Seksowna Marina w nowym teledysku

Wielki powrót Mariny! Zobaczcie jej najnowszy, bardzo seksowny teledysk! WIDEO

Seksowna Marina w nowym teledysku

Jest! Mamy najnowszy teledysk Mariny do piosenki On My Way! Artystka na Youtubie zamieściła swój pierwszy od ponad trzech lat klip, który nakręciła w Los Angeles. Czy nowa piosenka Mariny zostanie przebojem?!

 

Nowy teledysk Mariny - On My Way!

Marina długo kazała czekać fanom na nową piosenkę. Jej ostatni teledysk to "Saturday Night" z 2012 roku! Skąd taka długa przerwa? Wokalistka walczyła z chorobą! W 2013 roku u gwiazdy wykryto polipa po lewej stronie strun głosowych. Wróciła do formy dzięki kosztownej operacji za granicą.

Na szczęście z głosem Mariny już wszystko jest w porządku! Dlatego też ostro wzięła się do pracy i już teraz możemy oglądać efekty - teledysk do piosenki On My Way. Utwór został stworzony w Wielkiej Brytanii przez Marinę oraz producenta Pete Boxsta (który współpracował m.in. z Jessie J czy Sugababes) oraz piosenkarza i kompozytora Arrowa Benjamina (ma na koncie współpracę z samą Beyonce!). Teledysk został wyreżyserowany przez Sashę Samsonovą w Kalifornii:

On My Way to moja pierwsza piosenka nagrana z Petem i Arrowem w londyńskim studio. W 2011 roku, po zakończeniu trasy koncertowej promującej mój debiutancki album, byłam zmuszona zawiesić swoją karierę artystyczną, gdyż na strunie głosowej zdiagnozowano u mnie polipa. W trakcie terapii i po konsultacji u najlepszych specjalistów na świecie, stało się jasne, że muszę poddać się operacji. Poleciałem do Stanów Zjednoczonych, aby zobaczyć się z doktorem Stevenem Zeitelsem (tym samym, który zajmował się podobnymi kwestiami m.in. u Adele, Sama Smitha, czy Stevena Taylera). Po operacji i długiej terapii, zaczęłam odzyskiwać głos i rozpoczęłam pracę nad nowymi piosenkami. Wtedy też zostałam zauważona przez producenta Pete Boxsta, który pracował z wielkimi, światowymi gwiazdami, oraz przez Arrowa Benjamina, który chwilę potem wydał singiel "Running" z Beyonce, co uczyniło go cenionym na całym świecie wokalistą. To właśnie z Petem i Arrowem nagrałam kilka piosenek, a wszystko zaczęło się od On My Way - mówi Marina.

Czy teledysk Mariny podbije serca słuchaczy?! Wojciech Szczęsny, partner wokalistki, już jest zachwycony! A Wy?

 

Zobacz: Wiemy, jak będzie wyglądało wesele Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego!

 

Nowy teledysk Mariny - On My Way - na Youtubie.

Marina w nowym teledysku kusi!

Nowy teledysk Mariny - On my way

Marina wygląda bardzo seksownie.

Nowy teledysk Mariny - On my way

Więcej na temat Marina
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17