Party Stories
"Top Model"
East News
Newsy

"Top Model" 9: zaskakujące metamorfozy uczestników i łzy w trakcie sesji zdjęciowej. Kto odpadł w 4. odcinku?

Kolejny odcinek "Top Model" za nami. Na początku programu uczestnicy przeszli zaskakujące metamorfozy. Nie obyło się bez łez. Największy dramat przeżywała Karolina, która nie była zadowolona z przemiany i stwierdziła, że ma fryzurę jak swoja mama. O swojej grzywce powiedziała wprost:

Wygląda jak gniazdo na głowie!

Potem przyszedł czas na naukę chodzenia po wybiegu, którą poprowadziła, tradycyjnie już, Katarzyna Sokołowska. Uczestnicy wzięli udział w spontanicznie przygotowanym pokazie mody, który oceniali jurorzy oraz gościnnie pojawił się też duet projektantów Paprocki i Brzozowski. Zwycięzcami tej konkurencji zostali Gracja i Mikołaj, a jako nagrodę otrzymali udział w najnowszej kampanii projektantów. 

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

Pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa uczestników "Top Model"!

Wszystkie stroje do sesji powstały z materiałów z recyklingu, a uczestnicy nie mieli łatwego zadania. Byli bardzo zestresowani, a jedynie Ernest poradził sobie z zadaniem rewelacyjnie i zebrał mnóstwo komplementów. Prawdziwy dramat podczas sesji przeżywała Maja, która była tak zestresowana sukcesem Ernesta, że nie potrafiła skupić się na zadaniu. Popłynęły łzy!

Z kolei Wiktoria musiała pokonać swój lęk przed drabinami, ale świetnie sobie poradziła. Bardzo stresującą sytuację miała też Gracja, która nie potrafiła w programie oddzielić życia prywatnego od tęsknoty za tatą, który nie może cieszyć się z jej sukcesów:

To jest dla mnie tak ważne wszystko, po prostu chciałam, aby tata ze mną był. - rozpłakała się przed samą sesją Gracja Kalibabka. 

Na jej łzy bardzo negatywnie zareagowała Karolina, która powiedziała wprost, że jeśli ktoś nie umie inaczej zwrócić na siebie uwagi to płacze, narzeka itd. Widać, że napięcie między dziewczynami narasta i konflikt wisi w powietrzu! Wygląda na to, że sympatii pozostałych uczestników nie zyska też Eryk, który skrytykował przed jurorami pierwsze zdjęcia Mai. To stało się punktem zapalnym do wymiany zdań między chłopakami. 

Ostatecznie z programem musiała pożegnać się Wiktoria. 

Zobacz także: Olga Kaczyńska wygrała "Top Model" dziewięć lat temu. Wróżono jej światową karierę, ale wybrała inną drogę. Czym się zajmuje?

 

To Karolina była najbardziej niezadowolona ze swojej metamorfozy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Karolina z grzywką czy bez? 🙆🏻‍♀️ #topmodel #topmodelpolska #tvn #playerpl #model #metamorfoza

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

 

Najlepsze zdjęcie w 4. odcinku "Top Model" należało do Ernesta!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oglądacie metamorfozy? 👀 #topmodel #topmodelpolska #tvn #playerpl #model #metamorfoza

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
"Top Model"
East News
Newsy
"Top Model". Finałowa 14-tka wybrana! "Pozujesz, jakbyś naoglądała się magazynów dla panów"

W programie "Top Model" zakończyły się etapy castingów i bootcampu. Teraz wszystko jest już jasne - znamy finałową czternastkę, która zamieszkała w domu modeli i modelek. Trzeci odcinek dziewiątego sezonu show dostarczył widzom ogromną dawkę emocji! Kto zatem będzie dalej walczył o tytuł najlepszego modela lub modelki? Zobaczcie!  Zobacz także:  Olga Kaczyńska wygrała "Top Model" dziewięć lat temu. Wróżono jej światową karierę, ale wybrała inną drogę. Czym się zajmuje? Znamy finałową 14. programu "Top Model"!  Po zakończeniu etapów castingów, przyszedł czas na bootcamp. Uczestnicy pojawili się w Cukrowni Żnin i zostali podzieleni na cztery grupy, ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne, związane z pandemią koronawirusa. Pierwsza drużyna musiała zmierzyć się z sesją w kostiumach kąpielowych, a zdjęcia wykonał Mateusz Nasternak. Najmniej pewnie czuła się Karolina Kuczyńska, która stwierdziła, że nie jest tak szczupła jak pozostałe uczestniczki.  Drugi zespół stanął przed obiektywem Macieja Piórko. W tej drużynie pojawił się Krzysztof Kaletka, znany z poprzedniego sezonu. Pomimo doświadczenia w programie, nie czuł się zbyt pewnie. Jednak to nie on otrzymał słowa krytyki od najbardziej surowego jurora, Marcina Tyszki. Tym razem oberwało się Magdzie, która zdaniem fotografa nie radziła sobie z pozowaniem.  Pozujesz tak, jakbyś się naoglądała różnych magazynów dla panów, nie na tym polega moda - stwierdził Marcin Tyszka.  Zadaniem trzeciej grupy było oddanie buntowniczego klimatu na zdjęciach. W tej ekipie pojawiła się między innymi modelka plus size, Agata Wiśniewska. Jednak największą uwagę jurorów zwrócił oczywiście Łukasz, który może pochwalić się bardzo...

Anna Lewandowska
Instagram
Newsy
"Top model": Anna Lewandowska jako gość specjalny programu! Jeden z uczestników mocno zaskoczył trenerkę!

W środę 28. października został wyemitowany odcinek programu "Top model" , w którym gościem specjalnym była Anna Lewandowska ! Udział tak wspaniałej gwiazdy był dla uczestników ogromnym przeżyciem. Trenerka razem z pozostałymi członkami jury oceniała efekty ich pracy podczas zadania pod wodą. Co jeszcze się wydarzyło? Kto odpadł z programu? Zobaczcie!  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek adorowana przez uczestnika w "Top Model"! Radosław Majdan musiał interweniować!  "Top model": Anna Lewandowska jako gość specjalny programu! Jeden z uczestników mocno zaskoczył trenerkę! Za nami kolejny odcinek "Top model", w którym mogliśmy zobaczyć niezwykle trudne zadanie - uczestnicy musieli nagrać film pod wodą. Kilkoro z nich miało z tym duże problemy i chociaż na początku otuchy dodała im właśnie Anna Lewandowska, to jednak nie obyło się bez łez i ogromnego strachu. Lęk przed wykonaniem tego zadania w szczególności czuły Patrycja Sobolewska i Karolina Kuczyńska, a od tego zależało, kto pożegna się z programem. Niestety dziewczynom nie poszło najlepiej. Podczas panelu jurorskiego uczestnicy mogli już osobiście zobaczyć Annę Lewandowską!  Jeden z uczestników, Mikołaj Śmieszek, postanowił bezpośrednio zwrócić się do trenerki i chyba nieco ją zaskoczył. Uczestnik przed wejściem w świat modelingu był piłkarzem i stwierdził:  Gdybym ja w Bundeslidze bronił, to nie wiem, czy Robert by tyle nastrzelał - powiedział Mikołaj.  Oczywiście po komentarzu Mikołaja na twarzy Ani Lewandowskiej pojawił się uśmiech, a wideo z  jego  udziałem, bardzo spodobało się trenerce.  Jury oraz gwiazda odcinka musieli jednak podjąć decyzję, kto dzisiaj wygrywa, a kto niestety musi pożegnać się z...

"Top model"
East News
Newsy
"Top model": Tuż przed półfinałem aż 3 osoby odpadły przez koronawirusa. W tym faworytka!

Ostatni odcinek "Top model" dostarczył widzom wielu emocji! Już na początku dowiedzieliśmy się, że półfinałowy skład uczestników uległ zmianie. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany produkcji i przekreśliła szanse na udział w Fashion Week'u aż trójce uczestników . Z tego też względu do programu powrócili... Karolina Kuczyńska i Mariusz Jakubowski . Zaskoczeń nie zabrakło również na samym końcu półfinałowego odcinka. Sprawdźcie szczegóły!  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek adorowana przez uczestnika w "Top Model"! Radosław Majdan musiał interweniować! "Top model": Co wydarzyło się w półfinale show?  Pandemia koronawirusa mocno zmieniła bieg programu "Top model". Z powodu choroby, z programem musieli pożegnać się  Patrycja Sobolewska ,  Dominic D’Angelica  i  Ernest Morawski.  Jurorzy zdecydowali, że ponownie zaproszą do programu dwie osoby - Karoliną Kuczyńską i Mariusza Jakubowskiego . Razem z nimi do Aten polecieli:  Weronika Kaniewska ,  Maja Siwik  i  Mikołaj Śmieszek . Oczywiście w tym odcinku bardzo ważna była walka o pokazy! Uczestnicy musieli odwiedzić cztery atelier, a ich wrogiem był uciekający czas. Półfinaliści zostali podzieleni na dwie grupy - Maja zdobywała castingi z Mikołajem, a Karolina i Weronika z Mariuszem. Panowie mieli możliwość zdobycia 2 pokazów, a dziewczyny 4. Jak im poszło? Mariusz - 3 pokazy (uczestnik otrzymał dodatkowy pokaz od projektantów mody damskiej), Karolina - 4 pokazy, Mikołaj - 2 pokazy,  Maja - 4 pokazy, Weronika - 3 pokazy. Półfinaliści musieli oczywiście wykonać również sesję zdjęciową. Tym razem zapozowali na jachcie. Jurorom najbardziej podobała się...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner