Party Stories
Klaudia Halejcio, Tomasz Barański pozują do zdjęć
ONS
Newsy

Tomasz Barański: "Przez rok czekałem w napięciu na wyniki badań, czy nowotwór wrócił". Dlaczego ukrywał chorobę?

Tomasz Barański opowiedział w magazynie "Party" o trudnych chwilach, gdy dowiedział się, że ma nowotwór nerki. Jego walka z rakiem się nie skończyła po wycięciu guza. Bo choć operacja udała się, pozostały emocje, o których trudno zapomnieć. Barański co miesiąc po zakończeniu leczenia bał się, że nowotwór powróci.

Po operacji fizycznie pozbierałem się dość szybko. Wstawałem rano i biegałem, by wrócić do formy i dawnej wagi. Gorzej było z emocjami. Przez rok zaciskałem zęby i czekałem w napięciu na wyniki kolejnych badań, które miały pokazać, czy nie mam nawrotu - powiedział dwutygodnikowi "Party" Tomasz Barański.

Mimo że tancerz przeszedł leczenie półtora roku temu, to nadal musi się czuwać i regularnie się badać. Opowiada też o swoim przypadku, by przypomnieć wszystkim, jak ważne jest regularne badanie - nie wolno nigdy lekceważyć żadnych objawów!

Oby tylko wszystko było dobrze. Bo ja jeszcze przez pięć lat muszę wszystko kontrolować. Badam się co trzy miesiące, a każde badanie to wielki lęk - dodaje tancerz.

Znany polski gwiazdor chciał adoptować Tomka Barańskiego gdy jako dziecko stracił rodziców! Tancerz wyjawił nam szczegóły!

Dlaczego Tomasz Barański ukrywał chorobę?

Tomasz Barański wyjaśnił też, dlaczego wcześniej nie zdradzał, że jest chory. Nie chciał, żeby widzowie w Tańcu z Gwiazdami głosowali na niego z litości. Bardzo jednak doceniał gesty bliskich z programu, na przykład Anny Głogowskiej.

Półtora miesiąca po operacji Ania Głogowska zaproponowała mi, żebym zatańczył z nią w finale „TzG”. Ania to dobry człowiek. Nigdy nie zapytałem, czemu to zrobiła, ale wydaje mi się, że w ten sposób chciała mi pomóc zrozumieć, że mogę szybko wrócić na parkiet.

Zobacz: Halejcio i Barański - miłość, która pokonała chorobę. "Oni idealnie do siebie pasują"

 

Tomasz Barański ze swoją dziewczyną Klaudią Halejcio razem na evencie:

Tomasz Barański, Klaudia Halejcio
ONS

Tomasz Barański po wygranej Tańca z Gwiazdami cieszył się z kryształowej kuli chyba jeszcze bardziej niż Ewelina Lisowska:

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański wygrali Taniec z Gwiazdami
ONS

Tomasz Barański i Ewelina Lisowska w finałowym tańcu Tańca z Gwiazdami, który zapewnił im zwycięstwo:

Ewelina Lisowska w beżowej kreacji
ONS

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Shannen Doherty
Instagram
Newsy
Gwiazda "Beverly Hills 90210" o walce z rakiem na Instagramie! Te ZDJĘCIA chwytają za serce
Ewelina Lisowska, Tomasz Barański
Instagram
Newsy
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański znów trenują razem! Kiedy wystąpią?

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański znów spotykają się na wspólnych treningach. Od jakiegoś czasu na Instagramie piosenkarki pojawiają się nowe zdjęcia i filmy z sali tanecznej. Ewelina i Tomek prawdopodobnie przygotowują się do gościnnego występu w "Tańcu z Gwiazdami". Być może zobaczymy ich w wielkim finale show? Para ostro trenuje, by znów zachwycić publiczność i wszystko wskazuje na to, że im po raz kolejny im się to uda. Najnowszy filmik na profilu Eweliny Lisowskiej zwiastuje spektakularny występ! To efektowne podnoszenie, które para wplecie do swojego tańca. Ich wspólne pląsy robią wrażenie! Wśród fanów pojawiły się nawet pewne domysły i... wywiązała się dyskusja! - Czyżby więcej niź przyjaźń? - zapytał jeden z fanów Eweliny. - On jest z Klaudia Halejcio! - padła odpowiedź. Zgadzamy się z opinią, że Ewelina i Tomek świetnie pasują do siebie w tańcu. Nie bez powodu to właśnie oni wygrali poprzednią edycję "Tańca z Gwiazdami". Prywatnie każde z nich ma jednak swoje życie. Tomasz Barański jest w poważnym związku z aktorką Klaudią Halejcio, a Ewelina Lisowska dochodzi do siebie po przykrym rozstaniu z Bartkiem Śniadeckim.   Zobacz też: Ewelina Lisowska zrobiła sobie nowy tatuaż! Spora dziara na ramieniu. To musiało boleć! ZDJĘCIA.   Ewelina Lisowka i Tomasz Barański znów trenują razem. Ich kolejny występ zapowiada się bardzo spektakularnie!   @tomaszbaranski co on tworzy 🙈 Film zamieszczony przez użytkownika Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) 26 Kwi, 2016 o 7:14 PDT   Fani Eweliny są bardzo ciekawscy... Ewelina Lisowska i Tomasz Barański wygrali poprzednią edycję "Tańca z Gwiazdami".          

Tomasz Barański, Klaudia Halejcio
ONS
Newsy
Tomek Barański szczerze o walce z nowotworem... To w szpitalu narodziła się jego wielka miłość!

Półtora roku temu  Tomasz Barański dowiedział się, że choruje na nowotwór. Załamał się. Wtedy z pomocą przyszła mu Klaudia Halejcio . To niesamowite! Tancerz zdradził, że ich miłość narodziła się właśnie... w szpitalu. Kiedy Tomek Barański dowiedział się o chorobie? Tomek nie chciał opowiadać o swojej chorobie ani o miłości dla Klaudii. Jednak magazynowi "Party" udało się namówić go na wywiad. Barański zgodził się tylko dlatego, że chce pomóc ludziom w podobnej sytuacji. Dwa lata temu trafił do szpitala z potwornym bólem nerki. Zrobiono mu badania i zdiagnozowano kolkę nerkową .  Po usłyszeniu tej diagnozy wróciłem do normalnego życia, a powinienem był dalej szukać, drążyć, skąd ten ból. I właśnie to b ardzo chciałbym ludziom powiedzieć: żeby niczego nie bagatelizować. Ja wtedy pognałem w życie, nie znalazłem czasu, by o siebie zadbać. Ból powrócił po kilku miesiącach", opowiada Tomek. Wtedy znów trafił do szpitala i tym razem okazało się, że niezbędna jest operacja usunięcia nerk i. Tomek przeżył szok. Był absolutnie załamany.  Najgorsza była niewiedza. Co? Jak? Tyle nowych nazw, terminów. Poza tym miałem już podpisany kontrakt na kolejną edycję „TzG” i musiałem to odwołać. Pamiętam, że dwa dni przed operacją robiłem jeszcze choreografię do jednego z koncertów na Sopot Hit Festival - opowiada. Kto pomógł Barańskiemu w najtrudniejszym czasie? Przy Tomku były: siostry, przyjaciele i oczywiście Klaudia Halejcio, obecnie jego dziewczyna. "Ta moja dziewczyna… ona jest wspaniała. Klaudia zaczęła ze mną być właśnie wtedy, w chorobie. Ona za swoje serce i za odwagę powinna dostać jakąś niesamowitą nagrodę - mówi...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner