Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News

Meghan Markle 6 maja urodziła syna. Wokół narodzin jej pierwszego dziecka pojawiało się wiele informacji, jednak pewne jest, że plan porodu księżnej był ułożony perfekcyjnie. Meghan chciała urodzić w domu, w posiadłości Frogmore Cottage, gdzie tuż przed narodzinami przeprowadziła się z Harrym. Przy porodzie miała towarzyszyć jej mama, która przez okres ciąży chodziła na kursy opieki nad noworodkiem oraz masażu dla ciężarnych. Okazuje się, że marzenie o porodzie w komfortowych warunkach w domu nie  spełniło się! Księżna była już po terminie i Harry obawiał się o możliwe komplikacje, dlatego zawiózł rodzącą żonę do szpitala Portland w centrum Londynu. 

Zobaczcie, jakie warunki czekały tam na księżną! Trudno uwierzyć...

Zobacz także:  Nie uwierzycie, jak ojciec Meghan dowiedział się o narodzinach wnuka! Inne wieści mogą być dla niego znacznie gorsze...

1/4
Meghan Markle w eleganckiej stylizacji
East News

Poród księżnej Meghan odbył się już po terminie i książę miał uzasadnione obawy, że mogą pojawić się pewne komplikacje, na które nie będą mogli odpowiednio zareagować bez pełnego zaplecza medycznego. Dlatego namówił rodzącą Meghan, aby pojechali do szpitala. Co prawda księżna marzyła o porodzie w domu, ale zdrowie dziecka jest najważniejsze. Syn książęcej pary przyszedł na świat o 5.26 i ważył 3,2 kg.

2/4
Meghan Markle w białej stylizacji z księciem Harrym
East News

Brytyjskie media informowały, że książę Harry nie będzie obecny przy porodzie, bo zgodnie z tradycją królewską to Elżbieta II jako pierwsza musi zostać poinformowana o narodzinach dziecka. Jednak tym razem było inaczej! W oficjalnym oświadczeniu wydanym po narodzinach syna Meghan i Harry'ego czytamy, że książę był przy porodzie i jest bardzo dumny z żony! Być może para może pozwolić sobie na więcej, ponieważ jest małe prawdopodobieństwo, że Harry kiedykolwiek będzie królem, a ich dziecko nie ma nawet tytułu książęcego!

3/4
Meghan Markle w czarnym płaszczu z księciem Harrym
East News

Księżna na miejsce porodu wybrała szpital Portland w Londynie. Warto przypomnieć, że to tam swoje dzieci urodziła Victoria Beckham czy księżna Yorku. Szpital ten wybierają też żony miliarderów i największe gwiazdy. To znacznie droższa placówka niż ta wybierana przez Kate, ale Meghan na każdym kroku udowadnia, że nie zamierza oszczędzać! Jej poród mógł kosztować ok. 100 tys. zł jak podaje „MailOnline” czyli dwa razy więcej niż narodziny dzieci Kate.

4/4
książę Harry, Meghan Markle
East News

Prywatna cześć placówki wcale nie przypomina szpitala. Pokoje są urządzone bardzo komfortowo. W pokoju znajduje się łóżko dla drugiego rodzica, a po porodzie dzieckiem na życzenie matki opiekuje się sztab pielęgniarek. Wtedy mama ma szansę na odpoczynek czy spokojną kąpiel. Szpital zapewnia też wyprawkę dla dziecka i kwiaty oraz kosmetyki dla mamy. Na uwagę zasługuje też menu, które wcale nie kojarzy się ze szpitalem! Można zamówić tam homary, szampana i inne wykwintne dania, serwowane zazwyczaj w drogich restauracjach. Nic dziwnego, że Meghan wybrała właśnie ten szpital!

 

Więcej na temat Meghan Markle