Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Tomasz Komenda w szarej marynarce
East News
Newsy

Tomasz Komenda przeszedł metamorfozę pod okiem profesjonalisty. To wszystko dzięki braciom Collins 

Tomasz Komenda przeszedł metamorfozę pod okiem profesjonalisty. To wszystko dzięki braciom Collins 

Tomasz Komenda po 18 latach niesłusznej odsiadki w więzieniu za morderstwo, którego nie popełnił, stara się ułożyć swoje życie od nowa. Niedawno oświadczył się swojej obecnej partnerce, Annie Walter. Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jednak to nie koniec zmian w życiu Tomasza Komendy. 

Nie tylko rozpoczął nowy etap w życiu zawodowym ale przeszedł również ogromną metamorfozę, a to wszystko z pomocą braci Collins, którzy postanowili nie pozostać obojętni na losy Tomasza Komendy po wyjściu z więzienia. Mężczyzna przeszedł metamorfozę zębów w klinice dentystycznej. Zobaczcie jak dziś wygląda. 

Zobacz także: Dostał pracę u braci Collins. Tomasz Komenda przeprowadzi się do Warszawy?

Zapytaliśmy Rafała Collinsa o pracę dla Tomasza Komendy. Odpowiedź nas zaskoczyła!

Tomasz Komenda przeszedł metamorfozę 

Tomasz Komenda rozpoczyna nowy etap swojego życia. Prywatnie niedługo zostanie ojcem. W "Dzień Dobry TVN" zdradził już, że spodziewa się synka, któremu nada imię Filip. 

Zmienia się także życie zawodowe Tomasza Komendy. Po tym, jak udzielił wywiadu, opowiadając jak strasznie został potraktowany przez pracodawcę po wyjściu z więzienia, odezwali się do niego bracia Collins. Zaproponowali Tomaszowi Komendzie pracę we własnej fundacji na stanowisku specjalisty do spraw adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych. Jednak zanim mężczyzna wdroży się w to stanowisko, będzie miał szansę rozwinąć własne umiejętności. Bracia Collins zadbali nie tylko o rozwój intelektualny Tomasza Komendy a również o kwestię wizualną. Zapewnili mu opiekę dentystyczną. 

Miałem dziś niesamowitą przyjemność rozpocząć metamorfozę zębów Tomka Komendy. @braciacollins zwrócili się do mnie z prośbą o pomoc i zainicjowali spotkanie. 👏 Nie jestem w stanie przywrócić Tomkowi straconych lat, ale postaram się przywrócić mu piękny i zdrowy uśmiech! 🦷👌 Przed Tomkiem nowe wyzwania, którym będzie musiał stawić czoła, wierze że nowy uśmiech doda mu pewności siebie i na pewno im podoła! 💯👍 - napisał  dr n. med. Piotr Trafidło ze Stalowej Woli

Specjalista opiekujący się uśmiechem Tomasza Komendy pokazał efekty swojej pracy w sieci. 

Właśnie tak wygląda uśmiechnięty i szczęśliwy człowiek z pięknymi perspektywami na przyszłość! 🤍🦷👌 Tomek, Przyjacielu - uśmiechaj się jak najwiecej! Chcemy Cię takiego oglądać!

Efekty są ogromne!

Zobacz także: Matka Tomasza Komendy martwi się, że pieniądze zmienią jej syna: "Boję się, że pójdzie w złą stronę. Ludzie chcą go wykorzystać!"

Tomasz Komenda ma nowy uśmiech. Pomoc stomatologiczną zapewnili mu bracia Collins. 

Oto nowy uśmiech Tomasza Komendy: 

Tomasz Komenda
Instagram

 

Tomasz Komenda w szarej marynarce
East News
Newsy
Tomasz Komenda został ojcem. Wiemy, jakie imię wybrał dla syna
Tomasz Komenda został ojcem. Wiemy, jakie imię wybrał dla syna

Tomasz Komenda  i Anna Walter zostali rodzicami. O przyjściu na świat syna pary poinformowali bracia Collins i zdradzili imię chłopca! Pierwsze dziecko Tomasza Komendy przyszło na świat dzisiaj o godzinie 15.03 i rodzice wybrali dla niego imię Filip! It’s a boy!  Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy! - czytamy na profilu Fundacji Braci Collins. Zaskakująca historia Tomasza Komendy Tomasz Komenda po 18 latach spędzonych w więzieniu wyszedł na wolność i został uniewinniony. Obecnie walczy o wielomilionowe odszkodowanie od państwa i powoli układa sobie życie. Jakiś czas temu zaręczył się ze swoją partnerką Anną Walter, a teraz para powitała na świecie swojego synka, Filipa. Tą szczęśliwą nowiną pochwalił się w mediach społecznościowych jeden z braci Collins. To oni słysząc, że Tomasz Komenda po wyjściu z więzienia ma problem ze znalezieniem pracy zaoferowali mu posadę w swojej fundacji.  Gratulujemy rodzicom! It’s a boy! 🍼 Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy! Opublikowany przez Fundacja Braci Collins   Wtorek, 1 grudnia 2020   Tomasz Komenda z narzeczoną na premierze filmu "25 lat niewinności'.    

Tomasz Komenda
Instagram
Newsy
Tomasz Komenda poszedł do pracy u braci Collins! W sieci pojawiły się zdjęcia, jak roznosi posiłki
Tomasz Komenda poszedł do pracy u braci Collins! W sieci pojawiły się zdjęcia, jak roznosi posiłki

Tomasz Komenda rozpoczął pracę w fundacji braci Collins! Mężczyzna, którego historia wstrząsnęła całą Polską razem z Rafałem Collinsem 11 listopada wybrali się do Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich i pomagali roznosić posiłki dla najbardziej potrzebujących. W sieci pojawiły się zdjęcia i komentarz Tomasza Komendy! Tomasz Komenda rozpoczął pracę Tomasz Komenda został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia i wyszedł na wolność dopiero po 18 latach spędzonych za kratami. W 2018 roku sąd uniewinnił mężczyznę, który dziś walczy o odszkodowanie  za lata spędzone w zamknięciu - mężczyzna żąda prawie 19 milionów zł. Niestety, ostatnio okazało się, że Tomasz Komenda nawet po wyjściu z więzienia przeżywał trudne chwile. W wywiadzie dla WP Magazyn przyznał, że jego były pracodawca wykorzystywał to, że klienci go rozpoznają.  Kiedy rozeszło się, gdzie pracuję, ludzie zaczęli tam masowo jeździć, żeby mnie zobaczyć. I jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki - mówił Tomasz Komenda.  Wypowiedź Tomasza Komandy poruszyła braci Collins, którzy zaproponowali mu pracę u siebie!  Zszokowała mnie wypowiedź Tomka Komendy o tym że na myjni pracodawca go wykorzystywał... Niewiarygodne... Sam wiem jak to jest, byłem wykorzystywany przez pracodawcę podczas pracy na zmywaku - napisał wówczas Rafał Collins. Później Rafał Collins w Dzień Dobry TVN zdradził,  że Tomasz Komenda miał do wyboru pracę w jednej z trzech spółek: w tuningu samochodów, w restauracji w Warszawie, albo w fundacji.  (...) Wybrał najtrudniejsze dla siebie zadanie, bo fundacja jest bardzo obciążającą rzeczą, którą można prowadzić. Robimy wszystko, żeby...

Tomasz Komenda
East News
Newsy
Gwiazdor TVN zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie! "Sam wiem jak to jest. Też byłem wykorzystywany w pracy"
Rafał Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie.

Rafał Collins nie potrafił przejść obojętnie obok dramatu Tomasza Komendy. Po tym jak mężczyzna niesłusznie odsiedział aż 18 z zasądzonych 25 lat więzienia i wyszedł na wolność jego dramat  wciąż trwał. W najnowszym wywiadzie dla WP.pl Tomasz Komenda wyznał, że wrócił do pracy na myjni, jednak był traktowany jak atrakcja. Ludzie specjalnie przyjeżdżali aby go zobaczyć i zrobić sobie z nim zdjęcie. Naciskali, aby opowiadał im o swoich dramatycznych doświadczeniach. Pracodawca widząc zainteresowanie, postanowił to wykorzystywać.  Zobacz także:  Szokujące wyznanie Tomasza Komendy. Znalazł pracę po wyjściu z więzienia, ale szef nie traktował go dobrze: "Nie wolno mi było iść do łazienki" Rafał Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie Tomasz Komenda w swoim życiu przeżył niewyobrażalny dramat. Mężczyzna w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że także po wyjściu z więzienia stał się atrakcją w swoim miejscu pracy. Pracodawca świadomie to wykorzystywał:  Jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki. Musiałem się pytać pana kierownika, czy mogę zjeść śniadanie, zrobić sobie kawę, zapalić papierosa. Nic mi nie było wolno - wyznał w rozmowie z portalem magazyn.wp.pl.  Tomasz Komenda nie był traktowany na równi z innymi współpracownikami. Jego pracodawca nie powalał mu nawet na kilkuminutową przerwę, aby mógł skorzystać z toalety lub napić się kawy. Nieludzkie traktowanie, którego doświadczył niewinny mężczyzna zszokowało m. in. Rafała Collinsa:  Zszokowała mnie wypowiedź Tomka Komendy o tym że na myjni pracodawca go wykorzystywał... Niewiarygodne... Sam wiem jak to jest, byłem wykorzystywany przez pracodawcę podczas pracy na zmywaku. - napisał na...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner