Nowy tatuaż Agnieszki Szulim
Akpa

Szulim jak Doda. Zrobiła wyjątkowy tatuaż z inicjałami milionera

Nowy tatuaż Agnieszki Szulim
Akpa

Związek Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka wzbudza ogromne emocje. Od momentu, gdy ujawniliśmy relację dziennikarki z milionerem jest to temat numer jeden w kolorowej prasie, a sama zainteresowana zdawała się być nieco przytłoczona takim obrotem spraw. W końcu jednak pojawiła się publicznie z ukochanym, choć o wspólnym pozowaniu na ściance nie mogło być mowy. Przypomnijmy: Szulim PIERWSZY raz publicznie z milionerem. Zakochani wzbudzili prawdziwą sensację

Na ostatnim pokazie Bizuu Agnieszka wystąpiła w sukience, która mocno eksponowała plecy i nowy tatuaż gwiazdy - dwa rewolwery połączone romantyczną różą. Internauci od razu zaczęli spekulować, że ozdoba może mieć związek ze Starakiem, a po bliższym przyjrzeniu się mu już nikt nie powinien mieć wątpliwości. Częścią tatuażu są bowiem delikatnie zamazane litery P W S czyli... inicjały Piotra Woźniaka-Staraka. Ciężko chyba mówić tutaj o przypadku.

Piotr doceni tak romantyczny gest ukochanej?

Zobacz: Szok! Najlepsza koleżanka Szulim zaprzyjaźniła się z Dodą. Znamy szczegółyAgnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na premierze filmu "Obywatel":

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12