Party Stories
Tomasz Sekielski wciąż chudnie
Newsy

Tomasz Sekielski wciąż chudnie. Dziennikarz pokazał zdjęcie w starych spodniach!

Jak schudł Tomasz Sekielski? Dieta Tomasza Sekielskiego. Ile schudł Tomasz Sekielski.

Tomasz Sekielski na swoim Instagramie pokazał zdjęcie, na którym nakłada swoje stare spodnie - zanim zrzucił ponad 65 kilogramów. Teraz naprawdę widać, jak wielką metamorfozę i walkę o zdrowie stoczył znany dziennikarz. Zobaczcie sami!

"Hotel Paradise 3": Luiza twierdziła, że Ola miała na nią zły wpływ! Czy po programie nadal się przyjaźnią?!

Tomasz Sekielski wciąż chudnie

Tomasz Sekielski zaczął się odchudzać, kiedy jego żona zaczęła niepokoić się o jego zdrowie. Nie obyło się bez operacji zmniejszenia żołądka:

6 sierpnia 2019 roku to data, która zmieniła moje życie. Przeprowadzono wtedy operację usunięcia mi czterech piątych żołądka – zdradził Tomasz Sekielski w internetowym programie Magdy Mołek.

Oczywiście nie obyło się bez zmiany diety i nawyków - dziennikarz mało się ruszał, sporo czasu poświęcał na gry wideo. Teraz sporo się rusza, a największą frajdę sprawiają mu długie spacery:

Muszę się przyznać, że przed operacją byłem niesubordynowany. Nieraz, gdy siedziałem do późna w nocy, odnajdywałem schowane słodycze i zajadałem nimi stres. Ania zawsze pilnowała, abym żył zdrowo, ale to ja sam się zaniedbałem - Tomasz Sekielski zdradził w rozmowie z "Vivą!".

Efekt? Tomasz Sekielski jest dziś lżejszy o ponad 65 kilo. Na Instagramie pokazał zdjęcie spodni przed operacją. 

Tomasz Sekielski wciąż chudnie

Efekty operacji i zmiany stylu życia zainspirowały go do stworzenia serialu na YouTube - "12 wyzwań Sekielskiego". Projekt miał mieć premierę jakiś czas temu, ale pandemia pokrzyżowała plany dziennikarza. 

Tomasz Sekielski

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tomasz Sekielski
East News
Newsy
Tomasz Sekielski dzięki żonie schudł już 50 kg! Razem opowiedzieli o walce o zdrowie dziennikarza
Tomasz Sekielski zdradził, że schudł już 50 kilogramów!

Tomasz Sekielski zdradził, że schudł już 50 kilogramów! Dziennikarz w najnowszym wywiadzie, którego udzielił razem z żoną magazynowi "Viva!", opowiedział o swojej walce z nadwagą i przyznał, kto namówił go na odchudzanie. Blisko rok temu Tomasz Sekielski głośno przyznał, że zmaga się z nadprogramowymi kilogramami. Okazało się wówczas, że jego waga wskazywała już 185 kg! Autor głośnego dokumentu "Tylko nie mów nikomu" zapowiedział walkę o zdrowie i rozpoczął odchudzanie. Pod koniec sierpnia okazało się, że znany dziennikarz zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. Od tamtego czasu mocno schudł! Tomasz Sekielski szczerze o swojej diecie po operacji Tomasz i Anna Sekielscy w rozmowie z magazynem "Viva!" opowiedzieli o walce dziennikarza z nadwagą. Tomasz Sekielski pochwalił się, że schudł już 50 kilogramów! Dziennikarz nie ukrywa, że zanim rozpoczął odchudzanie miał słabość do słodyczy i nie zwracał uwagi na to, co je.  Muszę się przyznać, że przed operacją byłem niesubordynowany. Nieraz, gdy siedziałem do późna w nocy, odnajdywałem schowane słodycze i zajadałem nimi stres. Ania zawsze pilnowała, abym żył zdrowo, ale to ja sam się zaniedbałem - Tomasz Sekielski zdradził w rozmowie z "Vivą!".         Wyświetl ten post na Instagramie.                   To dzięki żonie Tomasz Sekielski przeszedł diametralną metamorfozę! „To był ostatni dzwonek. Uświadamiałam mu, jak bardzo się boję o jego życie”, mówi Anna Sekielska. Cały wywiad w nowej Vivie! Od jutra w kioskach 🌟 Rozmawiała  KRYSTYNA PYTLAKOWSKA Zdjęcia Szymon...

Tomasz Sekielski na gali Radia Zet
East News
Newsy
Tomasz Sekielski schudł blisko 40 kg! Na wielkiej gali pokazał nową, znacznie szczuplejszą sylwetkę
Tomasz Sekielski przeszedł spektakularną metamorfozę! Dziennikarz pojawił się na wielkiej gali Radia Zet i pokazał, jak wygląda kilka miesięcy po operacji zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski przeszedł spektakularną metamorfozę! Dziennikarz pojawił się na wielkiej gali Radia Zet i pokazał, jak wygląda kilka miesięcy po operacji zmniejszenia żołądka. Wiosną br. Tomasz Sekielski przyznał, że rozpoczyna walkę z nadwagą. Okazało się wówczas, że dziennikarz ważył ponad 185 kilogramów! Tomasz Sekielski trenował i stosował specjalną dietę, żeby pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Pod koniec sierpnia okazało się, że dziennikarz zdecydował się również na operację zmniejszenia żołądka.  (...) Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach uznałem, że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie - pisał wówczas dziennikarz. A jak teraz wygląda Tomasz Sekielski? Musicie zobaczyć jego najnowsze zdjęcia! Tomasz Sekielski mocno schudł! Tomasz Sekielski razem z bratem Markiem pojawili się na gali Radia Zet, podczas której odebrali nagrodę im. Andrzeja Woyciechowskiego za ich głośny film "Tylko nie mów nikomu".  Mamy to 💪🏻💪🏻💪🏻 Nagroda @radio_zet im. Andrzeja Woyciechowskiego za film #tylkoniemównikomu 🔥🔥🔥rozpiera nas duma i radość - czytamy na profilu Tomasza Sekielskiego na Instagramie.  Podczas uroczystej gali dziennikarz nie tylko świętował swój wielki sukces, ale przy okazji pochwalił się znacznie szczuplejszą sylwetką! Na początku listopada Tomasz Sekielski w jednym komentarzy na Instagramie przyznał, że zgubił już ok. 40 kilogramów! Jak teraz wygląda? Zobaczcie sami! Zobacz także:  Tomasz Sekielski już pracuje nad drugą częścią "Tylko nie mów nikomu". Kiedy premiera? Wiemy! Tomasz Sekielski na gali Radia Zet Dziennikarz przed rozpoczęciem...

Tomasz Sekielski
EastNews
Newsy
Tomasz Sekielski schudł już 30 kg! Musicie zobaczyć, jak teraz wygląda. Zmiana jest ogromna!

Tomasz Sekielski ostro schudł i pokazał, jak teraz wygląda! Dziennikarz już od kilku miesięcy walczy z nadprogramowymi kilogramami. Na początku marca autor głośnego filmu dokumentalnego "Tylko nie mów nikomu" publicznie przyznał, że ma problem z nadwagą. Tomasz Sekielski zdradził wówczas, że jego waga wskazuje już 185 kilogramów! Od tamtej chwili dziennikarz ropoczął walkę o zdrowie i życie. Tomasz Sekielski trenował i dbał o swoją dietę. Ostatnio okazało się, że podjął również nieco bardziej radykalne kroki w walce z otyłością i przeszedł operację zmniejszenia żołądka!  Jak teraz wygląda Tomasz Sekielski? Tomasz Sekielski pod koniec sierpnia opublikował w sieci wpis, w którym zdradził, że zdecydował się na operację bariatryczną. Teraz, kilka tygodni od tamtych wydarzeń, dziennikarz pojawił się w programie "Dzień Dobry TVN", żeby opowiedzieć o swojej walce z nadwagą. Okazuje się, że Tomasz Sekielski schudł już 30 kilogramów!  Schudłem sporo, ale wciąż jeszcze dużo do zrzucenia- przyznał w programie DDTVN. (...) Po tej operacji- bo to jednak jest poważny zabieg 4/5 żołądka usunięte- musiałem być tak na spokojnie z treningami i z aktywnością fizyczną, ale teraz już mam zgodę pana doktora, żeby wrócić do ćwiczeń.  Dziennikarz nie ukrywa, że dziś żałuje, że tak późno poddał się operacji zmniejszenia żołądka.  Niepotrzebnie się obawiałem, bo głównie to był strach. Jednak to jest poważna ingerencja chirurgiczna i człowiek sobie myśli "lepiej chyba bez tego". Natomiast w takiej sytuacji, tak jak ja byłem, gdy wyniki badań są coraz gorsze, gdy jest nadciśnienie tętnicze, gdzieś tam z tyłu wisi to, że zaraz mogą się zacząć problemy z cukrem, a to już jest duży kłopot, trzeba reagować właśnie w...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner