Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Teresa Lipowska o ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy

Serialowa teściowa Kożuchowskiej wygadała się w tabloidzie. Zdradziła rozmowę z gwiazdą po porodzie

Teresa Lipowska rozmawiała ze świeżo upieczoną mamą

We wtorek po południu Małgorzata Kożuchowska poinformowała oficjalnie o narodzinach swojego pierwszego dziecka. Aktorka przywitała na świecie chłopca i obecnie odpoczywa w domu po pobycie w szpitalu. Przypomnijmy: Jak czuje się Kożuchowska? Mamy oficjalny komentarz

Poród Małgorzaty ucieszył nie tylko rodzinę i jej najbliższych, ale również znajomych z serialu "M jak Miłość". Swoją radością postanowiła na łamach tabloidu podzielić się Teresa Lipowska, serialowa teściowa Kożuchowskiej. W rozmowie z "Faktem" wyznała, że aktorka zadzwoniła do niej niemal od razu po porodzie i ona, jak i dziecko, czują się świetnie. Lipowska zapewnia też, że sama Kożuchowska również nie posiada się ze szczęścia.
 

Całą ciążę byłam przy Małgosi, od samego początku. O wszystkim wiedziałam na bieżąco. Jesteśmy ze sobą w stałym kontakcie. Zadzwoniła do mnie zaraz po porodzie, żeby powiedzieć, że zarówno ona, jak i dziecko są zdrowi i czują się świetnie. W tej chwili odpoczywają, a to teraz najważniejsze. Bardzo się cieszę, że Małgosi się udało, że została wreszcie matką. Jestem przeszczęśliwa. Wiem, że ona również bardzo się cieszy z przyjścia na świat upragnionego synka - zdradza Lipowska w "Fakcie".


Gwiazda nie zdradziła jeszcze, jakie imię zamierza nadać maleństwu.

Zobacz: Ojciec Kożuchowskiej dumny z narodzin wnuczka: Gosia urodziła następcę tronu

Stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej w ciąży:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Imiona syna Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Jak Małgorzata Kożuchowska nazwała dziecko? Wcale nie Jan Paweł
Szczególna inspiracja aktorki

Blisko tydzień temu Małgorzata Kożuchowska poinformowała, że urodziła swoje pierwsze dziecko. Gwiazda przywitała na świecie syna, a jej ciąża była jednym z najszerzej opisywanych wydarzeń w rodzimym show-biznesie. Szczęśliwa mama spędza właśnie pierwsze chwile z malcem w domu. Przypomnijmy: Kożuchowska pierwszy raz o porodzie. Wróciła z synkiem do domu Wszyscy oczywiście zastanawiali się też, jakie imię nada chłopcu aktorka. Od początku było wiadomo, że będzie to bardzo przemyślany oraz wyjątkowy wybór i tak też się stało. Jak donosi magazyn "Flesz", Kożuchowska nazwała syna Jan Franciszek. Można się tu doszukiwać związku z tym, iż gwiazda jest osobą wierzącą, a Jan i Franciszek to imiona papieskie. Jedno jest pewne - ciężko tu o przypadek. Dlaczego akurat takie imiona? Można przypuszczać, że z wielu powodów. Imiona te tłumaczy się na wiele języków, mocno kojarzą się z tradycją chrześcijańską, co dla Gosi ma duże znaczenie, to piękne polskie imiona i w końcu... nosi je dwóch ważnych dla aktorki papieży: Jan Paweł II i Franciszek - czytamy we "Fleszu" Magazyn informuje też, że poród Kożuchowskiej miał miejsce 10 października. Świeżo upieczona mama czuje się świetnie, podobnie jak syn. Małgosia i jej synek czują się bardzo dobrze. Od wtorku wszyscy są razem w domu i spędzają szczęśliwie pierwsze wspólne dni. Małgosia jest wdzięczna lekarzom i personelowi za wspaniałą opiekę i dyskrecję - komentuje dla "Flesza" Gabriela Piekarniak , menadżerka aktorki. Jak wam się podobają imiona syna Kożuchowskiej? Dobry wybór? Zobacz: "Gosia urodziła następcę tronu!"   Stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej w ciąży:

Małgorzata Kożuchowska w ciąży
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska urodziła syna. Tak może wyglądać jak podrośnie
Mamy symulację twarzy dziecka

Małgorzata Kożuchowska nie zrezygnowała w ciąży w obowiązków zawodowych, ale we wszystkim zachowała umiar - przesunięto wyczerpujące zdjęcia serialu "Rodzinka.pl", a ona zdecydowała się tylko na krótkie występy w reklamie jednego z operatorów sieci komórkowych. Przypomnijmy: Kożuchowska w zaawansowanej ciąży w reklamie. Jest już bardzo zaokrąglona Dzisiaj aktorka pochwaliła się na Facebooku informacją o porodzie i zdjęciem rączki syna ( zobacz: Kożuchowska urodziła! ). Tymczasem magazyn "Party", wzorem największych amerykańskich tytułów, przygotował graficzną symulację tego, jak być może będzie wyglądało dziecko Małgorzaty. Musimy przyznać, że ostateczny efekt prezentuje się bardzo ciekawie. Oceńcie sami. Zobacz: Kto zostanie matką chrzestną dziecka Kożuchowskiej? Aktorka skomentowała plotki   Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Sopocie:

Małgorzata Kożuchowska urodziła. Zdjęcie syna Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Jak czuje się Kożuchowska? Mamy oficjalny komentarz
Aktorka wyszła już ze szpitala

Przed chwilą Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami radosną wiadomością o narodzinach dziecka. Aktorka oprócz krótkiej informacji pokazała też pierwsze zdjęcie noworodka. Zobacz: Kożuchowska urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka Z naszych informacji wynika, że aktorka urodziła w publicznym szpitalu specjalistycznym im. Świętej Rodziny na Madalińskiego w Warszawie. Małgorzacie towarzyszył mąż, Bartłomiej Wróblewski , a sam poród przebiegł bez żadnych komplikacji. Dzisiaj cała rodzina opuściła placówkę i w radosnych nastrojach wróciła do domu pod Warszawą. Informacje potwierdza w rozmowie z nami agentka Małgorzaty Kożuchowskiej: Małgosia jest ogromnie szczęśliwa. Ona i jej synek czują się bardzo dobrze. Dzisiaj opuściła szpital. Obecnie wszyscy są już w domu, odpoczywają. Małgosia z całego serca dziękuje bliskim, fanom za wsparcie, szczególnie w tych ostatnich dniach - zdradziła nam Gabriela Piekarniak Aktorce jeszcze raz składamy najszczersze gratulacje :) Zobacz: Tak będzie wyglądał syn Kożuchowskiej? Jest symulacja Jesteś w ciąży? Sprawdź już teraz jakiej płci będzie Twoje dziecko. Szczegóły tutaj . Małgorzata Kożuchowska przed porodem na lotnisku z mężem:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner