Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Tomasz Stockinger o Agnieszce Kotulance
Newsy

Stockinger o alkoholizmie Kotulanki: "Nie wiedzieliśmy, czy przyjdzie na plan i w jakim stanie. Dostała czerwoną kartkę"

Stockinger o alkoholizmie Kotulanki: "Nie wiedzieliśmy, czy przyjdzie na plan i w jakim stanie. Dostała czerwoną kartkę"

Tomasz Stockinger w rozmowie z "Show" zdradza, jak wyglądało odejście Agnieszki Kotulanki z "Klanu". Jak wiadomo, serialowa Krystyna Lubicz, od lat zmaga się z chorobą alkoholową. Producenci wielokrotnie dawali jej szansę, niestety, nie udało jej się pokonać nałogu:

Przez długi czas jakoś wszyscy dawali radę, choć nie zawsze była w pełni sił. W końcu nie można było przewidzieć, czy zjawi się na planie i w jakiej będzie formie. Było nam coraz trudniej pracować. Żółte kartki dla Agnieszki - a było ich kilka - nie pomagały, więc dostała czerwoną. Przez prawie rok wierzyliśmy, że wyjdzie z nałogu, ale nie można czekać w nieskończoność. To, że ciągle nie można się uporać ze swoimi demonami, niestety, potwierdza, że scenarzyści i producenci mieli rację, uśmiercając Krystynę Lubicz. - mówi Tomasz Stockinger.

Gwiazdor zdradził również, co dalej z serialem "Klan":

Nakręcone są trzy odcinki, które widzowie zobaczą po wakacjach. [...]. Scenariusze są dalej pisane, ale umowa z TVP nie jest podpisana - mówi aktor.

Zobacz także: Pijesz za dużo czy delektujesz się alkoholem? Jak samemu sprawdzić, czy wpada się w alkoholizm

 

Agnieszka Kotulanka walczy z chorobą alkoholową.

Agnieszka Kotulanka

 

Tomasz Stockinger zdradził, co dalej z Klanem!

ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowe zdjęcia Agnieszki Kotulanki
Newsy
Agnieszka Kotulanka wychodzi na prostą! "W sklepie obojętnie mija półkę z alkoholami" ZDJĘCIA
Agnieszka Kotulanka wychodzi na prostą! "W sklepie obojętnie mija półkę z alkoholami" ZDJĘCIA
Borys Szyc opowiedział o walce z nałogiem
Instagram/ONS
Newsy
Szokujące słowa Borysa Szyca o alkoholizmie: "Piłem 15 lat! Musiałem pić, żeby dalej funkcjonować"
Szokujące słowa Borysa Szyca o alkoholizmie: "Piłem 15 lat! Musiałem pić, żeby dalej funkcjonować"
Agnieszka Kotulanka nie żyje
East News
Newsy
Rodzina, przyjaciele i fani żegnają dziś Agnieszkę Kotulankę
Dzieci aktorki poinformowały o szczegółach pogrzebu

  W weekend dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci aktorki znanej z serialu "Klan" Agnieszki Kotulanki.   Aktorka miała 61 lat. W latach 1997 do 2013 roku grała w serialu "Klan", gdzie wcielała się w postać Krystyny Lubicz. Aktorka grała też w takich produkcjach jak: "Niania", "Dom" czy "Hela w opałach", ale to rola w "Klanie" przyniosła jej największą popularność. Kotulanka od lat zmagała się z chorobą alkoholową. O śmierci aktorki poinformowała jej rodzina, zamieszczając nekrolog w internecie.    Kiedy odbędzie się pogrzeb Agnieszki Kotulanki?    Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione we wtorek, 27 lutego 2018 roku o godzinie 12.00 w parafii św. Józefa Oblubieńca przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 5 w Legionowie, po którym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na cmentarz miejscowy.     Więcej na temat śmierci Agnieszki Kotulanki:  „Ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały!” Przyjaciele i znajomi żegnają Agnieszkę Kotulankę   Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy”   Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne   Agnieszka Kotulanka jako Krystyna Lubicz z "Klanu". To była jej najsłynniejsza rola! Zobaczcie zdjęcia   Stockinger komentuje śmierć Agnieszki Kotulanki: "Smutno było od 15 lat przez problemy Agnieszki z alkoholem, a teraz jest bardzo smutno"   Laura Łącz i Jacek Borkowski komentują śmierć Agnieszki Kotulanki: "Nie mogę jeszcze tego przełknąć. Tak jej się życie nie poukładało..."     Nie żyje Agnieszka Kotulanka, aktorka znana z serialu "Klan" Aktorka miała 61 lat

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner