Tomasz Jacyków
Instagram

„10 dni plackiem na plaży”? Jak Tomasz Jacyków lubi spędzać wakacje

Tomasz Jacyków
Instagram

Tomasz Jacyków w lecie raczej nie wyjeżdżana wczasy. Wtedy stylista ma najaktywniejszy czas w pracy. Poza tym kończy książkę i przygotowuje dwa nowe programy telewizyjne, w tym jeden z Joanną Horodyńską "Gwiazdy na dywaniku". Stylista słynący z kontowersyjnych wypowiedzi na przykład o tym, z kim z showbiznesu uprawiał seks, mimo że spędza lato w mieście, to robi wypady na opalanie. Jednak nie przepada za tłokiem i nieestetycznymi ciałami na plaży.

Jestem w stanie raz do roku przez 5 dni leżeć plackiem na plaży, ale na pewno nie latem, kiedy wszyscy to robią, ponieważ to jest męczące. Żeby spełniać swoje kryteria wyglądu, muszę się sporo poukładać, żeby się cieszyć. Nie mam na to zdrowia po prostu. Latem wymiękam, ale w innym terminie 10 dni plackiem na plaży to jest bardzo fajna rzecz – mówi Tomasz Jacyków agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Z tego, co zdążyliśmy zauważyć, Tomasz Jacyków lubi pokazywać swoje ciało. Przynajmniej na Instagramie publikuje mnóstwo zdjęć nie tylko ekstrawaganckich stylizacji z jakich jest znany. Zresztą, zobaczcie sami.
 

Tomasz Jacyków na Instagramie

 

 

A photo posted by @tomaszekj on

Jul 21, 2015 at 12:43am PDT

 

 

A photo posted by @tomaszekj on

Jul 21, 2015 at 1:21pm PDT

 

A photo posted by @tomaszekj on

Jun 13, 2015 at 9:41am PDT

 

A photo posted by @tomaszekj on

Jun 3, 2015 at 6:46am PDT

 

A photo posted by @tomaszekj on

May 22, 2015 at 7:09am PDT

Więcej na temat Tomasz Jacyków
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37