ONS
Newsy

To koniec "Tancerzy"

Co się stanie z obsadą?
Tylko dwa sezony trwała przygoda sympatycznych skądinąd bohaterów serialu "Tancerzy" emitowanego na kanale drugim telewizji publicznej.
Jak podaje Twoje Imperium serial nie spełnił oczekiwań telewidzów i nie doczekamy się trzeciego sezonu. W serialu występowali miedzy innymi Marcin Dorociński, który zapewne na brak propozycji nie będzie narzekać, podobnie rzecz się ma z Katarzyna Glinka oraz Natalia Lesz. Pierwsza z nich występuje w innym serialu, z kolei druga z nich na pewno gdzieś będzie nadal promowana. Ciekawi nas, czy reszta aktorowi odnajdzie się w telewizyjnej rzeczywistości.
Joanna Kulig
Mat. prasowe Netflix
Seriale
"The Eddy": Joanna Kulig w hicie Netflixa! Mamy pierwsze zdjęcia!
Joanna Kulig zagrała jedną z głównych ról w nowym hicie Netflixa. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu serialu "The Eddy"

"The Eddy" to nowa produkcja, nad którą pracuje obecnie Netflix . Już wiadomo, że w jednej z głównych ról zobaczymy samą Joannę Kulig ! Dla Polki jest to spore wyróżnienie. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia z planu serialu "The Eddy". Zobaczcie, jak wypadła na nich Joanna Kulig! Joanna Kulig w serialu Netflixa "The Eddy". Zobacz pierwsze zdjęcia Netflix udostępnił zdjęcia z serialu oryginalnego "The Eddy". To pierwszy serialowy projekt nagrodzonego Oscarem za reżyserię Damiena Chazelle’a. Akcja tego serialu muzycznego rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, a fabuła rozwija się wokół klubu, jego właścicieli, grającej w nim kapeli i chaotycznego miasta, które ich wszystkich otacza. Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia z planu tej produkcji. Widać na nich między innymi Joannę Kulig, która wciela się w postać Mai. Dla polskiej aktorki to spore wyróżnienie być częścią tak dużej i prestiżowej produkcji.  Ośmioodcinkowy serial nagrywany we Francji to dzieło Endeavor Content. Dostępny będzie na całym świecie wyłącznie dla użytkowników Netflix.  Czekacie? Joanna Kulig na planie serialu "The Eddy"  

Małgorzata Socha i Julia Kamińska w serialu "BrzydUla"
East News
Newsy
Wiemy, jak będą wyglądają bohaterowie nowej "BrzydUli"! Są zdjęcia z planu
Są pierwsze zdjęcia z planu "BrzydUli"! Jak będą wyglądały gwiazdy w kontynuacji serialu?

Aktorzy serialu " BrzydUla " wrócili na plan i wszystko wskazuje na to, że już we wrześniu fani będą mogli zobaczyć nowe odcinki hitowej produkcji. Po 10 latach na antenie TVN znów pojawią się Ula Cieplak, Marek Dobrzański, Violetta Kubasińska i Paulina. Już wcześniej w sieci pojawiło się zdjęcie Uli, ale do tej pory nie do końca było wiadomo, jak będą wyglądali pozostali bohaterowie nowej "BrzydUli". Teraz wszystko stało się jasne. Stacja opublikowała zdjęcia z planu zdjęciowego.  Zapowiada się ciekawie! Nowa obsada serialu "BrzydUla"! Jak wiadomo w serialu pojawią się wszyscy aktorzy, których dotychczas widzowie mieli okazję oglądać w "BrzydUli". Oczywiście nie zabraknie  Julii Kamińskiej , Filipa Bobka , Małgorzaty Sochy, Łukasza Garlickiego czy Mai Hirsch. Ale oprócz tych gwiazd do obsady dołączyli też: Karol Pocheć i Marcin Rogacewicz . Być może któryś z nich będzie walczył o serce Uli? Jakiś czas temu Julia Kamińska i Filip Bobek w "Dzień Dobry TVN" zdradzili, że relacja Uli i Marka wcale nie będzie tak oczywista, jakby się to wydawało: Chyba takim najlepszym tropem i takim oczywistym byłoby to, że Ula i Marek będą razem i pewnie będą mieli dziecko – córeczkę albo synka, ale scenariusz będzie wyglądał nieco inaczej, drodzy państwo - powiedział dla "Dzień Dobry TVN", Filip Bobek.  To oznacza, że scenarzyści serialu zaskoczą widzów "Brzyduli"! Jeśli nie możecie się już doczekać nowych odcinków, koniecznie zobaczcie zdjęcia z planu! Zobacz także :  Wielki powrót "BrzydUli"! Zobaczcie, jak będzie wyglądać serialowa Ula Cieplak Tak zmieni się Ula Cieplak! Paulina nadal będzie pewną siebie i...

Andrzej Grabowski żegna Paździocha
Grzegorz Gołębiowski
Seriale
"Świat według Kiepskich": wiadomo, kto zastąpi Mariana Paździocha. W serialu pojawi się... nowy Paździoch!
Wreszcie dobra wiadomość dla fanów serialu "Świat według Kiepskich"! W produkcji Polsatu pojawi się na stałe postać, która choć w pewnym stopniu zastąpi nieodżałowanego Mariana Paździocha. Sprawdźcie szczegóły!

Wreszcie dobra wiadomość dla fanów serialu "Świat według Kiepskich" ! W produkcji Polsatu pojawi się na stałe postać, która choć w pewnym stopniu zastąpi nieodżałowanego Mariana Paździocha, granego przez zmarłego w ostatnich dniach stycznia Ryszarda Kotysa. Do obsady na stałe dołączy Sławomir Szczęśniak, grający syna Paździocha, Janusza. To popularny niegdyś satyryk, którego publiczność może kojarzyć z hitów lat 90. Zobacz także:  "Świat według Kiepskich": Serialowa Halinka Kiepska wspomina Ryszarda Kotysa. Jej słowa wyciskają łzy   Świat według Kiepskich: do serialu dołączy na stałe syn Paździocha Po tragicznych doniesieniach o śmierci aktorów grających kluczowe dla serialu postaci, wydawało się, że bardzo ciężko będzie znaleźć pomysł, który wypełni powstałą po nich lukę. Zarówno grany przez Dariusza Gnatowskiego Arnold Boczek (aktor zmarł w październiku ub. roku ), jak i Marian Paździoch - świetna aktorska kreacja Kotysa , to postaci właściwie niemożliwe do podrobienia. Pojawiły się nawet mocne głosy, że serial należy zakończyć . Scenarzyści i producenci postanowili jednak sięgnąć po inny pomysł.  Janusz Paździoch, czyli nieślubny syn Mariana, pojawił się już w „Świecie według Kiepskich”. Grał dotąd jedynie epizody. Jak podaje "Super Express", po śmierci Ryszarda Kotysa, Sławomir Szczęśniak ma na stałe dołączyć do obsady serialu. Będzie stałym lokatorem kamienicy przy ul. Ćwiartki 3 – potwierdza "Super Expressowi" osoba z produkcji. A to znaczy, że Janusz prawdopodobnie wprowadzi się do mieszkania po ojcu i to on teraz będzie sąsiadem Kiepskich. Myślicie, że to dobry pomysł? Sławomir Szczęśniak to satyryk znany niegdyś świetnie z takich hitów...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner