Flesz Fashion Night

To już dzisiaj! Flesz Fashion Night

Flesz Fashion Night

Już dzisiaj w warszawskim Muzeum Narodowym odbędzie się wielka modowa gala Flesz Fashion Night - Avant GardeN. Podczas tego wyjątkowego wieczoru 10 najlepszych polskich projektantów mody zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje. Wśród nich znaleźli się: Maciej Zień, Paprocki&Brzozowski, Łukasz Jemioł, Bohoboco, Teresa Rosati, Joanna Klimas, Mariusz Przybylski, Izabela Łapińska, Gosia Baczyńska i La Mania. Ale to nie wszystko! Tego wieczoru zaprezentowane zostaną również specjalnie na ten wieczór przygotowane kreacje haute couture.

Flesz Fashion Night to kolejna odsłona projektu modowego, dającego szansę obejrzenia na jednym wybiegu dokonań topowych polskich projektantów mody. Impreza powiązana jest z ukazaniem się na runku nowego, specjalnego wydania dwutygodnika "Flesz", w którym zaprezentowane zostaną trendy z polskich i światowych wybiegów, najlepsi eksperci doradzą w co warto ubrać się jesienią 2013.

Tylko w tym numerze magazynu "Flesz" znajdzie się wyjątkowa sesja zdjęciowa: polscy projektanci i ich muzy, w której wzięły udział: Magda Mielcarz, Weronika Rosati, Edyta Olszówka, Paulina Krupińska, Agnieszka Szulim, Aneta Kręglicka i Kamila Szczawińska.

Galę modową Flesz Fashion Night można będzie obejrzeć na żywo w internecie, 23 września od godziny 20.30.

Relacja zacznie się od czerwonego dywanu. Beata Sadowska opowie w co ubrały się rodzime ikony stylu oraz zapyta projektantów o ich inspiracje przy tworzeniu kolekcji. Następnie będzie można obejrzeć wnętrza muzeum, w którym odbędzie się wielki pokaz mody i koncert Rebeki.

Więcej na temat magazyn flesz Pokaz Mody
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44