Tomasz Sekielski na Instagramie
Instagram

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Dziennikarz pokazał nagranie ze szpitala!

Tomasz Sekielski na Instagramie
Instagram

Tomasz Sekielski opublikował w sieci nagranie ze szpitala i zdradził swoim fanom, że przeszedł operację zmniejszenia żołądka! Autor głośnego dokumentu "Tylko nie mów nikomu" już od kilku miesięcy walczy z nadprogramowymi kilogramami. Na początku marca Tomasz Sekielski przyznał, że ma problem z nadwagą. Diennikarz ważył już ponad 185 kilogramów.

Jest źle, ale teraz może być tylko lepiej. Ja się nie poddam. Długa droga przede mną, ale mus - powiedział  wtedy dziennikarz.

Tomasz Sekielski rozpoczął treningi i specjalną dietę, dzięki której gubił kilogramy. Teraz okazuje się, że dziennikarz zdecydował się na kolejny krok- operację zmniejszenia żołądka! 

Tomasz Sekielski pokazał nagranie ze szpitala

Dziennikarz opublikował na Facebooku nagranie ze szpitala i zdradził, kto pomógł mu podjąć decyzję dotyczącą operacji bariatrycznej. Okazuje się, że na zmniejszenie żołądka namówiła go Henryka Krzywonos. Zobaczcie, co napisał!

Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka!!! 😱😱😱 Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji.
#JESTMOC💪- napisał na Facebooku. 

Pod nagraniem i wpisem Tomasza Sekielskiego pojawiło się bardzo dużo komentarzy. Internauci gratulowali dziennikarzowi i życzyli mu szybkiego powrotu do formy.

- Bardzo mądra decyzja, zdrówka dużo życzę ☺😊
- Życzę powrotu do zdrowia i trzymam kciuki 
- Bardzo dobra i słuszna decyzja Panie Tomaszu,zdrowie najważniejsze życzę dużo zdrówka- komentują internauci. 

Zobaczcie nagranie opublikowane przez Tomasza Sekielskiego! 

Przypominamy, że operację zmniejszenia żołądka przeszedł również Andrzej Grabowski. Juror "Tańca z Gwiazdami" schudł już 40 kilogramów!

Zobacz także: Andrzej Grabowski schudł 40 kilogramów. Czy teraz jest na specjalnej diecie? Jak wspomina swoją walkę z nadwagą?

Tomasz Sekielski pokazał nagranie ze szpitala.


 

Dziennikarz przeszedł operację zmniejszenia żołądka.

Tomasz Sekielski
EastNews

 

Więcej na temat Tomasz Sekielski
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30