Jacyków krytykuje stylizację Szulim
AKPA

Tomasz Jacyków słynie z odważnych i kontrowersyjnych wypowiedzi. Wielokrotnie już dopiekał gwiazdom za ich jego zdaniem fatalne stylizacje ze ścianek i czerwonych dywanów. Stylista będzie gościem specjalnym Joanny Horodyńskiej w nowym odcinku jej programu "Gwiazdy na dywaniku" w Polsat Cafe. I znów posypią się gromy.

Tym razem para modowych ekspertów prześwietli m.in. to co miała na sobie Agnieszka Szulim podczas ostatnich urodzin Eski Rock. Jacyków dosadnie skrytykował dziennikarkę w bluzie z podobizną Kuby Wojewódzkiego.

- Tania dyskoteka. Moim zdaniem o 10 lat za późno, ja uwielbiam Agnieszkę, ale tak wyglądają poszukujące 22-latki.


Dobrego zdania o looku dziennikarki nie miała również Joanna Horodyńska i w pełni zgodziła się ze słowami przedmówcy. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz kiedy modowe guru wyraża negatywną opinię o stylu gospodyni "Na językach". Zobacz: "Wygląda jak Kopiec Kościuszki"

- Opakowanie tego komiksowymi kolorami - paznokcie każdy w innej barwie, usta różowe, stworzyła się tania dyskoteka.


A wy zgadzacie się z opinią ekspertów. Agnieszka wygląda aż tak źle? Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze para stylistów powiedziała na temat dziennikarki i innych gwiazd, to włączcie dziś o 21.30 Polsat Cafe.

Szulim z tęczą na urodzinach restauracji swojego chłopaka: