Księżna Kate, książę William księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William, książę George 23.06.2013 Księżna Catherine (Kate Middleton) i książę William z synem George pozują do zdjęć przed szpitalem  Księżna Catherine (Kate Middleton) i książę William z córką  Charlotte pozują do zdjęć przed szpitalem Książę William, książę George, księżna Kate, księżna Charlotte
Księżna Kate, książę William
East News
1/5
Księżna Kate, książę William
East News

 

Kiedy księżna Kate urodzi trzecie dziecko? Znamy odpowiedź! Do tej pory - z oficjalnego komunikatu Pałacu Kensington - wiadomo było jedynie, że trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama przyjdzie na świat w kwietniu 2018 roku. W oświadczeniu nie podano jednak, czy terminu porodu księżnej Kate jest wyznaczony na początek, środek czy koniec miesiąca. Teraz wszystko stało się jasne! Znamy dokładną datę porodu Kate Middleton!

 

Zobacz też: Księżna Kate urodzi już za miesiąc. Zobaczcie najnowsze zdjęcia i jej czuły gest wobec brzuszka!

 

Co ciekawe, zbiega się ona z bardzo ważnym dla Brytyjczyków świętem! Jakim? Przeczytaj na następnej stronie.

 

Polecamy: Naturalny poród polega na wykorzystaniu sił natury do wydania dziecka na świat

2/5
księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William, książę George
ONS

 

Termin trzeciego porodu księżnej Kate wyznaczono na 23 kwietnia 2018 roku, informują brytyjskie media. Jest to wyjątkowa data, ponieważ dokładnie na ten dzień przypada Dzień świętego Jerzego, czyli narodowe święto Wielkiej Brytanii. Ale to nie wszystko! 23 kwietnia imieniny obchodzi również książę George, czyli pierwszy potomek książęcej pary z Cambrigde. 

3/5
23.06.2013 Księżna Catherine (Kate Middleton) i książę William z synem George pozują do zdjęć przed szpitalem
EAST NEWS

Pierwsze dziecko księżnej Kate i księcia Williama, czyli książę George, przyszło na świat 22 lipca 2013 w Londynie. 

4/5
 Księżna Catherine (Kate Middleton) i książę William z córką  Charlotte pozują do zdjęć przed szpitalem
EAST NEWS

Drugi potomek pary, księżniczka Charlotte, urodziła się  2 maja 2015 w Londynie.

5/5
Książę William, książę George, księżna Kate, księżna Charlotte
East News

 

Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Oficjalnie nie podano żadnej informacji w tej sprawie. Jednak zagraniczne media nie mają wątpliwości, że będzie to dziewczynka. W zakładach bukmacherskich najczęściej obstawianymi imionami są: Mary, Alice i Wiktoria. Gdyby jednak trzecie royal baby okazało się chłopcem, według typów bukmacherów - otrzyma imię Arthur lub Henry.