Party Stories
"Top Model"
East News
Newsy

"Top Model 9": Naga sesja uczestników i łzy podczas werdyktu! Jeden z uczestników chciał oddać swoje miejsce!

Dziś uczestnicy zmierzyli się z jedną z najodważniejszych sesji w "Top Model". Wszyscy stanęli na wysokości zadania i zapozowali nago przed obiektywem Marcina Tyszki. Z programem musiał pożegnać się jeden z uczestników. Wiadomość o tym, że musi opuścić dom modeli i modelek przyjął bardzo emocjonalnie. Polały się zły! Inny uczestnik gotów był oddać mu swoje miejsce! Czy tak się stało?!

Zobacz także: "Top Model": Internauci krytykują Grację Kalibabkę za ciągłe wspominanie ojca przestępcy!

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

"Top Model 9": Naga sesja uczestników. Kto odpadł? 

Dziś uczestników "Top Model" czekały aż 3 sesyjne zadania. Jedną z sesji musieli wykonać w warunkach domowych, drugą w grupach pod okiem zaproszonych gości. Nagrodą za nią była sesja do magazynu Glamour. Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć zaangażowaną społecznie okładkę, która pokaże przeciwko czemu się buntują. Zwycięską drużynę poprowadziła aktorka Marianna Kowalewska, w skład której wchodzili: 

Wszystkie okładki możecie zobaczyć poniżej: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

W dzisiejszym odcinku odbyła się również naga sesja. Wszyscy uczestnicy podeszli do niej profesjonalnie i bezproblemowo. Za aparatem stanął niezastąpiony Marcin Tyszka. To była zdecydowanie jedna z najprzyjemniejszych sesji w tej edycji, podczas której każdy z uczestników panował nad swoimi emocjami i starał się wypaść jak najlepiej. Gościem specjalnym na planie zdjęciowym była Julia Wieniawa. 

Dominik Bereżański odpada z "Top Model"

Najlepsze zdjęcie z nagiej sesji należało do Patrycji Sobolewskiej. Równie dobre zdjęcie miała również Maja Siwik.  Niestety z programem "Top Model" musiał pożegnać się Dominik Bereżański, który początkowo otrzymał srebrny bilet. Decyzja jury załamała młodego modela, który nie mógł powstrzymać łez. Wraz z nim na ostateczny werdykt czekał Mariusz Jakubowski. Model był w stanie oddać swoje miejsce w programie młodszemu koledze: 

Wydaje mi się, że on jest młodszy i ma większe szanse. - powiedział Joannie Krupie.  

Jurorka jednak nie pozwoliła Mariuszowi oddać swojego miejsca. Poniżej znajdziecie wszystkie zdjęcia z nagiej sesji uczestników. Zgadzacie się z emocjonalnym werdyktem? 

Zobacz także: "Top Model" 9: zaskakujące metamorfozy uczestników i łzy w trakcie sesji zdjęciowej. Kto odpadł w 4. odcinku?

"Top Model 9" - naga sesja uczestników

Pierwsze zdjęcie należało do Dominica. Joanna Krupa nie ukrywała zachwytu nad idealnie wyrzeźbionym ciałem modela: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Karolina również zachwyciła jury. Marcinowi Tyszce przypominała młodą Marylin Monroe na najlepszych sensualnych zdjęciach w stylu lat 70. Zgadzacie się? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Zdjęciem Łukasza zachwyciła się Julia Wieniawa. Zauważyła w nim delikatność i tajemnicę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Gracja również zachwyciła sensualnością ale również figurą. Marcin Tyszka porównał ją do Ewy w raju. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Karolina miała lekkie obawy przed nagą sesją, ponieważ jest młodą mamą i bała się odbioru społeczeństwa. Jednak podczas sesji spisała się znakomicie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Zdjęcie Mariusza było według jurorów bardzo poprawne ale chcieliby, aby uczestnik miał w sobie odrobinę więcej spontaniczności i nonszalancji. 

To zdjęcie jest poprawne ale powinno być torpedą - podsumowała Kasia Sokołowska. 

Mariuszowi puściły nieco nerwy i polały się pierwsze łzy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Joanna była nieco zawiedziona Weroniką, która otrzymała od niej złoty bilet podczas castingów. Julia Wieniawa zauważyła: 

Mam wrażenie, że my z Joasią dawałyśmy więcej Tobie niż Ty nam. 

Patrycja miała jedno z najlepszych zdjęć. Totalnie zachwyciła Julię Wieniawę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Mikołaj również doskonale poradził sobie na sesji. Julia Wieniawa porównała go do Adonisa. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Marcin Tyszka zdjęcie Mai podsumował słowami: 

Kiedy weszłaś i usiadłaś przy tej scenografii to był taki magiczny moment, że to zdjęcie zrobiło się prawie samo. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Przy zdjęciu Dominika jurorzy zwrócili uwagę, że dużo uwagi musi poświęcić jeszcze pracy nad swoją sylwetką.

Ta sesja to był może twój pech, bo trafiło na prace ciałem. - powiedział Dawid Woliński

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Agnieszka również nie wypadła najlepiej na tle innych uczestników:

Byłaś w tym taka sportowa, atletyczna. Musisz popracować nad delikatnością, bo na tej sesji to było wymagane. Tutaj trafiło na twój najsłabszy moment - powiedziała Julia Wieniawa 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Przy zdjęciu Ernesta Kasia i Dawid zwrócili uwagę uczestnikowi, że mógłby więcej od siebie proponować. W obronie modela stanęła Joanna Krupa, która stwierdziła, że jest jedynym uczestnikiem, który potrafi dobre zdjęcie zrobić już w pierwszej minucie sesji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia Wieniawa w czarnym topie
Newsy
"Top Model": Julia Wieniawa wzięła udział w nagiej sesji. Marcin Tyszka zdradził, jak sobie poradziła w nowej roli!
Top Model: Uczestnicy w nagiej sesji. Top Model - naga sesja uczestników - zdjęcia.

Dziewiąta edycja " Top Model " jest pełna niespodzianek. Tradycyjnie w każdym odcinku programu pojawiają się goście, a tym razem będzie to Julia Wieniawa! Aktorka miała nietypowe zadanie i po raz pierwszy wystąpiła w roli asystentki Marcina Tyszki. Słynny fotograf zdradził w mediach społecznościowych, jak gwiazda poradziła sobie w tej roli. Zadanie nie było łatwe, bo była to naga sesja! Zobaczcie, jak podsumował aktorkę Marcin Tyszka.  Julia Wieniawa asystentką Marcina Tyszki w "Top Model" Niemal w każdej edycji "Top Model" uczestniczy mają za zadanie udział w nagiej sesji. Ten odcinek zawsze cieszy się ogromną popularnością, bo nie brakuje w nim kontrowersji. W końcu nie wszyscy chętnie biorą udział w sesji w stroju Adama i Ewy. Tym razem wsparciem dla jurorów i uczestników będzie Julia Wieniawa, a udział aktorki Marcin Tyszka podsumował w ten sposób: Grunt to dobra asystentka na planie. Upsss mały sppoiler z jutrzejszego @topmodelpolskatvn i mojej nagiej sesji pt „Bogowie” jak coś robić to tak by zapamiętano te zdjęcia... Będzie bardzo...nago ale malarsko i delikatnie... Jak jest @juliawieniawa to wiadomo, że będzie gorąco .... - napisał na Intsagramie Marcin Tyszka.  Największe emocje wzbudziła sesja z udziałem Dominica D'Angelica, który może pochwalić się idealnym ciałem, co wszyscy wielokrotnie podkreślają: O takich zdjeciach @iamdominicdangelica wprost marzył ... nie dziwię się ... jeszcze nigdy nie mieliśmy uczestnika z takim ciałem 🙈 wręcz nierealnym... trenerzy mogliby brac przykład...ja marzę o sześciopaku, ale wtym przypadku to chyba 9ciopak Julia Wieniawa pod zdjęciem, na którym trzyma ogromny liść zasłaniający intymne części ciała modela, napisała: 🤣 OMG... nie wierzę...

"Top Model"
East News
Newsy
"Top Model" 9: zaskakujące metamorfozy uczestników i łzy w trakcie sesji zdjęciowej. Kto odpadł w 4. odcinku?

