Sukces filmu Bogowie
ONS

Film Bogowie robi furorę za granicą. Porównują go do hollywoodzkich produkcji

Sukces filmu Bogowie
ONS

Kilka tygodni temu swoją premierę miał jeden z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat - "Bogowie". Obraz opowiada historię Zbigniewa Religi (w tej roli genialny Tomasz Kot)i przełomowych momentach w życiu i karierze słynnego lekarza. Jego premierze towarzyszyło oczywiście olbrzymie zainteresowanie mediów, a film został nagrodzony na prestiżowym Festiwalu Filmowym w Gdyni. Przypomnijmy: Plejada gwiazd na oficjalnej premierze filmu Bogowie

Produkcja zbiera bardzo entuzjastyczne reakcje i jest doceniana nie tylko w Polsce. Na łamach brytyjskiego The Guardian pojawiła się niezwykle pozytywna recenzja filmu opatrzona wysoką notą czterech gwiazdek na pięć możliwych. Autor podkreśla, że choć "Bogowie" są nakręceni w starym stylu, ale opowiadają fascynującą historię, idealnie oddając ten szczególny czas i miejsce w historii medycyny.
 

Kto by pomyślał, że film o kardiologii w Polsce może być tak dobry, ale "Bogowie" to utrzymana w szybkim tempie opera mydlana, trochę jak "Ostry Dyżur" i "Grey''s Anatomy", ale umiejscowiona w latach 80-tych, co dodaje im trochę kiczu z epoki Żelaznej Kurtyny (...) Film jest zrealizowany nieco staromodnie, szczególnie pompatyczna orkiestra jako ścieżka dźwiękowa, ale dobrze opowiada fascynującą historię i potrafił uchwycić ten specyficzny czas i miejsce w historii medycyny - czytamy na stronie internetowej The Guardian.


Oglądaliście film "Bogowie"? Przychylacie się do entuzjazmu krytyków?

Zobacz: Korwin popłakała się w DDTVN. Wystarczyło jedno pytanie Wellman o ReligęRecenzja filmu Bogowie

Gwiazdy na premierze filmu "Bogowie":

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22