Tomasz Sekielski wciąż chudnie

Tomasz Sekielski wciąż chudnie. Dziennikarz pokazał zdjęcie w starych spodniach!

Tomasz Sekielski wciąż chudnie

Tomasz Sekielski na swoim Instagramie pokazał zdjęcie, na którym nakłada swoje stare spodnie - zanim zrzucił ponad 65 kilogramów. Teraz naprawdę widać, jak wielką metamorfozę i walkę o zdrowie stoczył znany dziennikarz. Zobaczcie sami!

Tomasz Sekielski wciąż chudnie

Tomasz Sekielski zaczął się odchudzać, kiedy jego żona zaczęła niepokoić się o jego zdrowie. Nie obyło się bez operacji zmniejszenia żołądka:

6 sierpnia 2019 roku to data, która zmieniła moje życie. Przeprowadzono wtedy operację usunięcia mi czterech piątych żołądka – zdradził Tomasz Sekielski w internetowym programie Magdy Mołek.

Oczywiście nie obyło się bez zmiany diety i nawyków - dziennikarz mało się ruszał, sporo czasu poświęcał na gry wideo. Teraz sporo się rusza, a największą frajdę sprawiają mu długie spacery:

Muszę się przyznać, że przed operacją byłem niesubordynowany. Nieraz, gdy siedziałem do późna w nocy, odnajdywałem schowane słodycze i zajadałem nimi stres. Ania zawsze pilnowała, abym żył zdrowo, ale to ja sam się zaniedbałem - Tomasz Sekielski zdradził w rozmowie z "Vivą!".

Efekt? Tomasz Sekielski jest dziś lżejszy o ponad 65 kilo. Na Instagramie pokazał zdjęcie spodni przed operacją. 

Tomasz Sekielski wciąż chudnie

Efekty operacji i zmiany stylu życia zainspirowały go do stworzenia serialu na YouTube - "12 wyzwań Sekielskiego". Projekt miał mieć premierę jakiś czas temu, ale pandemia pokrzyżowała plany dziennikarza. 

Tomasz Sekielski

 

Więcej na temat Tomasz Sekielski
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48