Trendy wiosna 2020: Sylwia Bomba w płaszczu z Zary za 349 zł
Instagram, mat. promocyjne

Trendy wiosna 2020. Sylwia Bomba upolowała hitowy płaszcz w Zarze!

Trendy wiosna 2020: Sylwia Bomba w płaszczu z Zary za 349 zł
Instagram, mat. promocyjne

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" uwielbia podkreślać swoje kobiece kształty. Zdecydowanie upodobała sobie styl klasyczny i wynajduje prawdziwe perełki nie tylko u projektantów ale również w sieciówkach. Najlepszym przykładem jest jej wiosenny płaszcz, który już zdążył podbić serca internautek. Okazuje się, że to model dostępny w Zarze i wcale nie kosztuje wiele!

Zobacz także: Trendy wiosna 2020. Córka Sylwii Bomby ma 1,5 roku, a już ubiera się u projektantów! Jej kamizelka kosztuje 750 zł

Sylwia Bomba we wiosennym płaszczu z Zary

Sylwia Bomba uwielbia kobiecy styl i chętnie go podkreśla eleganckimi stylizacjami. Internautki niejednokrotnie zasypywały już ją pytaniami, gdzie kompletuje swoją imponującą garderobę. Tej wiosny gwiazda TTV postawiła na piaskowy trencz z Zary z paskiem w talii, który idealnie podkreśla jej sylwetkę. Podobny model do tego, który wybrała kosztuje 349 złotych i wciąż jest dostępny w sprzedaży. To idealne rozwiązanie na chłodną wiosnę, z którą aktualnie mamy do czynienia. Sylwia postawiła na minimalistyczny krój, który dodaje jej szyku i charakteryzuje jej styl.

Młoda mama uwielbia również stylizacje mama-córka, dlatego jej 1,5-roczna córeczka również posiada podobny płaszczyk w dziecięcej wersji. Czy nie wyglądają uroczo?

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" pochwaliła się figurą w seksownym bikini! Musicie zobaczyć to zdjęcie!

Sylwia Bomba w płaszczu z Zary za 349 zł. To idealny model na wiosnę 2020. 

Trendy wiosna 2020: Sylwia Bomba w płaszczu z Zary za 349 zł
Mat. promocyjne

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba 💣 (@sylwiabomba)

 

Więcej na temat Zara Sylwia Bomba
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43