Klaudia Halejcio, Tomasz Barański pozują do zdjęć
ONS

Tomasz Barański: "Przez rok czekałem w napięciu na wyniki badań, czy nowotwór wrócił". Dlaczego ukrywał chorobę?

Klaudia Halejcio, Tomasz Barański pozują do zdjęć
ONS

Tomasz Barański opowiedział w magazynie "Party" o trudnych chwilach, gdy dowiedział się, że ma nowotwór nerki. Jego walka z rakiem się nie skończyła po wycięciu guza. Bo choć operacja udała się, pozostały emocje, o których trudno zapomnieć. Barański co miesiąc po zakończeniu leczenia bał się, że nowotwór powróci.

Po operacji fizycznie pozbierałem się dość szybko. Wstawałem rano i biegałem, by wrócić do formy i dawnej wagi. Gorzej było z emocjami. Przez rok zaciskałem zęby i czekałem w napięciu na wyniki kolejnych badań, które miały pokazać, czy nie mam nawrotu - powiedział dwutygodnikowi "Party" Tomasz Barański.

Mimo że tancerz przeszedł leczenie półtora roku temu, to nadal musi się czuwać i regularnie się badać. Opowiada też o swoim przypadku, by przypomnieć wszystkim, jak ważne jest regularne badanie - nie wolno nigdy lekceważyć żadnych objawów!

Oby tylko wszystko było dobrze. Bo ja jeszcze przez pięć lat muszę wszystko kontrolować. Badam się co trzy miesiące, a każde badanie to wielki lęk - dodaje tancerz.

Dlaczego Tomasz Barański ukrywał chorobę?

Tomasz Barański wyjaśnił też, dlaczego wcześniej nie zdradzał, że jest chory. Nie chciał, żeby widzowie w Tańcu z Gwiazdami głosowali na niego z litości. Bardzo jednak doceniał gesty bliskich z programu, na przykład Anny Głogowskiej.

Półtora miesiąca po operacji Ania Głogowska zaproponowała mi, żebym zatańczył z nią w finale „TzG”. Ania to dobry człowiek. Nigdy nie zapytałem, czemu to zrobiła, ale wydaje mi się, że w ten sposób chciała mi pomóc zrozumieć, że mogę szybko wrócić na parkiet.

Zobacz: Halejcio i Barański - miłość, która pokonała chorobę. "Oni idealnie do siebie pasują"

 

Tomasz Barański ze swoją dziewczyną Klaudią Halejcio razem na evencie:

Tomasz Barański, Klaudia Halejcio
ONS

Tomasz Barański po wygranej Tańca z Gwiazdami cieszył się z kryształowej kuli chyba jeszcze bardziej niż Ewelina Lisowska:

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański wygrali Taniec z Gwiazdami
ONS

Tomasz Barański i Ewelina Lisowska w finałowym tańcu Tańca z Gwiazdami, który zapewnił im zwycięstwo:

Ewelina Lisowska w beżowej kreacji
ONS

 

Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22