Tomasz Sekielski na gali Radia Zet
East News

Tomasz Sekielski schudł blisko 40 kg! Na wielkiej gali pokazał nową, znacznie szczuplejszą sylwetkę

Tomasz Sekielski na gali Radia Zet
East News

Tomasz Sekielski przeszedł spektakularną metamorfozę! Dziennikarz pojawił się na wielkiej gali Radia Zet i pokazał, jak wygląda kilka miesięcy po operacji zmniejszenia żołądka. Wiosną br. Tomasz Sekielski przyznał, że rozpoczyna walkę z nadwagą. Okazało się wówczas, że dziennikarz ważył ponad 185 kilogramów! Tomasz Sekielski trenował i stosował specjalną dietę, żeby pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Pod koniec sierpnia okazało się, że dziennikarz zdecydował się również na operację zmniejszenia żołądka. 

(...) Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach uznałem, że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie - pisał wówczas dziennikarz.

A jak teraz wygląda Tomasz Sekielski? Musicie zobaczyć jego najnowsze zdjęcia!

Tomasz Sekielski mocno schudł!

Tomasz Sekielski razem z bratem Markiem pojawili się na gali Radia Zet, podczas której odebrali nagrodę im. Andrzeja Woyciechowskiego za ich głośny film "Tylko nie mów nikomu". 

Mamy to 💪🏻💪🏻💪🏻 Nagroda @radio_zet im. Andrzeja Woyciechowskiego za film #tylkoniemównikomu 🔥🔥🔥rozpiera nas duma i radość - czytamy na profilu Tomasza Sekielskiego na Instagramie. 

Podczas uroczystej gali dziennikarz nie tylko świętował swój wielki sukces, ale przy okazji pochwalił się znacznie szczuplejszą sylwetką! Na początku listopada Tomasz Sekielski w jednym komentarzy na Instagramie przyznał, że zgubił już ok. 40 kilogramów! Jak teraz wygląda? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Tomasz Sekielski już pracuje nad drugą częścią "Tylko nie mów nikomu". Kiedy premiera? Wiemy!

Tomasz Sekielski na gali Radia Zet

Tomasz Sekielski na gali Radia Zet
East News

Dziennikarz przed rozpoczęciem odchudzania i operacją zmniejszenia żołądka ważył ponad 185 kg

Tomasz Sekielski
EastNews

 

Więcej na temat Tomasz Sekielski
Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23