Ewelina Lisowska na planie teledysku "W stronę słońca"
Twitter

Lisowska zrobiła wypasioną imprezę dla fanów [FOTO]

Ewelina Lisowska na planie teledysku "W stronę słońca"
Twitter

Ewelina Lisowska jest największą gwiazdą polskich programów talent-show od czasów Moniki Brodki. Po sukcesie piosenki "Nieodporny rozum" młoda wokalistka podbija listy przebojów kolejnym hitem - "W stronę słońca" (posłuchaj). W miniony weekend zakończyły się zdięcia do klipu do jej najnowszego singla.

Część zdjęć do teledysku nakręcono kilka dni wcześniej na dachu jednego z wrocławskich centrów handlowych. Jak już wcześniej informowaliśmy, nowy klip kręcony jest do zmodyfikowanej - ostrzejszej i bardziej rockowej wersji „W Stronę Słońca”. Dlatego w produkcji nie mogło zabraknąć sekwencji z szalonej imprezy w rock'n'rollowym klimacie. Przypomnijmy: Lisowska nagrywa klip na dachu!

Sceny rockowego koncertu z udziałem Eweliny były kręcone w klimatycznym opustoszałym budynku. Gwiazda zagrała w nim energetyczny koncert oraz dała ponieść się energii i wraz z tłumem rzuciła się w wir zabawy.

Premiera nowego klipu Eweliny już w lutym. Nowy teledysk wokalistki ma wprowadzić fanów w klimat drugiej płyty, która ma obfitować w mocniejsze, gitarowe brzmienia. Nie możemy się doczekać! A póki co, zdjęcia z planu:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48