Weronika Rosati obok Kinga Rusin
East News
Newsy

To jeszcze nie koniec wojny między Kingą Rusin a Weroniką Rosati! W sieci pojawiły się nowe wpisy: "Ona mi będzie mówić o hejcie?" pisze dziennikarka

Między aktorką a dziennikarką znów zrobiło się gorąco! Kinga Rusin zwróciła się do Weroniki Rosati i gwiazd, które stanęły w obronie aktorki.

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie najnowszy wpis, w którym odpowiada Weronice Rosati! Dziennikarka odniosła się do wiadomości, która pojawiła się w sieci zaledwie kilka godzin temu- aktorka komentowała wówczas wcześniejszy wpis dziennikarki, która wypomniała jej relację z Harveyem Weinsteinem. Zobaczcie mocne wpisy gwiazd!

Weronika Rosati komentuje aferę z Kingą Rusin! "Wywiad nie jest na jej temat, myślę, że ona nie przeczytała"

To nie koniec afery między Kingą Rusin a Weroniką Rosati?

Afera między Kingą Rusin a Weroniką Rosati rozpoczęła się od wywiadu aktorki, w którym opowiadając o Oscarach wspominała zachowanie dziennikarki, która w 2020 roku opublikowała zdjęcie z Adele i wspominała imprezę na której bawiła się z plejadą największych gwiazd światowego show-biznesu. Weronika Rosati krytycznie oceniła zachowanie Kingi Rusin, a dziennikarka postanowiła odpowiedzieć jej na Instagramie. Była prowadząca "DDTVN" po raz pierwszy wspomniała wówczas o relacji Weroniki z Harveyem Weinsteinem, który jakiś czas temu trafił do więzienia za przestępstwa seksualne.

PS. To przykre, że tak postępujesz. Bo ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo, iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem - pisała dziennikarka.

Weronika Rosati skomentowała wpis dziennikarki w rozmowie z portalem pudelek.pl i przyznała wówczas, że przekazała sprawę swoim prawnikom. To jednak nie zakończyło wymiany zdań między gwiazdami. Kinga Rusin opublikowała kolejny wpis dotyczący relacji Weroniki Rosati, a kilka godzin temu aktorka publicznie jej odpowiedziała!

Do „oczekującej na pozew” Pani Rusin Miałam nadzieję, że poprzedni wpis to efekt emocji, nieprzemyślany impuls. Że chwilowe zaćmienie. Że kobieta – kobiecie nie zrobiłaby czegoś takiego celowo. Że popieranie postulatów Strajków Kobiet, „nigdy nie będziesz szła sama” to nie puste gesty. Myliłam się bardzo- zaczyna Weronika Rosati. Dzisiejszy wpis na koncie IG Rusin ( na którym zostałam zablokowana i nie mam dostępu więc czytam o postach o mnie w prasie) nie pozostawia żadnych złudzeń. Jednak chodzi o prowokację. Celową strategię, polegającą na publicznym obrzuceniu błotem, by uruchomić lawiny hejtu. Prowokację do medialnego (na razie?) linczu. Harvey Weinstein to skazany na karę więzienia drapieżnik seksualny, którego zdemaskowanie sprowokowało ruch #metoo. Jego przestępstwa i sposób działania są powszechnie znane- dodała.

Weronika Rosati w swoim wpisie dziękuje również Karolinie Korwin-Piotrowskiej i Paulinie Młynarskiej, które stanęły w jej obronie.

Kobieta – kobiecie? Naprawdę?

Dziękuję @karolinakp i Paulinie Młynarskiej. Nigdy nie będziesz szła sama. @metoomvmt #metoo @timesupnow #stopviolence #stophate - zakończyła wpis aktorka. 

Weronika Rosati nie musiała zbyt długo czekać na odpowiedź Kingi Rusin. Dziennikarka za pośrednictwem Instagrama komentuje wpis aktorki.

KOBIETA KOBIECIE 
W moim życiu najwiecej złego doświadczyłam od kobiet, a najwiecej dobrego ... też od kobiet. Czy przez to, że kobiety wbijały mi często przysłowiowe sztylety straciłam wiarę w feminizm? Nie! Ale daleka jestem od wywieszania na sztandarach haseł o „kobiecej solidarności” czy „siostrzeństwie”.
Czy jako kobieta, matka córek wspierająca na wiele sposobów inne kobiety, mam jednocześnie przymykać oko, gdy to właśnie jakaś kobieta mnie atakuje i to publicznie? Nadstawiać policzek? Niedoczekanie- zaczyna swój wpis dziennikarka. Jeżeli ktoś mnie atakuje, nie patrzę na płeć. Siła kobiety polega na tym, że nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać, nie da się ustawić w jakichś schematach społecznych czy środowiskowych oczekiwań, będzie walczyć o to, w co wierzy i o swoje dobre imię- dodała.

Kinga Rusin swój wpis skierowała również do Pauliny Młynarskiej i Karoliny Korwin-Piotrowskiej!

Gdzie było siostrzeństwo, Karolina, Paulina, Weronika, gdy mnie linczowano w zeszłym roku (nie mówię o śmieszkowaniu), wylewano na mnie hektolitry hejtu i pomyj, gdy kłamano, że jest jakiś światowy skandal (tylko w Polsce pisano takie brednie), gdy wszyscy z lubością łykali te bzdury jak pelikany, bo mogli się na mnie wyżywać do woli?

Weronika, zapewne też w duchu siostrzeństwa, z poczuciem holiłudzkiej wyższości, nawiązała do tego w wywiadzie dwa dni temu, sprytnie posługując się insynuacjami, chociaż wielokrotnie (wspólnie z prawnikami) tłumaczyłam, że narusza to moje dobra osobiste. I ona mi będzie mówić o hejcie? I ona mi będzie teraz wywlekać hasło „nigdy nie będziesz szła sama” (przywłaszczając je sobie zresztą od Strajku Kobiet, choć w żadnym stopniu nie dotyczy ono jej sytuacji). Kto sieje wiatr, zbiera burze - czytamy na Instagramie.

Zobaczcie CAŁE wpisy Weroniki Rosati Kingi Rusin! Po czyjej stronie jesteście?

Zobacz także: Kinga Rusin ostro o Weronice Rosati: "Nie powielaj/nie propaguj nieprawdy!"

Weronika Rosati odpowiedziała Kindze Rusin w najnowszym wpisie na Instagramie.

Kinga Rusin odpowiedziała na wpis aktorki i również opublikowała nową wiadomość na Instagramie.

Kinga Rusin w różowej sukience
Instagram
Newsy
Kinga Rusin dawno nie pokazała tak dużo! Seksowne body odsłoniło sporo ciała
Kinga Rusin dawno nie pokazała tak dużo! Seksowne body odsłoniło sporo ciała

Kinga Rusin jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, ale zdecydowanie nie należy do tego grona gwiazd, które chwalą się swoimi stylizacjami czy nagim ciałem. Kinga Rusin chętnie pisze za to o swojej pracy, podróżach, kosmetykach czy ważnych społecznie sprawach, a zdjęcia wydają się być tylko dodatkiem do jej postów. Tym razem jednak obok fotografii Kingi Rusin nie da się przejść obojętnie, bo gwiazda już dawno nie pokazała tak dużo! Zobaczcie odważne zdjęcie dziennikarki poniżej! Kinga Rusin pokazała odważne zdjęcie Kinga Rusin opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z sesji dla magaznu "Viva!". Dziennikarka ma na fotografii jedynie bawełniany top na ramiączkach z wielkim dekoltem na plecach. Nie da się ukryć, że strój Kingi Rusin więcej odsłania niż zasłania, ale zdjęcie ani trochę nie jest wulgarne, wręcz przeciwnie. Fotografia dziennikarki jest bardzo kobieca i zmysłowa, co jej fani natychmiast zauważyli. Oczywiście nie brakuje także zachwytów nad samą Kinga Rusin, która wygląda na zdjęciu obłędnie. Bosko, Kinga⭐️ Szczena na podlodzeeee O Matko...za oknem 9 stopni a zdjęcie nieziemsko rozgrzewające i to piszę JA - kobieta, matka, żona👍 prawda? Jak kobieta kobietę może " rozgrzać" Jesteś Nieziemsko piękna cudowna - piszą fani.  Zobaczcie, jak Kinga Rusin prezentuje się na nowym zdjęciu! Robi wrażenie, prawda?          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Powrót prawie letnich temperatur ponoć już za tydzień☀️. A na rozgrzewkę już dziś „zapodziane” zdjęcie z sesji do @viva_magazyn autorstwa @aldona 😘 Ps. Efekt opalenizny...

Edward Miszczak o aferze z Kingą Rusin
East News
Newsy
Edward Miszczak podziękował Kindze Rusin. Po odejściu z "Dzień Dobry TVN" pojawi się w innym programie?
Edward Miszczak podziękował Kindze Rusin. Po odejściu z "Dzień Dobry TVN" pojawi się w innym programie?

Edward Miszczak skomentował decyzję Kingi Rusin, która ogłosiła, że odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Jak dyrektor programowy TVN zareagował na wiadomość, że gwiazda nie poprowadzi już śniadaniowego show? Czy wkrótce Kinga Rusin pojawi się w innym programie? Sprawdźcie, co powiedział Miszczak! Edward Miszczak szczerze o Kindze Rusin O tym, że Kinga Rusin nie pojawi się w nowym sezonie "Dzień Dobry TVN" media plotkowały już od kilku tygodni. Spekulacje dotyczące przyszłości dziennikarki w śniadaniowym show pojawiły się, kiedy Piotr Kraśko ogłosił, że znika z "DDTVN". W ostatni poniedziałek (24 sierpnia) Kinga Rusin potwierdziła medialne doniesienia i przyznała, że ona rownież  rezygnuje z prowadzenia hitu TVN.  (...) Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? - Kinga Rusin napisała na Instagramie. - (...) Jeśli chodzi o telewizję  - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny - dodała. Teraz decyzję Kingi Rusin skomentował Edward Miszczak!  Kinga od samego początku współtworzyła DD TVN. Dziękujemy jej za te 15 fantastycznych lat wspólnej pracy. Jest naszą wspaniałą gwiazdą związaną ze stacją od początku jej istnienia. Szanujemy jej decyzję oraz chęć podjęcia nowych wyzwań i liczymy na realizację kolejnych programów z jej udziałem. Mamy kilka propozycji dla Kingi, rozmawiamy - dyrektor programowy TVN przyznał w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. Informacje o odejściu Kingi Rusin z "DDTVN" skomentowała również jej koleżanka z programu, Anna Kalczyńska. Dziennikarka opublikowała w sieci wpis i zdjęcie,...

Kinga Rusin ostro o tVP
Newsy
Kinga Rusin naprawdę ostro odpowiada na materiał TVP! Zapowiada pozwy
Kinga Rusin naprawdę ostro odpowiada na materiał TVP! Zapowiada pozwy

Kinga Rusin  opublikowała naprawdę mocny wpis, w którym komentuje materiał wyemitowany w "Wiadomościach" w TVP! Dziennikarka w stanowczy sposób odpowiedziała na reportaż, w którym wyśmiano jej ostatni wpis o imprezie z gwiazdami po rozdaniu Oscarów. Kinga Rusin zapowiedziała walkę w sądzie i odniosła się do zarzutów stawianych w materiale, który został pokazany w niedzielny wieczór na antenie TVP. Musicie zobaczyć wpis gwiazdy!  Kinga Rusin odpowiada na materiał TVP Wpis, w którym Kinga Rusin opowiada o imprezie po rozdaniu Oscarów , wywołał spore zamieszanie nie tylko w polskich mediach. Na dziennikarkę spadła fala krytyki, po której usunęła swój post.  Kilka dni po tym dziennikarze tematem zajęli się dziennikarze "Wiadomości" TVP. W materiale pokazano Kingę Rusin jako jedną z "twarzy pseudoelity": Rusin to jedna z twarzy pseudoelity, która od lat próbuje wmówić Polakom, jak mają żyć. Ta grupa celebrytów chce uchodzić za arbitrów dobrego smaku i elegancji, ale gardzą Polakami. Widzowie byli oburzeni, bo to właśnie dziennikarze TVN często kreują się na strażników tolerancji, używając jak pałki haseł rasizmu czy antysemityzmu w sporze z Polakami, którzy prezentują inne wartości niż gwiazdy komercyjnej telewizji - mówił Maciej Sawicki, autor reportażu. Na odpowiedź Kingi Rusin nie trzeba było czekać zbyt długo. Gwiazda TVN w naprawdę dosadny sposób skomentowała materiał "Wiadomości". Zobaczcie oświadczenie dziennikarki opublikowane na Instagramie. Do TVP, po wczorajszym materiale o mnie w Wiadomościach: wy żałosne, kłamliwe kreatury! 2 miliardy zamiast na onkologię na taką bzdurną, tępą propagandę!? I to w takim dennym wykonaniu! Jak...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner