Wyciekł skandaliczny klip Lady Gagi
YouTube

Wyciekł skandaliczny klip Lady Gagi. Jej wytwórnia bała się go wydać [WIDEO]

Wyciekł skandaliczny klip Lady Gagi
YouTube

Lady Gaga niemal od początku swojej kariery stawia na kontrowersje i skandale - to pozwoliło jej w bardzo krótkim czasie stać się jedną z najpopularniejszych piosenkarek w branży. Jej kariera miała się dobrze dopóki skandalom towarzyszyły single podbijające listy przebojów, ale z tym ostatnio wokalistka ma spore problemy. Przypomnijmy: Forbes USA: Lady Gaga to największa porażka 2013 roku!

Pod koniec zeszłego roku artystka miała też poważny zatarg ze swoją wytwórnią Interscope Records. Gwiazda nakręciła teledysk do utworu "Do What U Want", ale ostatecznie nie został on wydany. Oficjalnym powodem były nieznane nikomu bliżej problemy logistyczne i złe decyzje współpracowników Gagi. Teraz jednak światło dzienne ujrzały kolejne fakty i przede wszystkim sam klip.

Zobacz: Fani Britney zaskoczeni. Lady Gaga szalała na jej koncercie

Amerykański portal TMZ.com wszedł w posiadanie teledysku "Do What U Want" i na swoich łamach zaprezentował jego obszerny fragment. Jak udało się ustalić jego dziennikarzom, klip został zablokowany ze względu na swoją skandaliczną treść i obecność w nim R. Kelly''''ego i Terry''''ego Richardsona. Wokalista był w przeszłości oskarżany o molestowanie seksualne nieletnich, fotograf zaś ma ostatnio poważne problemy - kilka znanych modelek twierdzi, że zmuszał je do stosunku seksualnego podczas sesji zdjęciowych.

Obecność tak kontrowersyjnych postaci i mocno seksualny wydźwięk klipu to było zbyt wiele jak na gust szefów Interscope. Obawiali się oni, że premiera takiego obrazu może oznaczać dla Gagi koniec kariery. Poniżej fragment, który wyciekł do internetu.

Zobacz: Gaga i Donatella bawią się po Oscarach. Twarz Versace jak z horroruLady Gaga zupełnie nago w lesie:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04