TeleKamery 2017 - co wiesz o rozdaniu TeleKamer
Newsy

Już niedługo TeleKamery 2017. Co wiesz o tym prestiżowym plebiscycie? QUIZ

Ruszają TeleKamery 2017. Co wiesz o tym plebiscycie?

Już 30 stycznia odbędzie się wielka gala TeleKamer 2017. Kto w tym roku otrzyma statuetkę? Przekonamy się niebawem. Jak głosować? Kto jest nominowany? Kto otrzyma Złotą TeleKamerę? Odpowiedzi na wszystkie pytania - tutaj.

Tymczasem mamy dla Was zabawę - sprawdźcie, co wiecie o tym prestiżowym plebiscycie! Kto najczęściej prowadził galę TeleKamer? Kto nigdy nie otrzymał żadnej statuetki? Kto otrzymał Platynową Telekamerę? Rozwiąż nasz test!

 

Zobacz: Telekamery 2016. Mocne żarty z Edyty Górniak i zaskakujące wystąpienie Agnieszki Chylińskiej

Jacek Kurski o żartach z PiS-u podczas gali Telekamery 2016
ONS
Newsy
Jacek Kurski skomentował polityczne żarty na Telekamerach. Dostało się kabareciarzom...
Jacek Kurski skomentował polityczne żarty na Telekamerach. Dostało się kabareciarzom...

Jacek Kurski skomentował polityczne żarty, które pojawiły się na gali rozdania Telekamer 2016. Podczas imprezy Robert Górski i Ewa Błachnio wcielili się w rolę dziennikarzy serwisu plotkarskiego, którzy komentowali uroczystość. Para kabareciarzy śmiała się m.in. z Edyty Górniak czy Krzysztofa Ziemca. Górski i Błachnio nie oszczędzili także polityków. Para śmiała się na przykład z tego, kto może dostać program w Telewizji Publicznej. To akurat proste, wystarczy wystąpić tylko na odpowiednim zdjęciu i w odpowiednim czasie - mówił Robert Górski. Była to aluzja do Jacka Kurskiego i jego słynnego już zdjęcia po jego pierwszej konferencji prasowej jako prezesa TVP. Wśród osób, które pozowały z Kurskim znalazła się m.in. Anna Popek.   Jacek Kurski w rozmowie z tygodnikiem "wSieci" skomentował żarty, które mogliśmy usłyszeć na Telekamerach. Czyżby programy kabaretowe miały zniknąć z anteny TVP? Podczas rozdania Telekamer Robert Górski pożartował sobie i z PiS, i ze mnie. Jeśli coś będzie śmiechem, a nie rechotem, to z największą przyjemnością zasiądę w pierwszym rzędzie - powiedział Jacek Kurski. Programy kabaretowe, które do tej pory bardzo obficie Polakom serwowano, to - z wyjątkami - symbol upadku telewizji publicznej. Lata schlebiania niskim gustom zrobiły swoje, ale musimy mieć ambicję podniesienia kultury masowej do elementarnego poziomu estetyki. Czyżby Jacek Kurski zamierzał ograniczyć ilość pojawiających się kabaretowych programów w Telewizji Publicznej? Przypominamy, że ostatnio podziękowano za współpracę kabareciarzom, którzy tworzyli program "Paranienormalni Tonight". Będą kolejni?   Zobacz także: Anna Popek zachwyca się nowymi władzami TVP: "Kultura pracy się zmieniła"   Jacek Kurski skomentował polityczne  żarty na Telekamerach. Nowy prezes TVP ocenił...

Syn Macieja Orłosia - Antoni na Telekamerach 2016
Newsy
Syn znanego gwiazdora na TeleKamerach 2016. Jest do niego podobny?
Syn znanego gwiazdora na TeleKamerach 2016. Jest do niego podobny?

Na gali TeleKamer 2016 pojawił się syn Macieja Orłosia, Antoni, który odebrał za tatę TeleKamerę.  Czy 26-letni Antoni jest podobny do swojego słynnego ojca, który w tym czasie prowadził kolejny test wiedzy na TVP 1? Gala TeleKamer 2016 przyciągnęła ponad 60 największych gwiazd polskiej telewizji. Wśród laureatów znalazł się m.in. Maciej Orłoś. TeleKamera powędrowała do niego w kategorii Prezenter Informacji, ale nagrodę na scenie odebrał jego syn, Anotni. Orłoś zaznaczył jednak, żeby jego syn nie przywiązywał się do statuetki: Antek, dziękuję Ci, że odebrałeś nagrodę tylko się nie przyzwyczajaj do niej, bo muszę ją odnieść jutro do redakcji – powiedział Orłoś na nagranym wcześniej wideo. Czy Antoni jest podobny do Macieja? Zagłosujcie w naszej sondzie!   Zobacz także:  Martyna Wojciechowska na TeleKamerach 2016: "Miałam ostatnio dużo problemów ze zdrowiem". ZDJĘCIA   Antoni Orłoś na TeleKamerach 2016. Syn Macieja Orłosia na TeleKamerach. Maciej Orłoś nie pojawił się na TeleKamerach.

Marta Kielczyk w asymetrycznej sukience
EastNews
Fleszstyle
Kolejna nieudana stylizacja na Telekamerach! Która prezenterka tak się ubrała na galę?
Kolejna nieudana stylizacja na Telekamerach! Która prezenterka tak się ubrała na galę?

Tym razem stylową wpadkę zaliczyła... Marta Kielczyk ! Świetna dziennikarka i prezenterka TVP na rozdaniu Telekamer   2016 nie popisała się stylizacją (zobacz: Ponad 60 gwiazd na rozdaniu TeleKamer 2016! Pojawiły się największe gwiazdy! ). Biało-czarna, cętkowana sukienka z dziwną czarną wstawką z boku to nie był najlepszy wybór na czerwony dywan... Niezbyt elegancki wzór, niemodny fason, nieodpowiednia długość... Pani Marta Kielczyk jest piękną kobietą - szkoda, że lepiej nie podkreśliła swojej urody! A co wy sądzicie o jej stylizacji?   Zobacz:  Wpadka na TeleKamerach 2016: Kto założył TAKIE buty do kolorowej sukienki i brązowych rajstop?   Marta Kielczyk na rozdaniu Telekamer 2016 Dziennikarka wybrała asymetryczną kreację, która niezbyt pasowała do klimatu imprezy... Biało-czarne cętki nie były najlepszym wyborem

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner