Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Julia Wieniawa w czarnym topie

"Top Model": Julia Wieniawa wzięła udział w nagiej sesji. Marcin Tyszka zdradził, jak sobie poradziła w nowej roli!

Julia Wieniawa w czarnym topie

Dziewiąta edycja "Top Model" jest pełna niespodzianek. Tradycyjnie w każdym odcinku programu pojawiają się goście, a tym razem będzie to Julia Wieniawa! Aktorka miała nietypowe zadanie i po raz pierwszy wystąpiła w roli asystentki Marcina Tyszki. Słynny fotograf zdradził w mediach społecznościowych, jak gwiazda poradziła sobie w tej roli. Zadanie nie było łatwe, bo była to naga sesja! Zobaczcie, jak podsumował aktorkę Marcin Tyszka. 

Julia Wieniawa asystentką Marcina Tyszki w "Top Model"

Niemal w każdej edycji "Top Model" uczestniczy mają za zadanie udział w nagiej sesji. Ten odcinek zawsze cieszy się ogromną popularnością, bo nie brakuje w nim kontrowersji. W końcu nie wszyscy chętnie biorą udział w sesji w stroju Adama i Ewy. Tym razem wsparciem dla jurorów i uczestników będzie Julia Wieniawa, a udział aktorki Marcin Tyszka podsumował w ten sposób:

Grunt to dobra asystentka na planie. Upsss mały sppoiler z jutrzejszego @topmodelpolskatvn i mojej nagiej sesji pt „Bogowie” jak coś robić to tak by zapamiętano te zdjęcia... Będzie bardzo...nago ale malarsko i delikatnie...
Jak jest @juliawieniawa to wiadomo, że będzie gorąco .... - napisał na Intsagramie Marcin Tyszka. 

Największe emocje wzbudziła sesja z udziałem Dominica D'Angelica, który może pochwalić się idealnym ciałem, co wszyscy wielokrotnie podkreślają:

O takich zdjeciach @iamdominicdangelica wprost marzył ... nie dziwię się ... jeszcze nigdy nie mieliśmy uczestnika z takim ciałem 🙈 wręcz nierealnym... trenerzy mogliby brac przykład...ja marzę o sześciopaku, ale wtym przypadku to chyba 9ciopak

Julia Wieniawa pod zdjęciem, na którym trzyma ogromny liść zasłaniający intymne części ciała modela, napisała:

🤣 OMG... nie wierzę

Okazuje się, że Marcin Tyszka uchwycił aktorkę, kiedy pomagała mu w sesji, w najmniej spodziewanym momencie i zdradził, że była zawstydzona bardziej niż model:

złapałem Cie w odpowiednim momencie 🤗 dziekuję za pomoc i poświęcenie a Państwu mogę zdradzić, że Julka sie bardziej wstydziła od bohatera... Dominik był zachwycony i nas wszystkich wpędził w kompleksy 🙈

Trzeba przyznać, że zdjęcie jest naprawdę świetne! Sami spójrzcie... Będziecie oglądać dzisiejszy odcinek?

Zobacz także: Wielki debiut Julii Wieniawy! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grunt to dobra asystentka na planie. Upsss mały sppoiler z jutrzejszego @topmodelpolskatvn i mojej nagiej sesji pt „Bogowie” jak coś robić to tak by zapamiętano te zdjęcia... Będzie bardzo...nago ale malarsko i delikatnie... Jak jest @juliawieniawa to wiadomo, że będzie gorąco .... O takich zdjeciach @iamdominicdangelica wprost marzył ... nie dziwię się ... jeszcze nigdy nie mieliśmy uczestnika z takim ciałem 🙈 wręcz nierealnym... trenerzy mogliby brac przykład...ja marzę o sześciopaku, ale wtym przypadku to chyba 9ciopak ...Jak sobie poradzili inni uczestnicy ile tam było emocji ... Odpowiedz juz jutro o 21 30 @tvn.pl @player.pl To są zdjęcia z backstage bez żadnego retuszu ... Ps : któraś z Pań chciałaby zostać moja asystentką przy kolejnej takiej sesji ? Kto kibicuje Dominikowi ?

Post udostępniony przez Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin)

Julia Wieniawa gościnnie wystąpiła w 9. edycji "Top Model".

Julia Wieniawa w Top Model

Czekacie na nowy odcinek "Top Model"?

 

 

Więcej na temat Top Model Julia Wieniawa
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39