Tomasz Kin zwolniony z Magla Towarzyskiego
Akpa

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kin zwolniony z Magla Towarzyskiego! Co dalej z programem Korwin?

Tomasz Kin zwolniony z Magla Towarzyskiego
Akpa

"Magiel Towarzyski" to od lat najlepszy i najciekawszy program o polskim show-biznesie. Bezkompromisowe opinie Karoliny Korwin Piotrowskiej i Tomasza Kina, znani goście i przede wszystkim brak cenzury to jego największe atuty. Dziennikarze potrafili wyciągnąć z celebrytów nawet najbardziej wstydliwe wyznania. Przypomnijmy: Tatiana zdradziła gorzkie kulisy swojej zagranicznej kariery. Dlaczego nie wyszło?

Teraz jednak na fanów "Magla" czekają dość niepokojące wieści. Jak informuje "Fakt", z programu został zwolniony Tomasz Kin. Stacja miała poinformować dziennikarza o swojej decyzji dzisiaj, a jako powód tabloid podaje trudności we współpracy i brak zgody, co do wizji prowadzenia formatu. Po wakacjach program ma prowadzić tylko Karolina Korwin Piotrowska, która póki co nie komentuje decyzji stacji.
 

Karolina i Tomek przez osiem lat prowadzili razem „Magiel towarzyski”, znają się bardzo dobrze i zgadzają w wielu sprawach, dlatego uznaliśmy, że potrzebujemy nowej energii w programie - wyjaśnia w rozmowie z WirtualneMedia.pl Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN ds. kanałów tematycznych.


Będziecie tęsknić za Kinem?

Zobacz: Korwin o powstawaniu książki: "Wyoutowałam się z życia towarzyskiego"

Tomasz Kin i Karolina Korwin Piotrowska na premierze filmu:

Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55