie telewizyjnej "Dwójki" odrobinę stęsknili się za Małgorzatą Kożuchowską . Włodarze stacji doskonale zdając sobie sprawę z popularności aktorki, dali jej kolejne wyzwanie. W Święta Bożego Narodzenia TVP2 wyemituje  program "Między nami Polakami" , Poruszy on tematy związane z Polską, a gospodynią programu zostanie będzie właśnie Kożuchowska. Drugim prowadzącym został Tomasz Karolak , czyli jej partner z serialu "Rodzinka.pl" . Okazuje się, że początkowo zaplanowano tylko jeden odcinek tego programu, ale ostatnio sporo się zmieniło... – Niewykluczone, że stacja zdecyduje się na dalsze odcinki, które miałyby być emitowane od marca. Wszystko zależy od tego, jak program zostanie przyjęty przez widzów. I oczywiście od tego, jak zostanie oceniona Małgosia – powiedziała "Faktowi" osoba ze środowiska telewizji publicznej. Będziecie oglądali "Między nami Polakami"? Wierzycie w sukces tego programu? (ac)

Newsy
Światowa marka zachwycona gazetą Korwin-Piotrowskiej
Czym teraz zaskoczy czytelników dziennikarka?

Już 8 marca, wraz z premierą kolekcji Marni dla H&M, będziemy mogli dostać nowy numer magazynu "Żurnal" tworzonego pod opieką Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Piotra Hulla. A w zasadzie nie tyle nowy numer, co zaktualizowane wydanie pierwszego. Premierowy nakład "Żurnala" cieszył się sporym zainteresowaniem i szybko znikał z półek. Nic dziwnego, bo oprócz dobrej treści i szaty graficznej jest pierwszym tego typu pismem non-profit w Polsce. Jakby tego było mało, "Żurnalem" zachwycili się także właściciele H&M. Do tego stopnia, że planowany jest jego dodruk. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, w środku wznowionego wydania gazety znajdzie się sesja z Honoratą Wojtkowską w roli głównej ubranej w kolekcję Marni dla H&M, a na okładce Top Modelka pokaże język. Co jeszcze na temat odświeżonego "Żurnala" ma do powiedzenia Karolina Korwin-Piotrowska? Zobaczcie sami: Tak prezentuje się okładka pierwotnego wydania gazety "Żurnal": chimera

Marietta z "Hotelu Paradise" tłumaczy swoje zachowanie na finałowej "pandorze"
Instagram
Newsy
Marietta z "Hotelu Paradise" nie wytrzymała we wczorajszym odcinku, teraz się tłumaczy! "To najcięższy mój dzień"
Marietta z "Hotelu Paradise" nie wytrzymała we wczorajszym odcinku, teraz się tłumaczy! "To najcięższy mój dzień"

Finałowa "pandora" była bardzo stresująca dla uczestników " Hotelu Paradise ". Pary wciąż biorące udział w finałowym tygodniu były pod ostrzałem nie tylko konkurentów, ale również wszystkich osób, które odpadły w poprzednich "rajskich rozdaniach". Niewygodne pytania na temat uczucia Marietty i Chrisa oraz podważanie ich autentyczności wyprowadziły Mariettę z równowagi. Uczestniczka nie wytrzymała i padło kilka ostrych słów. Chwilę później przeprosiła znajomych z show za swój chwilowy wybuch i przyznała, że chce dalej odpowiadać na pytania, nawet jeżeli będą dla niej stresujące.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Kolejna para opuściła program. Marietta została wyprowadzona z równowagi! Co się stało? Marietta z "Hotelu Paradise" o swoim zachowaniu na finałowej "pandorze" Zachowanie Marietty zaskoczyło nie tylko uczestników, ale również ją samą. Zmęczenie, stres i adrenalina wzięły górę. Uczestniczka po obejrzeniu wczorajszego odcinka postanowiła się odnieść do tego, co wczoraj mogliśmy zobaczyć na ekranie:  Obejrzałam odcinek i wróciłam sobie myślami do tego, co się działo tego dnia w "Hotelu Paradise". Był to najcięższy mój dzień w programie, zdecydowanie. Nawet wtedy, kiedy miałam odpaść z ręki Sandry bądź Chrisa, nie było mi tak ciężko, jak właśnie tego dnia - wyznała na Instastory Dodała, że pobyt w "Hotelu Paradise" był również dla każdego obciążający, ponieważ ciągle pamiętali o obecności kamer i pomimo tego, że mogłoby się wydawać, że mieszkają w luksusach z basenem, to zamknięcie na określonym terenie i przebywanie ciągle w tym samym towarzystwie również dawało się we znaki. Dodatkowym impulsem była bardzo...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner