Terry Dubrow o twarzy Edyty Pazury
ONS

Ulubiony chirurg plastyczny gwiazd Hollywood ocenił twarz Edyty Pazury. Rozwiewa wszelkie wątpliwości

Terry Dubrow o twarzy Edyty Pazury
ONS

Wygląd Edyty Pazury od dawna jest tematem wielu dyskusji w programach telewizyjnych i na forach internetowych. Wszystko za sprawą nieco zmienionej twarzy. Celebrytka twierdzi, że swoją metamorfozę nie zawdzięcza botoksowi i serii operacji plastycznych, a po prostu nowej fryzurze, obcisłej sukience i dobremu makijażowi. Wystosowała w tej sprawie oświadczenie, przy okazji pozywając tabloid. Przypomnijmy: Oświadczenie Pazury w sprawie... twarzy

Teraz sprawą zbadał amerykański chirurg plastyczny dr Terry Dubrow, który ma na swoim koncie współpracę z największymi gwiazdami. W Stanach Zjednoczonych jest ceniony przede wszystkim za dyskrecję, dlatego nie wiadomo oficjalnie kto zmienił się w łabędzia pod jego skalpelem.

Na pewno rozjaśniła sobie włosy. To nie jest amerykańska gwiazda, więc mogę czuć się nieco pewniej, komentując jej wygląd. Jedna rzecz, którą mogę stwierdzić z pewnością, a nawet nie z pewnością, to jej biust wydaje się większy. To może być kwestia sukienki. Są staniki, które potrafią podnieść biust o wiele wyżej. Moja rada - kogo to obchodzi? Wygląda świetnie! - powiedział dla wp.plEdyta raczej powinna się ucieszyć. Czy ta opinia zakończy raz na zawsze dyskusję na temat urody Pazury?

Zobacz: Zmiany na twarzy Pazury. Upodobniła się do ikony modyEdyta Pazura w nietrafionej fryzurze:

Więcej na temat Edyta Pazura Dr Terry Dubrow
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22