Alżbeta Lenska
Instagram

Tragedia w rodzinie Alżbety Lenskiej, zmarła bardzo bliska jej osoba... Był aniołem chodzącym po ziemi

Alżbeta Lenska
Instagram

Alżbeta Lenska ma za sobą wiele trudych chwil. Aktorka musiała zmierzyć się z poważną chorobą. Gdy wydawało się, że wszystko jest już dobrze, nadszedł kolejny cios. Alżbeta Lenska zdradziła na Instagramie, że nie żyje bliska jej osoba. To prawdziwa tragedia dla całej rodziny aktorki!

Nie żyje kuzyn Alżbety Lenskiej

W maju 2018 roku Alżbeta Lenska wprost z desek teatru trafiła do szpitala. Okazało się, że w jej głowie pękł tętniak. Dzięki natychmiastowej reakcji lekarzy udało się uratować aktorkę. Przy jej łóżku niestrudzenie czuwał wtedy mąż, Rafał Cieszyński oraz pozostali bliscy. Wśród nich znalazł się także ukochany kuzyn Alżbety Lenskiej, Marek.

Niestety, jak się okazało, mężczyzna zmarł kilka dni temu. 

Mój kuzyn Marek, ten przystojniak na zdjęciu, zawsze był aniołem chodzącym po ziemi. Miałam szczęście wychować się z tym cudnym, niesamowicie mądrym człowiekiem. To On zawsze martwił się o mnie, sprawdzał jak się czuję i dawał wskazówki jak cieszyć się życiem. Pisał listy na pięknym papierze, cenił każdą chwilę i pięknym głosem opowiadał wspaniałe historie. Po tym co mi się stało przyjechał bez mrugnięcia okiem aby upewnić się, że na pewno żyję. Zapewniałam go, że wszystko będzie dobrze i nie ma czym się martwić. Nie potrafię zrozumieć jednak nadal dlaczego życie pisze swoje scenariusze i nie konsultując się z nikim zabrało parę dni temu akurat Jego...tak bardzo anioły za Nim tęskniły? Mam nadzieję, że to właśnie był powód...oby przyjęły go u siebie z otwartymi skrzydłami. Rest in peace my love cousin - napisała pogrążona w żałobie Alżbeta Lenska.

Gwiazda opublikowała także zdjęcie, na którym widać, jak pozuje z kuzynem niedługo po swojej operacji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mój kuzyn Marek, ten przystojniak na zdjęciu, zawsze był aniołem chodzącym po ziemi. Miałam szczęście wychować się z tym cudnym, niesamowicie mądrym człowiekiem. To On zawsze martwił się o mnie, sprawdzał jak się czuję i dawał wskazówki jak cieszyć się życiem. Pisał listy na pięknym papierze, cenił każdą chwilę i pięknym głosem opowiadał wspaniałe historie. Po tym co mi się stało przyjechał bez mrugnięcia okiem aby upewnić się, że na pewno żyję. Zapewniałam go, że wszystko będzie dobrze i nie ma czym się martwić. Nie potrafię zrozumieć jednak nadal dlaczego życie pisze swoje scenariusze i nie konsultując się z nikim zabrało parę dni temu akurat Jego...tak bardzo anioły za Nim tęskniły? Mam nadzieję, że to właśnie był powód...oby przyjęły go u siebie z otwartymi skrzydłami🤍 🖤Rest in peace my love cousin🖤 #hope #my #grief #will #turn #quick #into #inspiration #to #live #thank #you #for #all #wisdom #i #got #from #You #poczytajcie #jego #wiersze @marekpiszewiersze #a #poznacie #piękną #duszę

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci i koleżanki Alżbety z show-biznesu wspierają aktorkę w tych trudnych chwilach.

- Ogromnie mi przykro... 😔😔😔 szczere kondolencje dla całej rodziny - napisała Anna Dereszowska

- Tak bardzo mi przykro - dodała Aneta Zając

- Bardzo mi przykro, kondolencje dla wszystkich bliskich - tak swoją koleżankę wsparł Artur Chamski.

My również przesyłamy szczere kondolencje dla całej rodziny!

Alżbeta Lenska w trudnych chwilach zawsze może liczyć na swojego kochanego męża! Teraz z pewnością również jest dla niej ogromnym wsparciem.

Alżbeta Lenska zmieniła kolor włosów

 

Więcej na temat Alżbeta Lenska
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56