Tomasz Komenda uniewinniony Zbigniew Ziobro na konferencji w sprawie Tomasza Komendy Tomasz Komenda uniewinniony Tomasz Komenda uniewinniony
Tomasz Komenda uniewinniony
East News
Nowe fakty.
1/4
Tomasz Komenda uniewinniony
East News

Przełom w sprawie Tomasza Komendy! Zbigniew Ziobro podczas konferencji prasowej potwierdził medialne informacje o zatrzymaniu drugiego mężczyzny, który może mieć związek ze zbrodnią w Miłoszycach, za którą został niesłusznie oskarżony Tomasz Komenda! Wszystko wskazuje na to, że to właśnie zatrzymany mężczyzna i Ireneusz M. zgwałcili 15-letnią Milenę i doprowadzili do jej śmierci. 

Został zatrzymany kolejny podejrzany o popełnienie tej okrutnej zbrodni, strasznego w skutkach zgwałcenia. Wymiar sprawiedliwości przed wielu laty popełnił straszliwy błąd, czyniąc ogromną krzywdę panu Komendzie, który niesłusznie został oskarżony a później prawomocnie skazany za niepopełnione przestępstwo, ale teraz wymiar sprawiedliwości teraz przynajmniej w części naprawia błędy- przyznał Zbigniew Ziobro. 

Minister Sprawiedliwości podczas konferencji prasowej opowiedział, jak wyglądało śledztwo w sprawie zbrodni w Miłoszycach.  Zobaczcie, co powiedział Zbigniew Ziobro! 

 

Zobacz także: "On jest niewinny". Szokujące słowa sąsiadki Tomasza Komendy w "Superwizjerze" TVN! To po jej zeznaniach trafił do więzienia

2/4
Zbigniew Ziobro na konferencji w sprawie Tomasza Komendy

Zbigniew Ziobro potwierdził, że zatrzymany mężczyzna Norbert B. usłyszał już zarzuty, ale wciąż trwają poszukiwania trzeciej osoby, która może mieć związek z tragedią sprzed lat. 

Jak to tego doszło? Prokuratorzy zdecydowali się wytypować wszystkich mężczyzn, którzy w momencie zdarzenia, kiedy doszło do tego strasznego przestępstwa mieszkali w miejscowości Miłoszyce i okolicach i skończyli 15 lat, i przesłuchiwać ich na okoliczność ich wiedzy, ewentualnego związku z tym tragicznym zdarzeniem, oraz pobierać od każdego z nich próbki porównawcze do badań genetycznych. Efekt właśnie tego rodzaju pracy śledczych doprowadził do kolejnego przełomu, mianowicie dzisiejszego zatrzymania i stawianych zarzutów osobie, która tego strasznego wieczoru była na tej samej dyskotece, gdzie przebywa później zamordowana dziewczynka- powiedział Zbigniew Ziobro. Jest to drugi zatrzymamy podejrzany w tej sprawie. 

Co jeszcze podczas konferencji powiedział Minister Sprawiedliwości? 

 

Zobacz także: Szokujące szczegóły śledztwa w sprawie Tomasza Komendy! Świadek, który widział prawdziwego zabójcę był zastraszany?

3/4
Tomasz Komenda uniewinniony
East News

Śledztwo nie jest zakończone, poszukujemy jeszcze jednej osoby, która wedłe ustaleń dowodowych zabezpieczonych na miejscu zdarzenia mogła mieć miejsce z tym przestępstwem. Sprawcy powini zostać bardzo surowo ukarani i choćby odrobinę odda to satysfakcję panu Tomaszowi Komendzie, któremu krzywd i spędzonych niewinnie lat w więzieniu nikt nie wynagrodzi - mówił Zbigniew Ziobro. 

 

Zobacz także: Tomasza Komendę próbowano wrobić w kolejny gwałt!

4/4
Tomasz Komenda uniewinniony
East News

Prokuratoura Krajowa podczas konferencji przyznała, że Norbert B. i Ireneusz M. powinni odpowiedzieć za dokonanie zbrodni, za którą niesłusznie został oskarżony Tomasz Komenda. 

Zatrzymany dziś Norbert B. w chwili kiedy doszło do tragedii i Miłoszycach miał 19 lat, dziś mężczyna ma 40 lat. 

 

Zobacz także: Wiadomo, o jakie odszkodowanie będzie starał się Tomasz Komenda! "Najwyższa kwota w historii prawa karnego"

Więcej na temat Tomasz Komenda