Kolejny odcinek " Top Model " za nami. Na początku programu uczestnicy przeszli zaskakujące metamorfozy. Nie obyło się bez łez. Największy dramat przeżywała Karolina, która nie była zadowolona z przemiany i stwierdziła, że ma fryzurę jak swoja mama. O swojej grzywce powiedziała wprost: Wygląda jak gniazdo na głowie! Potem przyszedł czas na naukę chodzenia po wybiegu, którą poprowadziła, tradycyjnie już, Katarzyna Sokołowska. Uczestnicy wzięli udział w spontanicznie przygotowanym pokazie mody, który oceniali jurorzy oraz gościnnie pojawił się też duet projektantów Paprocki i Brzozowski. Zwycięzcami tej konkurencji zostali Gracja i Mikołaj, a jako nagrodę otrzymali udział w najnowszej kampanii projektantów.  Pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa uczestników "Top Model"! Wszystkie stroje do sesji powstały z materiałów z recyklingu, a uczestnicy nie mieli łatwego zadania. Byli bardzo zestresowani, a jedynie Ernest poradził sobie z zadaniem rewelacyjnie i zebrał mnóstwo komplementów. Prawdziwy dramat podczas sesji przeżywała Maja, która była tak zestresowana sukcesem Ernesta, że nie potrafiła skupić się na zadaniu. Popłynęły łzy! Z kolei Wiktoria musiała pokonać swój lęk przed drabinami, ale świetnie sobie poradziła. Bardzo stresującą sytuację miała też Gracja, która nie potrafiła w programie oddzielić życia prywatnego od tęsknoty za tatą, który nie może cieszyć się z jej sukcesów : To jest dla mnie tak ważne wszystko, po prostu chciałam, aby tata ze mną był. - rozpłakała się przed samą sesją Gracja Kalibabka.  Na jej łzy bardzo negatywnie zareagowała Karolina, która powiedziała wprost, że jeśli ktoś nie umie inaczej zwrócić na siebie uwagi to płacze, narzeka itd. Widać,...

"Top Model"
East News
Newsy
"Top Model". Finałowa 14-tka wybrana! "Pozujesz, jakbyś naoglądała się magazynów dla panów"

W programie "Top Model" zakończyły się etapy castingów i bootcampu. Teraz wszystko jest już jasne - znamy finałową czternastkę, która zamieszkała w domu modeli i modelek. Trzeci odcinek dziewiątego sezonu show dostarczył widzom ogromną dawkę emocji! Kto zatem będzie dalej walczył o tytuł najlepszego modela lub modelki? Zobaczcie!  Zobacz także:  Olga Kaczyńska wygrała "Top Model" dziewięć lat temu. Wróżono jej światową karierę, ale wybrała inną drogę. Czym się zajmuje? Znamy finałową 14. programu "Top Model"!  Po zakończeniu etapów castingów, przyszedł czas na bootcamp. Uczestnicy pojawili się w Cukrowni Żnin i zostali podzieleni na cztery grupy, ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne, związane z pandemią koronawirusa. Pierwsza drużyna musiała zmierzyć się z sesją w kostiumach kąpielowych, a zdjęcia wykonał Mateusz Nasternak. Najmniej pewnie czuła się Karolina Kuczyńska, która stwierdziła, że nie jest tak szczupła jak pozostałe uczestniczki.  Drugi zespół stanął przed obiektywem Macieja Piórko. W tej drużynie pojawił się Krzysztof Kaletka, znany z poprzedniego sezonu. Pomimo doświadczenia w programie, nie czuł się zbyt pewnie. Jednak to nie on otrzymał słowa krytyki od najbardziej surowego jurora, Marcina Tyszki. Tym razem oberwało się Magdzie, która zdaniem fotografa nie radziła sobie z pozowaniem.  Pozujesz tak, jakbyś się naoglądała różnych magazynów dla panów, nie na tym polega moda - stwierdził Marcin Tyszka.  Zadaniem trzeciej grupy było oddanie buntowniczego klimatu na zdjęciach. W tej ekipie pojawiła się między innymi modelka plus size, Agata Wiśniewska. Jednak największą uwagę jurorów zwrócił oczywiście Łukasz, który może pochwalić się bardzo...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner