Agnieszka z "Top model"
Agnieszka z "Top model"

"Top Model": Agnieszka pożegnała się z programem. Fani oburzeni: "Chcieli żebyś odpadła!"

Agnieszka z "Top model"
Agnieszka z "Top model"

W ostatnim odcinku "Top Model" pożegnaliśmy kolejną osobę. Tym razem jury najmniej spodobało się zdjęcie Agnieszki Skrzeczkowskiej. 30-letnia modelka była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu, a fani show nie kryją oburzenia decyzją jury. Pojawiły się nawet komentarze, że Agnieszka miała wykonaną słabą fryzurę i źle dobraną stylizacje. Zobaczcie! 

Zobacz także: "Top Model": Internauci krytykują Grację Kalibabkę za ciągłe wspominanie ojca przestępcy! 

"Top Model": Agnieszka pożegnała się z programem. Fani oburzeni decyzją jury: "Chcieli żebyś odpadła"

Agnieszka Skrzeczkowska pojawiła się na castingu do programu "Top model" razem ze swoją partnerką Karoliną. To właśnie Agnieszka zrobiła większe wrażenie na jury i dostała szansę na kolejny etap programu. Modelka dała się poznać jako niezwykle charyzmatyczna i ciekawa osoba. Szybko zyskała sympatię uczestników, a w szczególności widzów, którzy teraz nie mogą pogodzić się z jej odejściem. 

W ostatnim odcinku uczestnicy mieli naprawdę trudną sesję. Nie tylko musieli doskonale zapozować, ale także pokonać swój lęk przed wysokością. Zdaniem widzów Agnieszka poradziła sobie naprawdę świetnie, a decyzja jury była niesprawiedliwa. Modelka za pośrednictwem Instagrama podziękowała wszystkim za wsparcie, a w komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo wpisów rozczarowanych fanów, którzy są zaskoczeni jej odpadnięciem z programu. Pojawiły się nawet głosy, że dziewczyna miała źle zrobioną fryzurę i fatalnie dobraną stylizację.

Zrobili ci słabą fryzurę i stylizację, chcieli żebyś odpadła, widać to dopiero jak się ogląda z naszej pozycji, szkoda, jesteś piękną kobietą.

- Uważam. że to mega słaba decyzja, ale wiadomo TV 😓

- Byłaś super! Nie powinnaś dzisiaj odpaść 😪 trzymam kciuki na przyszłość ❤️

- Boże co się stało z tym Top Model ! Jedna z lepszych modelek odpadła

- Ojej jak dla mnie świetne jest to zdjęcie. Widziałam dużo gorsze z tej sesji.

- Co?! Ja myślałam, że Ty wygrasz ten program! :( 💔 - piszą fani. 

A Wy, kibicowaliście Agnieszce w programie "Top model"? Też uważacie, że decyzja jury nie była słuszna? 

Agnieszka wystąpiła na castingu do "Top model" razem ze swoją życiową partnerką Karoliną. Obydwie dziewczyny zyskały ogromną sympatię widzów, a fani mocno trzymali kciuki za Agnieszkę i za jej udział w programie. Teraz wielbiciele modelki nie mogą pogodzić się z jej odejściem. 

 

 

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01