Taylor Swift przytyła? Czy jest w ciąży?
ONS
1/5
Taylor Swift przytyła? Czy jest w ciąży?
ONS

Jeszcze jakieś dwa lata temu fani Taylor Swift podejrzewali, że ich idolka jest chora na anoreksję. Przy wzroście 178 centymetrów ważyła około 50 kilogramów - po obliczeniu jej BMI okazywało się, że to skrajna niedowaga, a nawet wychudzenie!

 

Taylor w ciągu ostatniego roku nieco przybrała na wadze i już nie wygląda jak wieszak! Krąglejsze uda, masywniejsze ramiona i... zaokrąglony brzuszek! I tym razem fani nie mówią już o anoreksji Taylor, a o ciąży! Czy Taylor Swift rzeczywiście jest w ciąży? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia, na których coś widać!

 

Zobacz też: Taylor Swift to bardzo kochliwa gwiazda! Zobacz byłych partnerów wokalistki WIDEO

2/5
Taylor Swift przytyła?
East News

Taylor Swift nadal jest bardzo szczupła, jednak już nie wygląda jak anorektyczka! Kilka dodatkowych kilogramów sprawiło, że gwiazda wygląda nareszcie zdrowo! Na niektórych ujęciach widać, że Swift ma lekko zaokrąglony brzuszek. Czy to ciąża? - dopytują jej fani.

 

Obecnym partnerem Taylor Swift jest Joe Alwyn. Wcześniej Taylor spotykała się m.in. z Joe Jonasem, Taylorem Lautnerem, Harrym Stylesem czy Conorem Kennedym.

3/5
Taylor Swift przytyła?
ONS.pl

Zaokrąglenia w okolicy brzuszka można zauważyć szczególnie wtedy, gdy Taylor ma na sobie mocno opięte ubrania - jak na przykład na tym zdjęciu. W czarnym cekinowym body wyraźnie widać zaokrąglenie jej brzuszka!

 

Też to widzicie?

4/5
Taylor Swift jeszcze niedawno wyglądała jak patyk!
ONS.pl

O plotkach o ciąży Taylor Swift można na razie zapomnieć. Gwiazda rzeczywiście przytyła i nie wygląda już jak na tym zdjęciu (zdjęcie pochodzi z marca 2015 roku). Ale powód jest zupełnie inny. Taylor wrzuciła na luz i nie katuje się już restrykcyjnymi dietami. Co więcej, Taylor nie jest już nastolatką (ma 28 lat) i jej przemiana materii na pewno nieco się pogorszyła. To w końcu normalne.

 

Tak czy inaczej, Taylor nadal wygląda bosko!

5/5
taylorswift.jpg
ONS

Taylor Swift jeszcze jakieś 3-4 lata temu była niezdrowo szczupła. Na szczęście to już przeszłość.

Więcej na temat Taylor Swift