Teledysk Patricii Kazadi Shake The World
YouTube

Patricia Kazadi po wielu latach zapowiedzi wydała w końcu w tym roku debiutancki album "Trip". Wokalistka promowała go już dwoma singlami i teledyskami, z czego jeden został nagrany w Los Angeles. Patricia regularnie też pojawia się na okładkach magazynów. Przypomnijmy: Kazadi chwali się płaskim brzuchem na okładce

Okazuje się, że gwiazda podczas pobytu w Hollywood zrealizowała nie jeden (zobacz: Kazadi nagrała klip do "Live A Little"), ale aż dwa klipy. Drugi teledysk został nagrany do utworu "Shake The World", który fani piosenkarki mogli usłyszeć podczas jej występu w wielkim finale "Top Model 3" w czerwcu i po raz kolejny jest to efektowna, wysokobudżetowa produkcja.

Co możemy zobaczyć w teledysku "Shake The World"? Sceneria klipu jest mroczna, zaś sama Patricia ma na sobie seksowne kreacje i oryginalny makijaż. Całość jednak przywołuje nam na myśl kilka zagranicznych produkcji, m.in. "Till the world ends" Britney Spears, "Maneater" Nelly Furtado, "Run The World (Girls)" Beyonce czy "Disturbia" Rihanny.

Coś jeszcze nam umknęło? Oceńcie:

Zobacz: Nowy facet Patricii Kazadi to znany sportowiec

Patricia Kazadi na imprezie sprzętów RTV nad morzem:

Więcej na temat Patricia Kazadi teledysk