Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

To jakieś fatum? Córka Stuhra też miała raka

A wkrótce urodzi dziecko

Kilka dni temu Jerzy Stuhr w rozmowie z "Newsweekiem" pochwalił się, że choroba została ujarzmiona. Przy okazji wspomniał też, że rak w jego rodzinie był obecny już wcześniej. Na nowotwór była chora również jego córka. Modlił się wtedy by choroba przeszła na niego. I tak też się stało. Córka wyzdrowiała, a on kilka lat później wrócił na ten sam oddział szpitalny.

- Pamiętam, jak po korytarzach Kliniki Onkologii w Gliwicach, po tym molochu ludzkiej choroby, chodziłem kilka lat temu z Marianną. Miała 24-lata i zdiagnozowano chorobę onkologiczną. Gdy szła na zabiegi, myślałem sobie: Boże, żeby ta choroba się na mnie przeniosła, ja już sobie pożyłem, dużo widziałem, nagrody dostałem, a przed nią dopiero wszystko. Jest taka młodziutka. I się sprawdziło. Ona zdrowa, spodziewa się córki, a ja chodzę po tych samych korytarzach ze sobą.


Na szczęście dzisiaj Jerzy i Marianna mają trudne etapy za sobą. Marianna już za kilka dni zostanie mamą, co oznacza że święta wielkanocne będą dla całej rodziny Stuhrów okresem pełnym szczęścia.

chimera

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jerzy Stuhr
ONS
Newsy
Jerzy Stuhr ma się coraz lepiej! Już wkrótce może wrócić na scenę

Jerzy Stuhr wraca do zdrowia. Aktor, który tydzień temu niespodziewanie trafił do szpitala, ma się już lepiej. Jak poinformował "Super Express", Stuhr jest obecnie po zabiegu udrożnienia tętnicy, a stan jego zdrowia powoli wraca do do normy. Aktor cierpiał również na częstoskurcz. Nie miał zawału. To przez częstoskurcz trafił do szpitala. Lekarze dali mu zalecenie, że ma o siebie dbać, oszczędzać się. Wiadomo , jest po ciężkiej chorobie, musi na siebie bardziej uważać - czytamy na łamach gazety. Jerzy Stuhr trafił do szpitala na początku lutego z podejrzeniem zawału serca. Odwołano wszystkie spektakle z jego udziałem. Aktor już od kilku lat zmaga się z problemami z sercem, co zdradził w 2012 roku w wywiadzie dla VIVY!. Kilka dni temu córka aktora Marianna zdradziła, że stan zdrowia jej ojca zaczął się poprawiać. Dzisiejsza publikacja "Super Expressu" potwierdza te słowa. Jeśli tylko wszystko pójdzie dobrze, a Jerzy Stuhr z każdym dniem będzie odzyskiwał siły, niewykluczone, że wróci na deski teatru jeszcze przed końcem lutego.   Zobacz też: "Liczyłem, że będą bliźniaki i może jednak będę miał brata". Maciej i Marianna Stuhr jak ogień i woda.   Jerzy Stuhr powoli wraca do zdrowia. Aktor trafił do szpitala z podejrzeniem zawału serca.

Jerzy Stuhr trafił do szpitala
ONS
Newsy
Jerzy Stuhr planuje powrót do pracy? "Tata czuje się już dobrze" - zdradziła córka aktora

Jerzy Stuhr już planuje swój powrót do pracy w teatrze?! Córka słynnego aktora w rozmowie z Super Expressem przyznała, że jej tata czuje się lepiej. Marianna Stuhr zdementowała przy okazji plotki, które mówiły, że aktor trafił do szpitala z powodu zawału serca. Jak się czuje Jerzy Stuhr? Tata czuje się już dobrze. Nie miał zawału - przyznała córka aktora. Według informacji tabloidu Jerzy Stuhr wciąż przebywa w Szpitalu Wojskowym w Krakowie. Trafił tam kilka dni temu po tym jak tuż przed występem na scenie źle się poczuł. Okazuje się jednak, że pomimo problemów zdrowotnych aktor już planuje swój powrót do pracy. Jeśli będzie czuł się dobrze pod koniec miesiąca, to zamierza w marcu wrócić na deski teatru - w rozmowie z Faktem zdradził jego znajomy. Trzymamy więc kciuki, żeby Jerzy Stuhr wyzdrowiał jak najszybciej!   Zobacz także: Jerzy Stuhr: "Choćby nie wiem co mówili..."   Stan Jerzego Stuhra poprawia się. Córka aktora zdementowała informacje o zawale.  

Stuhr.jpg
AKPA
Newsy
Jerzy Stuhr z córką Marianną: O wzajemnej więzi
Ojciec i córka szczerze o uczuciach... i chorobie

Rzadko spotyka się tak fantastyczne dwie osobowości, które szczerze wyznają, jak bardzo im na sobie zależy. Jerzy i Marianna, ojciec i córka wyjawiają swoje sekrety i mówią otwarcie o swoich uczuciach w wywiadzie. – Pani pierwsze wspomnienie ojca? Marianna Bończa-Stuhr: Bardzo wczesne wyjazdy za granicę, głównie do Włoch. Jerzy Stuhr: A tak, pamiętam te wielogodzinne podróże autem z nimi. Kiedyś pojechaliśmy do malowniczej miejscowości Formia, nad Morzem Tyrreńskim, gdzie wynajmowaliśmy mieszkanie i któregoś ranka Marianna wyszła nam na ulicę i gdzieś sobie poszła. Miała dwa latka. Jaka to była panika, rany boskie! Marianna Bończa-Stuhr: Jazda autem to dla dziecka nuda straszna. Ale z tych wyjazdów mam wspomnienia jakiejś egzotyki i tego, że tata był, ale niedostępny, bo nawet we Włoszech pracował. Poza tym pamiętam kulisy teatru, różne hotele i sklepowe witryny pełne kolorowych zabawek, których nie mogłam mieć. Natomiast byłam zafascynowana figurką świętego Jerzego, którą tato przywiózł z Urugwaju, gdzie wyjechał na tournée z Teatrem Starym. To była straszna, kiczowata, oblepiona brokatem figurka, ale dla mnie dowód życia z kompletnie innej planety. Niesamowicie tajemniczy i kolorowy. Jerzy Stuhr: Z tego samego tournée, tylko z Argentyny, przywiozłem Matkę Boską z plastiku. Kicz totalny: biały plastik, postać obleczona błękitną szatą, a znad głowy rozchodzą się złociste promienie. Dostałem ją w Buenos Aires od przyjaciół Gombrowicza. Żeby przeżyć pierwsze lata emigracji, Gombrowicz sprzedawał bozie z plastiku. Nazwałem ją więc Matką Boską Gombrowiczowską. To było 24 lata temu, a ona wciąż stoi przy moim łóżku na wsi. Marianna Bończa-Stuhr: Uwielbiałam też wyprawy z tatą i Maćkiem do orbisowskiego hotelu Holiday w Krakowie. W...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner