Teresa Lipowska o ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS

Serialowa teściowa Kożuchowskiej wygadała się w tabloidzie. Zdradziła rozmowę z gwiazdą po porodzie

Teresa Lipowska o ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS

We wtorek po południu Małgorzata Kożuchowska poinformowała oficjalnie o narodzinach swojego pierwszego dziecka. Aktorka przywitała na świecie chłopca i obecnie odpoczywa w domu po pobycie w szpitalu. Przypomnijmy: Jak czuje się Kożuchowska? Mamy oficjalny komentarz

Poród Małgorzaty ucieszył nie tylko rodzinę i jej najbliższych, ale również znajomych z serialu "M jak Miłość". Swoją radością postanowiła na łamach tabloidu podzielić się Teresa Lipowska, serialowa teściowa Kożuchowskiej. W rozmowie z "Faktem" wyznała, że aktorka zadzwoniła do niej niemal od razu po porodzie i ona, jak i dziecko, czują się świetnie. Lipowska zapewnia też, że sama Kożuchowska również nie posiada się ze szczęścia.
 

Całą ciążę byłam przy Małgosi, od samego początku. O wszystkim wiedziałam na bieżąco. Jesteśmy ze sobą w stałym kontakcie. Zadzwoniła do mnie zaraz po porodzie, żeby powiedzieć, że zarówno ona, jak i dziecko są zdrowi i czują się świetnie. W tej chwili odpoczywają, a to teraz najważniejsze. Bardzo się cieszę, że Małgosi się udało, że została wreszcie matką. Jestem przeszczęśliwa. Wiem, że ona również bardzo się cieszy z przyjścia na świat upragnionego synka - zdradza Lipowska w "Fakcie".


Gwiazda nie zdradziła jeszcze, jakie imię zamierza nadać maleństwu.

Zobacz: Ojciec Kożuchowskiej dumny z narodzin wnuczka: Gosia urodziła następcę tronu

Stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej w ciąży:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53