Maja Bohosiewicz ślub
Instagram

To już dziś! Maja Bohosiewicz bierze ślub!

Maja Bohosiewicz ślub
Instagram

 

To dziś ten wielki dzień! Maja Bohosiewicz stanie dziś na ślubnym kobiercu. Gwiazda serialu "Za marzenia" zapowiadała od jakiegoś czasu, że szykuje się do ślubu i że ma on się odbyć jeszcze w 2018 roku! I rzeczywiście, w ostatnim dniu starego roku powie "Tak" swojemu partnerowi, Tomaszowi Kwaśniewskiemu!

 

Dziś ślub Mai Bohosiewicz

Kochani, wiem, że jutro nie będzie już tajemnicy. Dzisiaj nasza rodzina stanie się oficjalnie Bohosiewicz Kwaśniewska. Dzisiaj powiem “tak” najfajniejszemu facetowi jakiego w życiu poznałam, mojej drugiej połówce, komuś komu codziennie mówie Kocham Cię z oddaniem i szczerością - zapowiedziała na Instagramie! - Nie wierze w związki idealne ale wierze, że ludzie popełniają błędy i uczą się na nich żeby stawać się lepszą wersją siebie. Życzę nam abyśmy zawsze żyli w zgodzie i w zdrowiu.

Do fanów jej profilu na Instagramie, którzy chcieliby im pogratulować zaapelowała też o datki na szczytny cel:

Jeżeli chcecie złożyć nam życzenia to prosimy wpłaćcie choć malutki datek na naszą zbiórkę którą założyliśmy na facebook >>> TUTAJ LINK

Zobacz: Co z serialem "Za marzenia"? TVP podjęła decyzję!

 

Suknia ślubna Mai Bohosiewicz zdjęcie

Już wcześniej Maja pokazała suknię ślubną, w której wystąpi podczas dzisiejszej uroczystości - to projekt od znanej marki Laurelle.

Maja Bohosiewicz szykuje się do ślubu
Instagram

 

Kim jest mąż Mai Bohosiewicz?

Tomasz Kwaśniewski jest biznesmenem. Para wychowuje dwójkę dzieci syna Zacharego i córkę Leonię.

Zobaczcie najnowszy wpis Mai:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, wiem, że jutro nie będzie już tajemnicy. Dzisiaj nasza rodzina stanie się oficjalnie Bohosiewicz Kwaśniewska. Dzisiaj powiem “tak” najfajniejszemu facetowi jakiego w życiu poznałam, mojej drugiej połówce, komuś komu codziennie mówie Kocham Cię z oddaniem i szczerością. Nie wierze w związki idealne ale wierze, że ludzie popełniają błędy i uczą się na nich żeby stawać się lepszą wersją siebie. Życzę nam abyśmy zawsze żyli w zgodzie i w zdrowiu. Jeżeli chcecie złożyć nam życzenia to prosimy wpłaćcie choć malutki datek na naszą zbiórkę którą założyliśmy na facebook. Link będzie w stories. https://www.facebook.com/donate/1166110203554651/?fundraiser_source=external_url

Post udostępniony przez Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz)

 

Zobacz też: Za nami FINAŁ "Za marzenia". Dlatego czas na test wiedzy z serialu. Kto uważnie oglądał?

Więcej na temat Maja Bohosiewicz śluby gwiazd
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37