Tiger Woods
East News

Tiger Woods w ciężkim stanie. Gwiazdor sportu miał poważny wypadek, auto jest zmasakrowane

Tiger Woods
East News

Najpopularniejszy na świecie golfista trafił do szpitala, gdzie - jak przekazał jego agent - właśnie jest operowany. Tiger Woods miał poważny wypadek samochodowy, a nagrania z miejsca zdarzenia, które pojawiły się w sieci, wręcz odbierają mowę. Samochód sportowca niemal całkowicie został zmasakrowany. Jaki wygląda stan 45-letniego gwiazdora? 

Tiger Woods miał wypadek samochodowy

Do poważnego wypadku samochodowego, w którym brał udział Tiger Woods, doszło w Los Angeles na granicy miejscowości Rolling Hills Estates i Rancho Palos Verdes. Auto sportowca wypadło z drogi, a na nagraniach zamieszczonych w sieci, możemy zobaczyć, że zostało ono bardzo poważnie uszkodzone. 

Jak przekazało biuro szeryfa hrabstwa Los Angeles, w samochodzie nie znajdowali się pasażerowie. Tiger Woods został z niego wydobyty przy użyciu specjalistycznych narzędzi i natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie obecnie jest operowany. Jak podają niektóre zagraniczne media, stan sportowca jest krytyczny, a z nieoficjalnych wiadomości wynika, że doznał on poważnych obrażeń nóg i kręgosłupa.

Powołując się na źródło z biura szeryfa, portal TMZ przekazał, że w momencie wypadku Tiger Woods był trzeźwy, jednak nie wiadomo, czy golfista nie był pod wpływem innych substancji odurzających. Mark Steinberg, agenta Tigera Woodsa, potwierdził, że doszło do poważnych obrażeń nogi.

Zobacz także: Artur Barciś z "Rancza" chciał popełnić samobójstwo: "Poszedłem na most Śląsko-Dąbrowski i chciałem ze sobą skończyć"

Tiger Woods to jeden z najsłynniejszych golfistów na całym świecie. Niestety 45-letni sportowiec właśnie trafił do szpitala.

Tiger Woods
East News

W 2019 roku Tiger Woods otrzymał Prezydencki Medal Wolności od Donalda Trumpa - najwyższe odznaczenie przyznawane cywilom w Stanach Zjednoczonych. 

Tiger Woods
East News

 

Więcej na temat Tiger Woods
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47