Wizaż - główne

Pierwszy urodowy Trendbook w Polsce. Co to jest i jak go zdobyć?

Wizaż - główne

Jakie są najważniejsze trendy makijażowe w 2017 roku? Mowa tutaj o fascynacji Azją, DIY, personalizacji, węglu i nowych składnikach, naturalności, rozświetleniu i medycynie estetycznej. Te wszystkie zjawiska ujawniły się już w 2016 roku, a teraz będą jeszcze silniejsze. 

Trendbook Wizaz.pl 2017

Trendbook to publikacja to zbiór wiedzy opartej na danych m.in. z największego serwisu urodowego w Polsce, Wizaz.pl. Wszystkie porady i sugestie zostały poparte opiniami znanych ekspertów takich jak 

najpopularniejszej urodowej youtuberki Red Lipstick Monster czy stylistów gwiazd (Maciej Maniewski, Eryka Sokólska, Beata Milczarek itd.)

Idea Trendbooka narodziła się na spotkaniu kilku kobiet zakręconych na punkcie kosmetyków. Wizażanki mają ogromną wiedzę – widać to w postach na wizażowym Forum czy w ponad milionie recenzji kosmetyków w katalogu KWC. Nie mamy wątpliwości, że Wizaz.pl kreuje trendy. Chcieliśmy jednak potwierdzenia, że te rozprzestrzeniają się w całym internecie, w efekcie czego wpływają na intencje zakupowe. Stąd współpraca z Brand24 – podkreśla Dorota Szostek – Rejowska, dyrektor Wizaz.pl.

Trendbook Wizaz.pl 2017 to pierwsza taka urodowa publikacja w Polsce. Można ją pobrać za darmo (w całości lub w formie pojedynczych trendów) na stronie http://wizaz.pl/trendbook.

 

Zobacz:  Draping – naturalny i młodzieńczy efekt konturowania twarzy za pomocą różu

 

Trendbook Wizaż.pl 2017

Trendbook Wizaż.pl

Więcej na temat makijaż
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43