Gwiazdy dla WOŚP
materiały prasowe

Torebki gwiazd na aukcjach WOŚP!

Gwiazdy dla WOŚP
materiały prasowe

Gwiazdy kochają Goshico, a Goshico lubi Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, którą wspiera regularnie od kilku lat. Dlatego na aukcjach w ramach 23 finału WOŚP pojawią się modele torebek Goshico, które na co dzień noszą najpopularniejsze polskie aktorki!

Kto przekazał torebkę na licytację WOŚP?

Magdalena Różdżka zaprasza do licytowania praktycznej torby podróżnej z haftem z kolekcji Destiny, a Katarzyna Maciąg – pikowanego modelu na ramię z tej samej kolekcji. Barbara Kurdej-Szatan poleca „beczułkę” ze sztucznego futerka, zaś Grażyna Wolszczak – filcową torebkę na ramię z kolekcji Petit Pepit.

Magdalena Schejbal i Katarzyna Bujakiewicz nie rozstają się z ortalionowymi shopperkami – czarną i zieloną – które również zostaną przekazane na rzecz WOŚP. Na aukcji pojawi się ponadto wygodna listonoszka, wybrana przez Joannę Kulig, a także bestsellerowa „gąska”, która jest jednym z ulubionych modeli Darii Widawskiej.

Aukcje potrwają do 21 stycznia 2015 roku! Osoby, które wylicytują torebki otrzymają zdjęcie gwiazdy ze specjalną dedykacją.

W galerii znajdziecie zdjęcia torebek przekazanych na aukcję WOŚP:

Więcej na temat szafa gwiazd
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27