Tomasz Komenda
Instagram
Newsy

Tomasz Komenda poszedł do pracy u braci Collins! W sieci pojawiły się zdjęcia, jak roznosi posiłki

Tomasz Komenda poszedł do pracy u braci Collins! W sieci pojawiły się zdjęcia, jak roznosi posiłki

Tomasz Komenda rozpoczął pracę w fundacji braci Collins! Mężczyzna, którego historia wstrząsnęła całą Polską razem z Rafałem Collinsem 11 listopada wybrali się do Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich i pomagali roznosić posiłki dla najbardziej potrzebujących.

W sieci pojawiły się zdjęcia i komentarz Tomasza Komendy!

Zapytaliśmy Rafała Collinsa o pracę dla Tomasza Komendy. Odpowiedź nas zaskoczyła!

Tomasz Komenda rozpoczął pracę

Tomasz Komenda został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia i wyszedł na wolność dopiero po 18 latach spędzonych za kratami. W 2018 roku sąd uniewinnił mężczyznę, który dziś walczy o odszkodowanie  za lata spędzone w zamknięciu - mężczyzna żąda prawie 19 milionów zł.

Niestety, ostatnio okazało się, że Tomasz Komenda nawet po wyjściu z więzienia przeżywał trudne chwile. W wywiadzie dla WP Magazyn przyznał, że jego były pracodawca wykorzystywał to, że klienci go rozpoznają. 

Kiedy rozeszło się, gdzie pracuję, ludzie zaczęli tam masowo jeździć, żeby mnie zobaczyć. I jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki - mówił Tomasz Komenda. 

Wypowiedź Tomasza Komandy poruszyła braci Collins, którzy zaproponowali mu pracę u siebie! 

Zszokowała mnie wypowiedź Tomka Komendy o tym że na myjni pracodawca go wykorzystywał... Niewiarygodne... Sam wiem jak to jest, byłem wykorzystywany przez pracodawcę podczas pracy na zmywaku - napisał wówczas Rafał Collins.

Później Rafał Collins w Dzień Dobry TVN zdradził,  że Tomasz Komenda miał do wyboru pracę w jednej z trzech spółek: w tuningu samochodów, w restauracji w Warszawie, albo w fundacji. 

(...) Wybrał najtrudniejsze dla siebie zadanie, bo fundacja jest bardzo obciążającą rzeczą, którą można prowadzić. Robimy wszystko, żeby miał komfort, żeby trochę to ciśnienie zeszło. Na dzień dzisiejszy już nie musi się martwić o jutro, nie musi się martwić o rachunki teraz będzie miał szansę zrobienia prawa jazdy, dostanie komputer, szkolenia - wtedy kiedy będzie gotowy to powie nam "chłopaki jestem gotowy" to zrobimy wtedy coś dużego miejmy nadzieję i na pewno jest ten dalszy cel, ale musimy na niego poczekać-  Rafał Collins mówił w "DDTVN". 

Teraz okazuje się, że Tomasz Komenda rozpoczął już pracę w Fundacji Braci Collins!

We wrześniu poinformowaliśmy Was, że rozpoczęliśmy współpracę z Tomkiem Komendą, dziś Tomek pomaga nam już w miarę możliwości. Wczoraj @tomek.komenda oraz @rafalcollins odwiedzili Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich Nowolipie 22 by pomóc dostarczać posiłki. Posiłki, które często są też po prostu miłym - choć niezbędnym - dodatkiem do tego czego dziś nam wszystkim brakuje: krótkiego spotkania- czytamy na Instagramie.

Tomasz Komanda nie ukrywa, że pomaganie powstańcom warszawskim było dla niego wyjątkowym przeżyciem. Zobaczcie, jak skomentował swoją wizytę w Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich.

To jest niesamowite, że robiąc coś dobrego dla kogoś ma się z tego tyle frajdy. Nigdy nie sądziłem, że będę miał okazje poznać osoby z Powstania, a co dopiero coś dla nich zrobić. Mega! - mówi Komenda.

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Zobacz także: Tomasz Komenda przeszedł metamorfozę pod okiem profesjonalisty. To wszystko dzięki braciom Collins

Tomasz Komenda rozpoczął pracę w fundacji braci Collins.

Tomasz Komenda został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia. Na wolność wyszedł dopiero po 18 latach!

Tomasz Komenda w szarej marynarce
East News

Zobacz także
Mama Tomasza Komendy, Teresa Klemańska

Matka Tomasza Komendy martwi się, że pieniądze zmienią jej syna: "Boję się, że pójdzie w złą stronę. Ludzie chcą go wykorzystać!"

Tomasz Komenda w szarej marynarce

Tomasz Komenda bierze ślub! Jak wygląda jego życie na wolności? Odnalazł wspólną pasję z synem swojej partnerki! 

 

Tomasz Komenda
Instagram
Newsy
Bracia Collins zaoferowali pracę Tomaszowi Komendzie. Miał trzy opcje do wyboru. "Wybrał najlepszą"
Bracia Collins zaoferowali pracę Tomaszowi Komendzie. Miał trzy opcje do wyboru. "Wybrał najlepszą"

Bracia Collins zdecydowali się na piękny gest w stronę Tomasz Komendy - zaproponowali mu pracę! Historia niewinnie skazanego mężczyzny bardzo ich poruszyła, a kiedy usłyszeli, że Komenda po opuszczeniu zakładu karnego był wykorzystywany przez swojego pracodawcę, postanowili mu pomóc. Zszokowała mnie wypowiedź Tomka Komendy o tym, że na myjni pracodawca go wykorzystywał...niewiarygodne... Sam wiem jak to jest, byłem wykorzystywany przez pracodawcę podczas pracy na zmywaku. [...] Chcę ci zaoferować spokojną, legalną, przyjemną i uczciwie opłaconą pracę, u nas zawsze dodatkowa para rąk się przyda, a ktoś taki jak ty zasługuje przynajmniej na...spokój i porządną robotę. - napisał na swoim Instagramie Rafał Collins. Zobacz także:  Rafał Collins dał pracę Tomaszowi Komendzie. W Dzień Dobry TVN oburzony mówi: „To jest farsa!” Chociaż wcześniej panowie nie mieli okazji aby się poznać, to dzięki propozycji braci Collins ten dzień właśnie nastąpił! Tomasz Komenda podpisał umowę i oficjalnie będzie z współpracował z braćmi Collins. Mężczyzna miał do wyboru trzy opcje, ale ostatecznie zdecydował się na tą najbliższą jemu sercu. Zobaczcie nasze wideo, w którym dokładnie poznacie całą historię! Możecie je zobaczyć powyżej. 

Rafał Collins i Tomasz Komenda
East News
Newsy
Rafał Collins dał pracę Tomaszowi Komendzie. W Dzień Dobry TVN oburzony mówi: „To jest farsa!”
Rafał Collins dał pracę Tomaszowi Komendzie. W Dzień Dobry TVN oburzony mówi: „To jest farsa!”

Rafał Collins w "Dzień Dobry TVN"  zdradził, dlaczego postanowił pomóc Tomaszowi Komendzie i zatrudnił go w Fundacji Braci Collins.  Gwiazdor programów motoryzacyjnych podczas rozmowy z Kingą Burzyńską nie ukrywał, że zszokował go głośny wywiad z Komendą, w którym opowiedział m.in. o tym, jak został potraktowany przez właściciela myjni w której pracował. Dostało się również politykom! Rafał Collins o współpracy z Tomaszem Komendą Historia Tomasza Komendy, który został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia za zbrodnię której nie popełnił, wstrząsnęła całą Polską. Mężczyzna dopiero po 18 latach wyszedł na wolność, a sąd uznał, że jest niewinny. Teraz Tomasz Komenda walczy o rekordowe odszkodowanie  za lata spędzone w więzieniu. Komenda przyznał ostatnio,  że po wyjściu z więzienia zatrudnił się w myjni samochodowej - w rozmowie z WP Magazyn nie ukrywał, że jego były pracodawca okropnie go traktował. Jak już wiemy wywiad z Tomaszem Komendą poruszył Rafała Collinsa, który postanowił mu pomóc. Gwiazdor TVN opublikował w sieci wzruszający wpis, w którym zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie. Piękny gest Rafała Collinsa poruszył internautów. Dziś gwiazdor TVN rozmawiał z dziennikarką "DDTVN" o współpracy z Tomaszem Komendą.  To był impuls, kiedy przeczytałem wywiad w wp, jak Tomek skarży się na swojego byłego pracodawcę, że stał się jakąś atrakcją na myjni. Do mnie nie mogło dotrzeć, jak taki człowiek, w takiej sytuacji, po tego typu przejściach w bądź co bądź cywilizowanym kraju nie ma jeszcze odszkodowania i musi pracować na myjni - Rafał Collins przyznał w "Dzień Dobry TVN". Gwiazdor TVN nie ukrywał, że zszokowała go historia Tomasza Komendy. To jest...

Tomasz Komenda
East News
Newsy
Gwiazdor TVN zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie! "Sam wiem jak to jest. Też byłem wykorzystywany w pracy"
Rafał Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie.

Rafał Collins nie potrafił przejść obojętnie obok dramatu Tomasza Komendy. Po tym jak mężczyzna niesłusznie odsiedział aż 18 z zasądzonych 25 lat więzienia i wyszedł na wolność jego dramat  wciąż trwał. W najnowszym wywiadzie dla WP.pl Tomasz Komenda wyznał, że wrócił do pracy na myjni, jednak był traktowany jak atrakcja. Ludzie specjalnie przyjeżdżali aby go zobaczyć i zrobić sobie z nim zdjęcie. Naciskali, aby opowiadał im o swoich dramatycznych doświadczeniach. Pracodawca widząc zainteresowanie, postanowił to wykorzystywać.  Zobacz także:  Szokujące wyznanie Tomasza Komendy. Znalazł pracę po wyjściu z więzienia, ale szef nie traktował go dobrze: "Nie wolno mi było iść do łazienki" Rafał Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie Tomasz Komenda w swoim życiu przeżył niewyobrażalny dramat. Mężczyzna w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że także po wyjściu z więzienia stał się atrakcją w swoim miejscu pracy. Pracodawca świadomie to wykorzystywał:  Jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki. Musiałem się pytać pana kierownika, czy mogę zjeść śniadanie, zrobić sobie kawę, zapalić papierosa. Nic mi nie było wolno - wyznał w rozmowie z portalem magazyn.wp.pl.  Tomasz Komenda nie był traktowany na równi z innymi współpracownikami. Jego pracodawca nie powalał mu nawet na kilkuminutową przerwę, aby mógł skorzystać z toalety lub napić się kawy. Nieludzkie traktowanie, którego doświadczył niewinny mężczyzna zszokowało m. in. Rafała Collinsa:  Zszokowała mnie wypowiedź Tomka Komendy o tym że na myjni pracodawca go wykorzystywał... Niewiarygodne... Sam wiem jak to jest, byłem wykorzystywany przez pracodawcę podczas pracy na zmywaku. - napisał na...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik