Karolina Gilon w Top model
ONS

Ruszyło show "Top model"! Jedna z uczestniczek to gwiazda "Miłości na bogato". Przeszła?

Karolina Gilon w Top model
ONS

Ruszyła 5. edycja programu “Top model”. W jury programu zasiedli: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Pierwszy casting odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Uczestnicy, którzy przejdą przez etap castingowy zamieszkają w willi i wezmą udział w pokazach mody oraz sesjach zdjęciowy. Jest o co walczyć! Kto pojawił się w pierwszym odcinku?

Udział w castingu do “Top model” wzięła Karolina Gilon, która jest znana widzom z serialu “Miłość na bogato” emitowanym na Viva Polska. Karolina na co dzień zajmuje się modelingiem ( pozowała dla magazynu “CKM”) i jest też makijażystką ślubną.

Jak wypadła Karolina? Przed kamerami wyznała, że przed programem schudła aż 9 kilogramów. Jak jury oceniło jej wygląd? Zwrócili uwagę na to, że ma tatuaże i jeszcze jej trochę brakuje do osiągnięcia idealne figury. Marcin Tyszka zrobił jej kilka zdjęć, ale nie był zdecydowany. Ostatecznie Joanna Krupa zdecydowała, że da jej szansę!

Jedną z uczestniczek programu będzie też Jagoda Judzińska, która cierpi na bielactwo. Uczestniczka przez wiele lat wstydziła się swojego ciała, ale w końcu je zaakceptowała. Jurorzy byli nią zachwyceni! “Masz obłędne oczy, biust”, powiedział Marcin Tyszka. “Biust masz piękny, za duży na wybieg, ale dam Ci szansę”.Jurorzy Top Model na jesiennej ramówce TVNKarolina Gilon w Top modelKarolina Gilon w Top model

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29